Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to jest?


Grapeta

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem kiedyś u psychiatry orzekł że mam nerwice rok temu.

Teraz mam takie objawy:

Pustkę emocjonalną.

Czuje się jak bym był z innego świata.

Nie wiem czy to zrozumiecie ale czuje siebie bardziej jak bym był umysłem niż ciałem, ciało uważam bardziej jako rzecz np: jak samochód o który trzeba dbać którym kieruje. A umysł dopiero jako siebie. Patrząc na swoją nogę myślę moja noga a nie to jestem ja.

Mam często doły.

Lubie często siedzieć sam.

Nic mi się nie chce.

Mam problemy z koncentracją.

Mam natrętne myśli.

Natręctwa nie jest ich bardzo dużo ale jak się skupie na czymś np: na jakimś przedmiocie np że krzywo leży albo np jak w szkole ktoś zostawi niezmazaną jakąś kreskę albo coś na tablicy cały czas o tym myślę.

Nie lubię zagadek kolega kiedyś powiedział mi jedną bez rozwiązania, nie dało jej się rozwiązać to cały czas myślałem nad rozwiązaniem aż w końcu wymyśliłem rozwiązanie

ale równie głupie jak sama zagadka żeby skupić się na czymś innym.

Rano nie chce mi się nic jeść.

Dopiero po 2 godzinach gdzieś od pobudki zaczynam być głodny, chyba że obudzę się późno.

Mam płytki sen często sie budzę w nocy zaspany i znowu zasypiam tak po kilka razy w nocy na szczęście szybko zasypiam bo jestem zawsze zaspany.

Co to może być? Nieraz mi mija czuje sie w miarę dobrze np jeden dzień a potem znowu itd.

 

PS: Aha i Psycholog niedawno powiedziała mi że mam stany depresyjne, zaburzenia tożsamości i nerwice ale chciałbym zobaczyć wasze opinie.

Bo nie wiem czy to jest dobry psycholog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×