Skocz do zawartości
Nerwica.com

W ciągłym ruchu...


MuSk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie wszystkich. Postanowiłem się zarejestrować na forum, ponieważ od jakiegoś czasu moja dziewczyna i znajomi ciągle mnie uspokajają żebym nie machał nogami. Co ciekawe jeden ze znajomych powiedział, że to efekt tego, że jestem niewyżyty. Inny zaś mówi, że jak tak macham nogami to moja koncentracja spada. Chciałbym się dowiedzieć z czystej ciekawości co to takiego może być? Teraz nawet siedząc i pisząc tą wiadomosć nogi pod biurkiem mi latają :) Dodam jeszcze, że to się dzieje od baaaardzo dawna, ale od jakiegoś czasu dopiero mi zwracają na to uwagę najbliżsi.

 

Pozdrawiam i jak ktoś potrafi doradzić to bardzo proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj MuSk :P

Posmialam sie troszkę...bo mam dokładnie to samo ;)

Ja oczywiscie tego niewidze ,ale mi mówią,,,hmmm,siostra wręc na siłę przytrzymuje mi nogi ..heheh.

Wiesz co?Chyba niezdiagnozuję..co to może byc?hmm...jakis tik nerwowy pewnie,ja nieprzywiązuję uwagi juz chyba do tego.

 

Btw:dobrze że zawsze słucham muzyki tu to niewygląda to głupio,gorzej jak leżę i czytam książkę....oj ,qrcze ,no tak mam ,jak sie komus niepodoba niech niepatrzy ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie muSk

ja macham nogami zaraz po przebudzeniu, stopami krece pod koldra i teraz to wydaje mi sie smieszne, ale wiem, ze to na tle nerwowym, takie napiecie i tyle, nie jestem w stanie tego kontrolowac.

Pozdrawiam i witam na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×