Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dekompensacja cech osobowości nieprawidłowej (F602)


cybernetic87

Rekomendowane odpowiedzi

Więc jakie rokowania mam ? da się z tego wyjść ?

 

byłem dziś u psychiatry - kazał przyjść.

 

Dostałem 150mg wenli, 30mg mirty i chlorprothixen 50mg

 

Kwestię stabilizatorów z nim przedyskutowałem i przyznał mi rację, że osłabiają działanie antydepresantów. Więc nie dał nic chociaż chciał jak zwykle wcisnąć mi gówniany neurotop. Już wolałbym ketrel ale jest za drogi.

 

Mirta niby na zwiększenie libido i apetytu bo Efectin kastruje total i apetytu zero, nie jem po 2-3 dni ani kromki. Chlorprotixen doraźnie przeciwlękowo lub do mirty jakbym nie mógł usnąć. Takie mam zalecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod F60.2 to w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych tzw. osobowość dyssocjalna (dawniej zwana psychopatią). Inne nazwy tego zaburzenia osobowości to: osobowość nieprawidłowa, osobowość antysocjalna, osobowość asocjalna, osobowość antyspołeczna, osobowość aspołeczna, socjopatia, psychopatia.

 

Psychopatia zgodnie z aktualnym stanem wiedzy jest nieuleczalna.

 

Z kolei tzw. "dekompensacja patologiczna/dekompensacja psychiczna" to inne rozpoznanie oznaczone kodem F60.9 bardziej znane jako "zaburzenia osobowości BNO (bliżej nieokreślone)".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę spytać tak z ciekawości czym się te zaburzenia u Was przejawiają ?

Jak możecie to opiszcie to bardziej "ludzkim" językiem,nie tym podręcznikowym z Wikipedii ,bo coś wierzyć mi się nie chce ,że człowiek z takim zaburzeniem non stop krzywdzi ludzi ,każdy ma przecież jakieś momenty,w których jest życzliwszy dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ogólnie duża niepoprawność, specyficzne, marginesowe usposobienie, czucie i rozumowanie. Wszystko co złe i z czym taki ktoś walczy, to jest dokładnie to, co buduje i wzmacnia więzi społeczne.

 

Konflikt z policją

konflikt z prawem

konflikt z religią

konflikt z rządem

konflikt z "systemem"

konflikt z krajem, ustrojem, porządkiem i zwyczajem

 

anty - społeczność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wypadało by dodać, że taki ktoś umie coś zepsuć, a nie potrafi zbudować czegoś na nowo. "Samoobrona" też walczyła z systemem, a nikt nie mówi że to psychopaci. W sumie to trudno mi zajrzeć komuś takiemu do głowy. Nigdy nie rozumiałem np. wandalizmu i uważałem to za przejaw prymitywności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,ja wandalizmu też nie rozumiem ,zwłaszcza ,że wandal niszczy praktycznie coś,z czego sam może skorzystać. Tak jak ja zniszczyłabym sobie dla jaj no nie wiem .. biurko w pokoju xd

Psychopaci mają inne mózgi,można wpisać sobie w google grafika i wyskoczą zdjęcia. Różnice pomiędzy ich mózgami,a mózgami normalnych ludzi są ogromne,zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z mordercami i bardzo brutalnymi przestępcami. Większość obszarów w mózgu jest nieaktywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ogólnie duża niepoprawność, specyficzne, marginesowe usposobienie, czucie i rozumowanie. Wszystko co złe i z czym taki ktoś walczy, to jest dokładnie to, co buduje i wzmacnia więzi społeczne.

 

konflikt z prawem

konflikt z religią

konflikt z rządem

konflikt z "systemem"

konflikt z krajem,

 

anty - społeczność

to jestem w dużej mierze psychopatą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×