Skocz do zawartości
Nerwica.com

WITAM :)


anulka78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie!! Jestem tu nowa... Mam 28 lat... Z nerwicą zmagam się od długiego czasu jednak że to nerwica wiem (przypuszczam) dopiero od niedawna... koleżanka rzucila takie hasło... i zainteresowalam sie tematem... tak trafiłam tutaj...

Do tej pory myslalam ze cos mi jest... wada serca? choroba krążenia? anemia? i inne paskudne choróbska... badania mam OK... jestem zdrowa... a jednak nadal co jakis czas zdarza mi sie cos dziwnego...

Nagle czuje że zaraz zemdleje, że mi słabo... od razu zaczynają mi sie pocic ręce, serce wali jak szalone... nie umiem zebrac mysli... wszystkie krążą wokół tematu "cos mi jest, zaraz cos mi sie stanie"... nie wiem jak z tym walczyc... co robic...

Czy mozna sie tego pozbyc? jakos wyleczyc? czy kiedys przestane sie o siebie bac? tak bardzo chcialabym życ normalnie :cry: pomóżcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anulka78 Witam Cię serdecznie :D

Czy mozna sie tego pozbyc? jakos wyleczyc? czy kiedys przestane sie o siebie bac?

3x TAK ;)

Zapraszam do subforum Nerwica lękowa - zajrzyj do pierwszego tematu z góry (czerwony) i poszukaj tematów dotyczących Ciebie - może tam znajdziesz jakąś odpowiedź :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Anulka.

Napisałaś Czy mozna sie tego pozbyc? jakos wyleczyc? czy kiedys przestane sie o siebie bac?

Napewno sama nie dasz rady.Musisz zasięgnąć pomocy jeśli to trwa długo.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego "napewno" nie dam rady? :shock: Nie chce chodzic do psychologa :? Mam nadzieje ze sama sobie poradze... że teraz kiedy mam świadomośc że moje dziwne stany są spowodowane nerwicą bedzie mi łatwiej nad tym panowac... nie bede tak panikowac... tak bardzo sie bac... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×