Skocz do zawartości
Nerwica.com

02 marzec- najgorszy dzien mojego zycia


Gość oohwowlovely

Rekomendowane odpowiedzi

otoz w ta sobote malo co nie zostalam zabita.. mowie powaznie, jadac samochodem z takim "kolega" . on mi grozil, wyzywal, mowil,ze sie chce zemscic, ze nasza znajomosc zakonczy sie z hukiem itp. i jechal samochodem tak szybko, laczac jego slowa i szybka jazde kazdy by sobie pomyslal to samo. zwlaSZCZA ze kiedys mi opowiadal ,ze chcial kogos zabic......... myslalam, ze chce rozbic samochod. ze to jego zemsta..na szczescie kazalam zeby mnie wysadzil i tak zrobil. od tej pory jestem caly czas przestraszona, natretne mysli powrocily, boje sie zasnac. tak go nienawidze, po prostu tak go nienawidze, ze jak sobie o nim pomysle, to mam ochote isc do niego i mu wyj*bac w ryj. nie wiem co mam robic z ta zloscia. Boje sie,ze naprawde cos zrobie, jeszcze te netretne mysli......... jak pozbyc sie tej nienawisci?

najlepsze jest to ,ze z tym kims bylam na studniowce, tylko nie zdawalam sobie sprawy, ze on taki jest, nie znalam go z tej strony

plakac mi sie chce jak sobie pomysle o zmarnowanej studniowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz w ta sobote malo co nie zostalam zabita.. mowie powaznie, jadac samochodem z takim "kolega" . on mi grozil, wyzywal, mowil,ze sie chce zemscic, ze nasza znajomosc zakonczy sie z hukiem itp. i jechal samochodem tak szybko, laczac jego slowa i szybka jazde kazdy by sobie pomyslal to samo. zwlaSZCZA ze kiedys mi opowiadal ,ze chcial kogos zabic......... myslalam, ze chce rozbic samochod. ze to jego zemsta..na szczescie kazalam zeby mnie wysadzil i tak zrobil. od tej pory jestem caly czas przestraszona, natretne mysli powrocily, boje sie zasnac. tak go nienawidze, po prostu tak go nienawidze, ze jak sobie o nim pomysle, to mam ochote isc do niego i mu wyj*bac w ryj. nie wiem co mam robic z ta zloscia. Boje sie,ze naprawde cos zrobie, jeszcze te netretne mysli......... jak pozbyc sie tej nienawisci?

najlepsze jest to ,ze z tym kims bylam na studniowce, tylko nie zdawalam sobie sprawy, ze on taki jest, nie znalam go z tej strony

plakac mi sie chce jak sobie pomysle o zmarnowanej studniowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny mi mowily,zebym poszla z tym na policje

ale nie chce robic afery i nie mam dowodow

mam nadzieje,ze go nigdy w zyciu nie spotkam. jak go zobacze, to uciekne gdzie pieprz rosnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny mi mowily,zebym poszla z tym na policje

ale nie chce robic afery i nie mam dowodow

mam nadzieje,ze go nigdy w zyciu nie spotkam. jak go zobacze, to uciekne gdzie pieprz rosnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta studniowka to bylo tak,ze on mnie wnerwial i ja go olalam i sie z nim nie bawilam

i wlasnie za to sie chcial zemscic. Boze,czym ja sobie zasluzylam na to :<

 

-- 05 mar 2013, 21:27 --

 

ale wiesz ,przyjda mi zdj z nim, filmiki , rzygac mi sie zechce, jak bede to widziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta studniowka to bylo tak,ze on mnie wnerwial i ja go olalam i sie z nim nie bawilam

i wlasnie za to sie chcial zemscic. Boze,czym ja sobie zasluzylam na to :<

 

-- 05 mar 2013, 21:27 --

 

ale wiesz ,przyjda mi zdj z nim, filmiki , rzygac mi sie zechce, jak bede to widziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on studiuje daleko, przyjezdza raz na jakis czas domu, a jak jest juz w domu to siedzi i niegdzie nie wychodzi. wgl jestesmy z innych miast, to male prawdopodobienstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on studiuje daleko, przyjezdza raz na jakis czas domu, a jak jest juz w domu to siedzi i niegdzie nie wychodzi. wgl jestesmy z innych miast, to male prawdopodobienstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do tej pory nie wierze,ze mi sie to przytrafilo, nie dociera to do mnie, jak z jakiego filmu

trzeba miec takiego pecha do ludzi jak ja

mam nadzieje,ze nie ma tu konta, bo ogarnie ze to ja :D

 

-- 05 mar 2013, 21:35 --

 

zakochany ? to w taim razie jakas chora milosc

ale to mozliwe, bo doszly mnie sluchy, ze mu sie podobam.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do tej pory nie wierze,ze mi sie to przytrafilo, nie dociera to do mnie, jak z jakiego filmu

trzeba miec takiego pecha do ludzi jak ja

mam nadzieje,ze nie ma tu konta, bo ogarnie ze to ja :D

 

-- 05 mar 2013, 21:35 --

 

zakochany ? to w taim razie jakas chora milosc

ale to mozliwe, bo doszly mnie sluchy, ze mu sie podobam.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny mi mowily,zebym poszla z tym na policje

ale nie chce robic afery i nie mam dowodow

nie musisz mieć dowodów. możesz to zgłosić choćby po to żeby był w aktach na przyszłość fakt takiego zgłoszenia. Jeśli coś odwali w przyszłości to wezmą Twoją relację pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×