Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby sprawa nie byla tak powazna, to nie pozostaloby mi nic innego, jak zasmiac sie z ograniczonego pola widzenia konserwatywnych hipokrytow.
ja np wcale nie jestem konserwatystą bliżej mi do liberalizmu czy nawet lewicy( no ale nie popieram multi kulti rzecz jasna) i konserwą gardzę ale przecież islam to skrajna konserwa i gardzę nimi podwójnie. Przecież ci francuscy rysownicy to to lewicowcy, żeby nie powiedzieć komuniści i takich osób, partii zdecydowanie nie konserwatywnych którzy nie "kochają" islamu jest znacznie więcej choćby partia Wildersa w Holandii czy jedna z pierwszych ofiar islamistów w Europie Theo Van Gogh- gej i lewicowiec. Ja myślę że zarówno prawica, jak liberałowie i lewica powinni być krytyczni wobec islamu bo uderza ono w każda ideologię z osobna bo gdy nastanie szariat czy wojna religijna na nic innego nie będzie miejsca.

W Polsce też znani antyislamiści państwo Koraszewscy są przecież racjonalistami, liberałami i zajadłymi krytykami kościoła i prawicy a mimo to piszą i tłumacza dla euroislamu czy w racjonaliście i z prawicą czy nawet konserwatyzmem nie mają nic wspólnego. No ale media kreują każdego przeciwnika islamu jako prawicowca, alba najczęściej faszystę nawet w jutrzejszym marszu antyterrorystycznym zabroniono udziału( a może nie zaproszono) frontowi narodowego co jest wg mnie kpiną bo oni o postępującej islamizacji mówią od lat i chcą radykalnie temu przeciwdziałać. Wg mnie islam przejedzie po Francji jak Hitler w 1940 i nic z niej nie zostanie z Belgią i Holandią pewnie będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno.

Fanatycznemu agresywnemu i ekspansywnemu bydłu można dać odpór tylko antagonistyczne fanatyczne bydło.

To chyba oczywiste.

Kiedy do Twojego kraju wjeżdżają pancerne zagony to walczysz z nimi poprawnością czy rakietami przeciwpancernymi?

Najgorsze jest jednak to, że stosowanie owych rakiet jest opluwane również przez tych, ktorych owe rakiety mają bronić. A to już podpada pod kolaborację, za co należy się odpowiednia nagroda. Przykro mi.

Świadomie ignorujesz możliwość posiadania liberalnych/progresywnych poglądów, a zarazem zdecydowanej postawy antyislamistycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich demonstracjach we Francji brali też udział muzułmanie. Marsz ma być antyterrorystyczny, a front narodowy jest pewnie antymuzułmański. Chociaż bardziej prawdopodobny wydaje mi się brak zaproszenia niż zakaz.

Lewicowcy i liberałowie w większości też nie "kochają" islamu, tylko starają się wymyślić mniej radykalne sposoby poradzenia sobie z problemem.

A Koraszewscy jakie rozwiązania proponują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Koraszewscy jakie rozwiązania proponują?
na pewno są przeciwnikami uprzywilejowana wszelkich religii nie tylko islamu i np są przeciwni takiemu czemuś jak obraza uczuć religijnych. To radykalni zwolennicy państwa świeckiego gdzie nie ma miejsca na eksponowanie symboli religijnych i domaganie się specjalnych praw ze względu na wyznawanie jakiejś religii a muzułmanie są mistrzami tego.

No i oczywiście zrezygnowanie z polityki multi- kulti bo przyniosła ona totalne fiasko, selekcja imigrantów i wywalenie najradykalniejszych i totalnie nie asymilujących się.

 

Ja od siebie dodam że odejście od energii z ropy i gazu bardzo by osłabiło islam i jego szerzenie, bo wiadomo kto to finansuje saudyjscy wahabbici z petrodolarów i ich koledzy z Kataru, ZEA i Iranu( choć to akurat szyici) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, zazwyczaj szybko sie zniechecam i irytuje, kiedy ktos pluje jadem zamiast podjąc rzeczowej dyskusji. moglbym, idąc za twoim przykladem, nazwac cie mentalnym betonem i konserwatywnym cwiercinteligentem [ktorym bez wątpienia jestes], ale dzis tego nie zrobie. dzis twoje przepelnione frustracją wynurzenia wywolują u mnie wylącznie usmiech politowania. sprobuje sie jednak do nich odniesc.

 

 

I właśnie przez takich jak ty to bydło zmieni całkowicie obraz Europy już za dwadzieścia-trzydzieści lat.

Ale poprzesz to jakimis rzetelnymi badaniami, czy to tylko bezwartosciowe spekulacje ignoranta, wiernego widza Maxa Kolonko? W takim razie jak sie odniesiesz do badan o ktorych pisalem ja?

Zdecydowaną wiekszosc 'bydla', o ktorym piszesz, bardziej interesuje nowe wydawnictwo we francuskim rapie niz wizyta w meczecie. Gdzie ta postepująca islamizacja? Umiesz czytac ze zrozumieniem?

Zgadzam sie, ze ogromnym problemem jest obecna sytuacja na Bliskim Wschodzie, ale tylko krotkowzroczny idiota [o ktorym zresztą piszesz] nie zauwaza, ze jest ona w jakiejs czesci wynikiem neoliberalnej polityki gospodarczej zachodu. Symptomatyczne jest zachowanie nieodpowiedzialnych hipokrytow, ktorzy nie potrafią dostrzec faktu, ze doprowadzily do tego rowniez dzialania zdeprawowanej, oligarchicznej „demokracji”, którą tak cynicznie promują Stany Zjednoczone i Europa. To, albo cholerna nieodpowiedzialnosc, albo czysty kretynizm.

Skupmy sie teraz na sytuacji w samej Francji. Przyklad czarnoskorego muzulmanina, ktory wzial dwie zakladniczki w sklepie jubilerskim w Montpellier, doskonale odzwierciedla stygmatyzacje tej czesci spoleczenstwa. Jeszcze wczoraj widzialem naglowek na onecie o tresci 'kolejny islamski terrorysta zaatakowal, tym razem na poludniu Francji'. Dopiero po oddaniu sie przez tego mezczyzne w rece policji podano informacje, ze te dzialania nie mialy nic wspolnego z wydarzeniami z Paryza. Moze to ekstremalny przyklad dyskryminacji, ale jednak. Tego rodzaju generalizacja skutkuje poczuciem wykluczenia konkretnej mniejszosci, w tym wypadku muzulmanskiej. Kiedy dochodzi do tego duze rozwarstwienie spoleczne, naturalna w konsekwencjach kryzysu gospodarczego radykalizacja nastrojow spolecznych i dyskryminacja imigrantow jesli chodzi o mozliwosc zatrudnienia, pietnowana mniejszosc zamyka sie w swoim srodowisku [gettyzacja] i sama zaczyna sie radykalizowac. W takiej sytuacji nie trudno o przepelnione frustracją akty przemocy.

Ale potrzeba analitycznego myslenia, zeby to dostrzec.

 

Dzielenie włosa na czworo, demagogia oraz semantyka.

U ciebie niestety wrecz odwrotnie. Generalizacja, ignorancja, hipokryzja

 

Mądrość to umiejętność wyciągania wniosków, czego, jak widać niektórym tutaj brakuje

OH, THE IRONY

 

Obrzydliwego zartu z kobietą z Göteborga pozwole sobie nie skomentowac.

Patrząc na to co piszesz, jakiego jezyka uzywasz, jak bardzo ci ich nie zal i jak bardzo chcesz zeby dostali w dupe wniosek nasuwa sie tylko jeden. Niczym sie od tego bydla nie roznisz.

 

@carlosbueno tak tak, czytalem juz twojego posta w innym wątku. a swiat zniszczą korporacje i socjal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mgla, no tak terroryzm i radykalny islam to skutek wykluczenia społecznego i biedy choć nie ma na to żadnych dowodów a wielu terrosrystów całkiem nieźle radziło sobie w życiu zawodowym, zwykle muzułmanie są majętniejsi niż nasi rodacy tam, którzy jakoś nie zostają terrorystami. Owszem przeciętny muzułmanin ma niższe stanowisko, często siedzi na zasiłku od tubylca ale wśród innych napływowych jest podobnie ale w stosunku do tego co mają w kraju ich pochodzenia lub ich przodków to są prawdziwe luksusy. Problemem jest to że nie utożsamiają się z krajem zamieszkania, są zagubieni często nie widza sensu życia a islam w radykalnym( czyli prawdziwym) wydaniu ich uskrzydla i nadaję sens istnienia. Kiedyś tacy ludzie interesowali się komunizmem rewolucyjnym a dziś z islamem. No i jest masa muzułmanów zwłaszcza młodych którzy nie specjalnie interesują się islamem ale za to nienawidzą cywilizacji zachodu, białych tubylców, praw człowieka i liberalnej demokracji to zwykłe mizoginistyczne, homofobiczne, antysemickie prostaki często parający się działalnością przestępcza lub pasożytniczą i oni mimo że trudno nazwać ich religijnymi poprą islamskich terrorystów, czy wezmą czynny udział w zamieszkach bo mają wspólnych wrogów.

 

Poza tym o muzułmanach jako mniejszości nie możemy już mówić przynajmniej w takich miastach jak Marsylia, Paryż czy Bruksela gdzie w wielu dzielnicach jeśli nie całym mieście dominują i to inni muszą im podporządkowywać jak np zajmują całe ulice modląc się czy omijając jakieś części miasta żeby nie dostać w mordę za to że nie są muzułmanami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nas wezmą w dwa ognie - islamiści z zachodu i banderowcy ze wschodu, a od środka będzie atakował Banderosław Kłamczyński. Powinniśmy go dlatego jak najszybciej wysiedlić na Ukrainę, żeby przynajmniej znać kierunek, z którego przyjdzie zagrożenie, a tak to może zaatakować w każdym mieście w najmniej spodziewanym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mgła

Przez chwilę chciałem podjąć z tobą dalszą dyskusję, ale pozwoliłem sobie wpierw przeczytać twoje posty w innych tematach

 

na ten moment nie wydaje mi sie, zeby moglo istniec cos piekniejszego niz milosc dwoch przystojnych mlodych mezczyzn

niestety geny zdecydowaly za mnie, a w swoim heteroseksualizmie nie jestem zdolny do transgresji. tkwie w pozorach aseksualizmu, bo na stosunek z kobietą nie pozwalają problemy psychiczne. czy przebieraniec tez sie liczy? podbijam

 

...i doszedłem do wniosku że podejmowanie "pałeczki" ( i obrzydzeniem napawa mnie świadomośc o czym teraz pomyślałeś) mogłoby się wiązać z niemiłym dla mnie uczuciem w końcowym odcinku jelita grubego.

 

I dziwię się że optujesz za islamem skoro w temacie homoseksualizmu ma on klarowne zdanie:

 

"W wielu jednak krajach , w których islam jest religią państwową za homoseksualizm nadal grozi kara śmierci: w Iranie, Arabii Saudyjskiej, Mauretanii, Sudanie i Jemenie. Przykładem jest egzekucja irańskich nastolatków-gejów, Mahmuda Asgariego i Ajaza Marhoniego, dokonana w 2005 roku przez irańskich fundamentalistów. W innych państwach przepisy są łagodniejsze, co zazwyczaj oznacza wieloletnie więzienie."

źródło -Wikipedia

http://pl.wikipedia.org/wiki/Religie_a_homoseksualizm

 

... jak widać umysłowe skrzywienia idą w parze i zapewne z wielką radością i dreszczykiem podniecenia przyjąbyś karę za orientację co wiązałoby się zapewne z dodatkowymi, więziennymi już podnietami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wielu jednak krajach , w których islam jest religią państwową za homoseksualizm nadal grozi kara śmierci: w Iranie, Arabii Saudyjskiej, Mauretanii, Sudanie i Jemenie.
Chyba każdy w miarę oczytany człowiek o tym wie a mimo to lewacy( przynajmniej dominująca ich część) tak kochający homoseksualizm kochają równie mocno islam- religie pokoju. No i za ateizm też w krajach islamu przewidziana jest śmierć a jest sporo ateistów jeśli nie popierających to tłumaczących islam za to dużo bardziej nienawidzących Chrześcijaństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno są przeciwnikami uprzywilejowana wszelkich religii nie tylko islamu i np są przeciwni takiemu czemuś jak obraza uczuć religijnych. To radykalni zwolennicy państwa świeckiego gdzie nie ma miejsca na eksponowanie symboli religijnych i domaganie się specjalnych praw ze względu na wyznawanie jakiejś religii a muzułmanie są mistrzami tego.

No i oczywiście zrezygnowanie z polityki multi- kulti bo przyniosła ona totalne fiasko, selekcja imigrantów i wywalenie najradykalniejszych i totalnie nie asymilujących się.

Nad takimi rozwiązaniami można się zastanawiać. Z pierwszym akapitem będzie problem, bo wyznawcy niektórych innych religii się na to nie zgodzą. Multi-kulti może być, ale w kulturalnym wydaniu.

 

Ja od siebie dodam że odejście od energii z ropy i gazu bardzo by osłabiło islam i jego szerzenie, bo wiadomo kto to finansuje saudyjscy wahabbici z petrodolarów i ich koledzy z Kataru, ZEA i Iranu( choć to akurat szyici) .

Nie wiem jakie byłyby konsekwencje, bo ci z Arabii Saudyjskiej siedzą w miarę spokojnie dzięki temu, że ropę od nich kupujemy. Można tego używać jako szantażu w razie potrzeby:)

 

Myślę, że atakowanie tych normalniejszych muzułmanów może być niekorzystne, bo z braku laku przyłączą się do radykałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wielu jednak krajach , w których islam jest religią państwową za homoseksualizm nadal grozi kara śmierci: w Iranie, Arabii Saudyjskiej, Mauretanii, Sudanie i Jemenie.
Chyba każdy w miarę oczytany człowiek o tym wie a mimo to lewacy( przynajmniej dominująca ich część) tak kochający homoseksualizm kochają równie mocno islam- religie pokoju. No i za ateizm też w krajach islamu przewidziana jest śmierć a jest sporo ateistów jeśli nie popierających to tłumaczących islam za to dużo bardziej nienawidzących Chrześcijaństwa.

 

Reasumując - "lewicowośc" jako swoiste, cięzkie rozdwojenie jaźni powinno być uznane za powazną jednostkę chorobową wraz z przypisanym symbolem DSM oraz ICD-10.

Swoją drogą ten cały islam ze swoim radykalizmem zaczyna mi się coraz bardziej podobać.

Mgła dzięki za inspirację.

Być może w najbliższym czasie rozważę wyjazd do państwa islamskiego aby zatknąć czarny sztandar chwały na stosach głów niewiernych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, myślę że najradykalniej jest w Pakistanie i Afganistanie na ten moment.Dokłada się tam do tego pewnie ekstremalna bieda

No ale Pakistan i Afganistan uradykalnił się tak przez saudyjskich wahabbitów zarówno ich pieniądze jak i ideologię, tam mogą nawet bardziej zaszaleć bo Arabia Saudyjska jako sojusznik USA musi trzymać fason choć przecież tam kamieniują za apostazję i zdrady a szariat jest prawem obowiązującym. Arabia Saudyjska a w jeszcze większym stopniu emiraty i Katar są przykładem że pieniądze i bogactwo większości ludzi nie idą w parze ze świeckością i demokracją, mogą nosić levisy czy ubrania od Armaniego, budować supernowoczesne wieżowce, żreć w mc donald( halal) a mentalność i tak pozostanie średniowieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z najmądrzejszym na świecie rzeczywiście trudno dyskutować ;)

 

Mądrość to umiejętność wyciągania wniosków, czego, jak widać niektórym tutaj brakuje

 

-- 10 sty 2015, 15:19 --

 

"...Elin Krantz należała do tych lewacko oburzonych. Uważała, że imigrantów trzeba przyjmować bez oporów i dawała temu wyraz. Do dziś na YouTube można znaleźć dość obrzydliwy klip do piosenki śpiewanej przez murzyńskiego imigranta, w którym wystąpiła panna Krantz. Symuluje w nim kopulację z czarnym mężczyzną, śpiewając zarazem szwedzki hymn. To kwintesencja lewackich metod i przekonań, która każdego normalnego Szweda musiałaby przyprawić o wściekłość (proszę sobie wyobrazić taką scenę z „Mazurkiem Dąbrowskiego” w roli głównej). Ale tak właśnie działają propagatorzy multi-kulti.

 

Pod koniec września 2010 roku wojująca multikulturalistka 27-letnia Elin Krantz wracała nocnym tramwajem do domu w Göteborgu. Tam spotkał ją 23-letni imigrant z Etiopii Ephrem Tadele Yohannes. Gdy wysiadła, podążył za nią. Dopadł, siłą zaciągnął do niedalekiego lasu, tam zgwałcił z trudną do wyobrażenia brutalnością, powodując tak olbrzymie obrażenia, że dziewczyna zmarła. Tadele przywalił jej ciało kamieniami."

 

:D:D:D

źródło

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Lukasz-Warzecha-dla-WPPL-poderzna-ci-gardlo-na-ulicy,wid,15693206,wiadomosc.html?ticaid=11422f&_ticrsn=3

 

-- 10 sty 2015, 15:38 --

 

... że tak powiem sprawiedliwośc dziejowa, heheheheh

 

Można by tak to wszystko generalizować bez końca.

Nie powinno się oceniać religii w sposób kompleksowy, uogólniony – są to systemy zbyt złożone, posiadają różnego rodzaju odłamy, ich wyznawcy są zróżnicowani zarówno w kwestii pochodzenia, jak i wychowania, czy też umiejętności asymilacji.

O religiach można przeczytać wiele, stworzyć sobie jakiś ich obraz w umyśle, ale to dopiero „wejście” pośród ich wyznawców i obserwacja ich zachowań pozwala nam zadecydować, czy naszym zdaniem religia ta jest w miarę spójna, czy pełna sprzeczności; czy jest tolerancyjna, czy nie, czy niesie ze sobą jakieś zagrożenia,itp. - podkreślam – chodzi o naszą subiektywną opinię, ktoś inny może mieć inne poglądy. Przez wspólną analizę naszych poglądów, często przeciwstawnych, mamy możliwość dojścia do konsensu.

Osobiście, miałam możliwość poznania i obserwacji przedstawicieli różnych „warstw” społeczności muzułmańskiej i w moim przekonaniu osoby o „mniejszej” władzy, te, które urodziły się we Francji mają dosyć stabilne poglądy i znacznie większą tolerancję, niż te, które przyjechały i tam się osiedliły, bądź tzw.”wizytatorzy” – tu wiara jest głębsza, przekonania bardziej konserwatywne, podejście bezkrytyczne, a poziom tolerancji jest niski – w większości to osoby, które mają władzę w takich społecznościach.

 

Nie podoba mi się jednak to, że zajmują się sprzedażą narkotyków w kraju, który stał się ich „nowym” domem:/ oraz w większości obrażają Francuzów i dlatego cieszę się, że tego w Polsce nie ma. Państwo, które przyjmuje inne nacje nie powinno tracić swojej tożsamości.

Jak każdy, czasem jestem zdenerwowana tym, co widzę w tv czy necie i też piszę w umyśle czarne scenariusze dotyczące przyszłości, ale do tego trzeba mieć trochę lżejsze podejście, czasem zażartować, by samemu nie stać się „fanatykiem”.

INTEL 1, nie wiem, co napisać, bo Twój komentarz jest po prostu… poniżej poziomu godności ludzkiej.

Po co to ukrywać, i tak się całe życie poniżam, we Francji zostałam zaatakowana przez człowieka pochodzenia tureckiego, do tej pory nie mogę się pozbierać. I co? Sprawiedliwość dziejowa, należało mi się, bo w ogóle rozmawiałam z „bydłem”??? A może powinnam ich wszystkich powybijać? Wierz mi, miałam takie myśli, ale te myśli są błędne. Na określone społeczeństwo nie można spoglądać przez pryzmat zachowań jednostek bądź grup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...Elin Krantz należała do tych lewacko oburzonych. Uważała, że imigrantów trzeba przyjmować bez oporów i dawała temu wyraz. Do dziś na YouTube można znaleźć dość obrzydliwy klip do piosenki śpiewanej przez murzyńskiego imigranta, w którym wystąpiła panna Krantz. Symuluje w nim kopulację z czarnym mężczyzną, śpiewając zarazem szwedzki hymn. To kwintesencja lewackich metod i przekonań, która każdego normalnego Szweda musiałaby przyprawić o wściekłość (proszę sobie wyobrazić taką scenę z „Mazurkiem Dąbrowskiego” w roli głównej). Ale tak właśnie działają propagatorzy multi-kulti.

 

Pod koniec września 2010 roku wojująca multikulturalistka 27-letnia Elin Krantz wracała nocnym tramwajem do domu w Göteborgu. Tam spotkał ją 23-letni imigrant z Etiopii Ephrem Tadele Yohannes. Gdy wysiadła, podążył za nią. Dopadł, siłą zaciągnął do niedalekiego lasu, tam zgwałcił z trudną do wyobrażenia brutalnością, powodując tak olbrzymie obrażenia, że dziewczyna zmarła. Tadele przywalił jej ciało kamieniami."

 

:D:D:D

źródło

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Lukasz-Warzecha-dla-WPPL-poderzna-ci-gardlo-na-ulicy,wid,15693206,wiadomosc.html?ticaid=11422f&_ticrsn=3

 

-- 10 sty 2015, 15:38 --

 

... że tak powiem sprawiedliwośc dziejowa, heheheheh

 

 

K...., trzeba mieć naprawdę posrane w głowie, żeby wysmiewac się z tego, że jakąś kobietę ktoś brutalnie zgwałcił i zabił. :silence:

 

-- 11 sty 2015, 00:44 --

 

W wielu jednak krajach , w których islam jest religią państwową za homoseksualizm nadal grozi kara śmierci: w Iranie, Arabii Saudyjskiej, Mauretanii, Sudanie i Jemenie.
Chyba każdy w miarę oczytany człowiek o tym wie a mimo to lewacy( przynajmniej dominująca ich część) tak kochający homoseksualizm kochają równie mocno islam- religie pokoju. No i za ateizm też w krajach islamu przewidziana jest śmierć a jest sporo ateistów jeśli nie popierających to tłumaczących islam za to dużo bardziej nienawidzących Chrześcijaństwa.

 

Za bardzo się posługujesz stereotypami. Być może w krajach zachodnich taka tendencja istnieje (choć też bym się z tym kłóciła), ale u nas nie widzę tego, zeby osoby o poglądach lewicowych tak bardzo wielbiły islam. A już tym bardziej środowiska kobiece.

 

-- 11 sty 2015, 00:55 --

 

Świadomie ignorujesz możliwość posiadania liberalnych/progresywnych poglądów, a zarazem zdecydowanej postawy antyislamistycznej.

 

Bo mu to nie pasuje do szufladek, które sobie stworzył, a których zniszczenie wymagałoby wyciągnięcia nowych wniosków z rzeczywistości. A po co, jak ma już swoje i jedzie tymi samymi tekstami cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty kolegow utwierdzam sie tylko w przekonaniu, ze jedyną racjonalną formą dyskusji z prawicą w internecie jest trolling i przeklejanie smiesznych, obrazoburczych obrazkow z papiezem/czymkolwiek. Poza srogim bolem dupy nie da sie z was nic bardziej kreatywnego wykrzesac, bo na rzeczową dyskusje i kontruktywną krytyke nie ma co liczyc.

 

@carlosbueno jako jedyny faktycznie odniosl sie do tresci mojego posta. oczywiscie nie obylo sie bez typowego generalizowania i rownania grubą krechą [o czym za chwile], ale mimo wszystko, doceniam

 

mgla, no tak terroryzm i radykalny islam to skutek wykluczenia społecznego i biedy choć nie ma na to żadnych dowodów a wielu terrosrystów całkiem nieźle radziło sobie w życiu zawodowym, zwykle muzułmanie są majętniejsi niż nasi rodacy tam, którzy jakoś nie zostają terrorystami.

nie znam danych na temat statystycznych zarobkow terrorysty, ale jesli ty takowe posiadasz, to chetnie sie zapoznam.

wiem natomiast, ze sprawcy masakry w Paryzu do najmajętniejszych nie nalezeli [wychowanie w sierocincu, praca jako dostawca pizzy], a zamach zostal przeprowadzony dzieki srodkom udostepnionym przez al-kaide.

co do naszych rodakow, to najwyrazniej nie slyszales o Zjednoczonych Emigrantach, ktorzy calkiem niedawno [bo w czerwcu] dopuscili sie ataku na jednym z koncertow w Londynie. swiadkowie twierdzą, ze w czasie 'akcji' [gdzie jeden z uczestnikow imprezy zostal ugodzony nozem] grupa napastnikow wykrzykiwala rasistowskie hasla. jak myslisz, krzyczeli 'Allah Akbar'?

Cos ta twoja teoria sie nie broni.

 

to zwykłe mizoginistyczne, homofobiczne, antysemickie prostaki często parający się działalnością przestępcza lub pasożytniczą

no tak tak. do Zjednoczonych Emigrantow powyzsze stwierdzenie tez wyjątkowo pasuje. nie mowiąc juz o tej grupie uczestnikow 'Marszu Niepodleglosci' w Polsce, ktora wyrywala warszawskie drzewka [bo lewackie] i rzucala kostką brukową w policje.

 

Chyba każdy w miarę oczytany człowiek o tym wie a mimo to lewacy( przynajmniej dominująca ich część) tak kochający homoseksualizm kochają równie mocno islam- religie pokoju. No i za ateizm też w krajach islamu przewidziana jest śmierć a jest sporo ateistów jeśli nie popierających to tłumaczących islam za to dużo bardziej nienawidzących Chrześcijaństwa.

Mam rozumiec, ze to odnosi sie rowniez do mnie? Zacytuj posta w ktorym wyznalem milosc islamowi. Oh wait, nie napisalem czegos takiego? Zacytuj prosze posta w ktorym napisalem, ze islam to religia pokoju. Niech zgadne - nie napisalem czegos takiego? W takim razie mam do ciebie prosbe zebys nie wkladal mi pod palce literek, ktorych nie wyklikalem. Teraz ja bede generalizowal - zawsze to robicie. W przypadku braku sensownych argumentow [a tak jest zazwyczaj] rownacie do gory i kwitujecie wszystko przesmiewczym tonem. Ale dam ci protip, to wcale nie wygląda tak, ze masz racje. Jest wrecz odwrotnie.

W zadnym ze swoich postow nie staralem sie usprawiedliwic tak barbarzynskiego aktu, jakim jest atak terrorystyczny. Zaproponowalem jedynie szersze spojrzenie na calą sprawe, bo w naplywie [usprawiedliwionego gniewu] pare rzeczy nam zazwyczaj umyka. Szalenie latwo jest calą spolecznosc nazwac bydlem winnym tragedii, ale spojrzenie na sytuacje z dystansu w celu szukania mozliwych przyczyn wymaga nie tylko trudu, ale i odpowiedzialnosci. Niestety niektorzy jedyne co mają do zaproponowania na obecną chwile, to szczyty ignorancji i ograniczenia.

Ci panowie bez wątpienia są przestepcami, ale przeciez nie byli nimi od urodzenia. Co sprawilo ze stali sie mordercali przepelnionymi gniewem i chęcią zemsty? Przeciez to nie byli zadni przyjezdni imigranci, tylko ludzie bedący czescią francuskiego spoleczenstwa od urodzenia. Nie mozna wszystkiego sprowadzic do religii, choc oczywistym jest, ze islamski terroryzm nalezy do najgrozniejszych zjawisk naszych czasow. Winien jest rowniez system, ktory pchnąl ich w ramiona najbardziej radykalnego odlamu islamu na podstawie mechanizmow, o ktorych pisalem w poprzednich postach. Sprobujmy zrobic cos, co pozwoli nam uniknąc takich sytuacji w przyszlosci.

Przeciez ci mlodzi ludzie, ci ktorzy prowadzą coroczne burdy z policją 11 listopada w stolicy, tez w jakis sposob są sfrustrowanym glosem czesci naszego spoleczenstwa mowiącym nam, ze wcale nie jest tak kolorowo. Daleko mi do zblazowanego 'lewaka', ktory okresli ich mianem 'zwyklych patologicznych smieci'. I choc trudno usprawiedliwiac huliganskie wybryki [nawet nie mam takiego zamiaru] skrajnych nacjonalistow postepującym rozwarstwieniem spolecznym, to warto przyjrzec sie temu blizej, bo ich gniew nie bierze sie znikąd.

To wszystko o czym mowie, to nie jest zadna poprawnosc polityczna [na ktorą osobiscie sram], zlą slawą owiana 'ohydna' bakteria Karola Marxa usypiająca spoleczenstwo. To o czym mowie, to tylko zwyczajna wrazliwosc spoleczna i racjonalne myslenie, a tego zestawu po prawej stronie polityki [i w takich sytuacjach w ogole] wyraznie brakuje. Rzeklem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nas wezmą w dwa ognie - islamiści z zachodu i banderowcy ze wschodu, a od środka będzie atakował Banderosław Kłamczyński. Powinniśmy go dlatego jak najszybciej wysiedlić na Ukrainę, żeby przynajmniej znać kierunek, z którego przyjdzie zagrożenie, a tak to może zaatakować w każdym mieście w najmniej spodziewanym momencie.

Proponuję kalifat na Ukrainie :mrgreen::lol: !

 

Nie podoba mi się jednak to, że zajmują się sprzedażą narkotyków w kraju, który stał się ich „nowym” domem:/

A mi się podoba, w końcu robią coś pożytecznego. Too bad, że zepchnięci na margines spycharą prohibicji, robią to w ciemnych zaułkach miejskich ulic, handlując przy okazji żywym towarem, rabując, mordując, zamiast siedzieć se za kolorowym straganikiem, "warzywniakom" z tabletami, prochami czy roślinkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam danych na temat statystycznych zarobkow terrorysty, ale jesli ty takowe posiadasz, to chetnie sie zapoznam.
Ja też nie znam ale np zamachowcy z londyńskiego metra byli nauczycielami, studentami itp a nie żadnym marginesem. Wiem że przed paroma latami w UK najniższe średnie zarobki mieli Polacy( dzisiaj pewnie Rumuni) a osoby pochodzenia z krajów muzułmańskich z tego co pamiętam byli w środku stawki także motywacje ekonomiczne raczej kluczowe nie są.
nie mowiąc juz o tej grupie uczestnikow 'Marszu Niepodleglosci' w Polsce, ktora wyrywala warszawskie drzewka [bo lewackie] i rzucala kostką brukową w policje.
ja też nie cierpię polskich tzw prawicowców, a podczas marszu 11 listopada pokazują swoje prawdziwe oblicze i wg mnie nie są wiele lepsi od islamistów bo to tez konserwa myślowa pełna agresji. No ale mogą się przydać w walce z islamem i multi kulti gdyby Polsce kiedyś to groziło ale póki mamy taka słaba gospodarkę i brak socjalu to nam nie grozi.

 

Dla mnie to co teraz sie dzieje w Europie to walka dwóch cywilizacji i Europa musi zrezygnować częściowo ze swojej tolerancji aby nie dopuścić do jeszcze większej nietolerancji którą niesie z sobą islam którym tzw prawa człowieka są zupełnie obce. To zagrożenie takie jak stalinizm i hitleryzm a może większe bo daleko bardziej podbudowane religią, tradycją i mające 1,5 miliarda wyznawców( wiadomo że nie wszyscy z nich są ekstremistami ale jakby co to opowiedzą się za islamską ummą a nie zachodnią demokracją). Moim zdaniem błędem jest postrzeganie tych ataków terrorsytycznych jako tylko terroru bez roli religii mahometa a usiłują nam wmówić media głównego nurtu i politycznie poprawni, to wszystko ma źródło w islamie który od zarania swych dziejów nawołuje do przemocy i podboju w imię allaha i jak trafi na podatny grunt a o to nie trudno zaczyna być to realizowane.

 

Ci panowie bez wątpienia są przestepcami, ale przeciez nie byli nimi od urodzenia. Co sprawilo ze stali sie mordercali przepelnionymi gniewem i chęcią zemsty? Przeciez to nie byli zadni przyjezdni imigranci, tylko ludzie bedący czescią francuskiego spoleczenstwa od urodzenia.
W to że byli częścią francuskiego społeczeństwa to wątpię pewni już ich rodzice gardzili zwyczajami zepsutej Francji a oni to jeszcze pogłębili i np niski status społeczny jeszcze to u nich wzmocnił ale nie był praprzyczyną. Gdyby nie byli muzułmanami a np innymi imigrantami w którymś pokoleniu to co najwyżej parali by się typową przestępczością tak jak np chrześcijańscy czarnoskórzy ale oni przez motywacje religijną idą o krok dalej.

 

Przeciez ci mlodzi ludzie, ci ktorzy prowadzą coroczne burdy z policją 11 listopada w stolicy, tez w jakis sposob są sfrustrowanym glosem czesci naszego spoleczenstwa mowiącym nam, ze wcale nie jest tak kolorowo. Daleko mi do zblazowanego 'lewaka', ktory okresli ich mianem 'zwyklych patologicznych smieci'. I choc trudno usprawiedliwiac huliganskie wybryki [nawet nie mam takiego zamiaru] skrajnych nacjonalistow postepującym rozwarstwieniem spolecznym, to warto przyjrzec sie temu blizej, bo ich gniew nie bierze sie znikąd.

ja tez można powiedzieć powinienem być sfrustrowany zarabiam grosze, mam b. niski status społeczny i mimo 35 lat mieszkam z rodzicami a jakoś do radykalnych działań nie przystępuje. Wiem że w pewnym stopniu ci co wstrzymają burdy 11 listopada są zawiedzeni sytuacją społeczno-ekonomiczną kraju no ale nie słyszę aby wznosili hasła socjalne czy ekonomiczne raczej to tępy antysemityzm, homofobia i anty systemowość co dla mnie nie jest zrozumiałe dużo bardziej to co robią młodzi w Grecji czy Hiszpanii gdzie jednak kładą nacisk na swoje położenie socjo-ekonomiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem błędem jest postrzeganie tych ataków terrorsytycznych jako tylko terroru bez roli religii mahometa a usiłują nam wmówić media głównego nurtu i politycznie poprawni

Nie słyszałam, żeby ktoś mówił, że religia nie odgrywa tu roli, a oglądałam m. in. TVN. Słyszałam tylko, że islam ma różne oblicza

 

ja też nie cierpię polskich tzw prawicowców, a podczas marszu 11 listopada pokazują swoje prawdziwe oblicze i wg mnie nie są wiele lepsi od islamistów bo to tez konserwa myślowa pełna agresji. No ale mogą się przydać w walce z islamem i multi kulti gdyby Polsce kiedyś to groziło ale póki mamy taka słaba gospodarkę i brak socjalu to nam nie grozi.

Tylko nie to :( Współpraca ze skrajną prawicą potem się obróci przeciwko nam.

 

A teraz przestaję myśleć o muzułmanach, bo mam też inne problemy na głowie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wcześniej spodobał mi się Islam

Do tego jestem psychicznie i chory i w związku z tym zepchnięty na margines. Związana z tym

generalizacja skutkuje poczuciem wykluczenia konkretnej mniejszości (…) Kiedy dochodzi do tego duze rozwarstwienie spoleczne, naturalna w konsekwencjach kryzysu gospodarczego radykalizacja nastrojow spolecznych i dyskryminacja (…) jesli chodzi o mozliwosc zatrudnienia, pietnowana mniejszosc zamyka sie w swoim srodowisku [gettyzacja] i sama zaczyna sie radykalizowac.

 

Tak więc zacząłem się radykalizować i przyjąłem właśnie Islam.

To wbrew pozorom nie jest takie trudne.

„CO MASZ POWIEDZIEĆ KIEDY PRZYJMUJESZ ISLAM?

Abyś został muzułmaninem wystarczy, że świadomie wypowiesz następujące słowa:

1. Zaświadczam, że nie ma żadnego bóstwa oprócz Boga Jedynego - Allaha, a Muhammad jest Jego wysłannikiem.

2. Jezus jest sługą Allaha i Jego wysłannikiem.

3. Nie uznaję innych religii poza Islamem.

 

 

Tak więc dzięki mojemu etycznemu relatywizmowi tak bliskiemu lewactwu przez niektórych tutaj reprezentowanemu stałem się w tym momencie dla tegoż lewactwa przedmiotem troski i oczekuję z jego strony mentalnej i czynnej ochrony.

Zwłaszcza że dzięki chorągiewkostwu stałem się prześladowaną, wyznaniową mniejszością w dodatku nad wyraz uciśnioną w związku z niesłusznymi oskarżeniami o zbrodnie dokonane przez moich wyznaniowych współziomków, a które to z pewnością zostały tak naprawdę sprokurowane przez prawicowe francuskie służby bezpieczeństwa, celem zdyskredytowania mojej religii pokoju, której właśnie stałem się wiernym wyznawcą

Jako lewicowcy z rozdwojeniem jaśni nie macie chyba z tym problemu?

Dodatkowo lojalnie ostrzegam, że jakiekolwiek próby zdyskredytowania na forum mojej osoby potraktuję jako brak tolerancji dla mniejszości wyznaniowej i prześladowanie ze względu na moją wiarę i zgłoszę rzecz całą na Policję i innych odpowiednich służb

 

InszAllah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to :( Współpraca ze skrajną prawicą potem się obróci przeciwko nam.
to nie zawsze skrajna prawica a czasem narodowa lewica. Skrajną prawicą jest za to bez wątpienia dominujący nurt islamu bo opiera się w 100% na tradycji praktycznie nie zmienionej od wczesnego średniowiecza, nawet najbardziej zachowawcze nurty konserwatyzmu zachodniego są bardziej postępowe. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×