Skocz do zawartości
Nerwica.com

co to może być???


simon23

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

chciałbym spytać o to co mi może być, bo nie wiem czy to depresja czy nerwica i w związku z tym nie wiem czy mogę dalej brac Deprim bo cos mi chyba nie służy.

Otóż to co mnie najbardziej wkurza to ciągle wilgotne oczy, które się przez to błyszczą. Mam wrażenie że na ulicy sie kazdy na mnie gapi i pewnie sobie mysli co nieco o mnie... Przez to nie czuje się pewnie i unikam wielu spotkań a nieraz nawet przez to trudno do sklepu wejść.

Mam także problemy ze wstawaniem rano, bóle głowy, odczuwam silny stres i niepewność podczas spotkań ze znajomymi lub podczas wystapień.

A jak juz dojdzie do spotkania to czuje jak sie trzęsę (i bynajmniej to nie z zimna). Też jak ktoś na mnie patrzy jak cos robie zawsze muszę sie bardzo skupić żeby panować nad trzęsieniem rąk.

Poradzcie mi co powinienem zrobić i czy powinienem brać deprim lub coś innego.

Aktualnie bardzo potrzebuje Afobamu, bo wkrótce będę miał sytuacje bardzo stresowe (seminarium na studiach) i jak czegoś nie wezme to albo oszaleje albo poprostu nie przyjde i mnie wywalą w końcu ze studiów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simon przeczytałam wcześniej twoje posty i w jednym z nich piszesz że szukasz afobamu nawet kilka tabletek !!! :shock: czy zastanowiłeś sie przez chwilę co ty wogóle piszesz? Przecież to nie są cukierki ,to sa poważne tabletki !!!!!!!!!!! weź się za leczenie i staraj sie sobie pomóc a nie szkodzić.To co sie z toba dzieje to moze być nerwica(nie wiem nie jestem lekarzem) dlatego powinieneś udać sie do specjalisty i podjąc jakieś kroki a nie kombinować z chemią na własną rękę.Widząc takie posty mam naprawde chęć założyć jakąś fundacje i pomagać ludziom wyjść z tego bagna bez leków :idea: Nie marnuj sobie życia ,jeśli chcesz pogadać to słuze pomocą pisz na pw pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×