Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

W historii było wielu takich, zawsze po zdobyciu władzy ich rządy były gorsze od poprzedników. Wystarczy porostu wprowadzić restrykcyjne przepisy imigracyjne.

Na przepisy imigracyjne już w wielu przypadkach za późno choć na pewno by nie zaszkodziły. Problemem jest ich wysoka rozrodczość i totalny brak integracji, a marzy im się aby wszyscy do okola żyli wg zasad islamu, jeden taki urodzony w Belgii potomek Marokańczyków straszy że pozabija wszystkich niewiernych i ma spore poparcie wśród tamtejszych muzułmanów.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020223,title,Islamista-z-Brukseli-grozi-zamachami-w-Belgii-i-Francji-To-tylko-poczatek-serii-koszmarow,wid,16292483,wiadomosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały świat nie stanie się islamski, na to nie ma szans.

Cały może nie Ale pół Afryki i Azji już jest i Europa zachodnia na dobrej drodze chyba tylko Ameryka się obroni i daleki wschód( Chiny) gdzie nie ma politycznej poprawności i Japonia gdzie islam jest zakazany i w tym kierunku powinniśmy iść. Beneluks, Francja, Skandynawia, UK są już raczej na straconej pozycji, państwa islamskie tam to tylko kwestia czasu na szczęście ja raczej tego nie dożyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w tej chwili muzułmanie stanowią 23% populacji świata a przy ich rozmnażaniu i słabym reszty zwłaszcza białych ich liczba szybko rośnie. Średni wiek muzułmanina to 23 lata a Chrześcijanina 30, Europejczyka koło 40-ciu, wiadomo do kogo należy przyszłość w tym regionie.

Na zachodzie Europy więcej ludzi chodzi do meczetów niż kościołów które są masowo zamykane( to mnie nie martwi) ale za to jak grzyby po deszczu powstają meczety. http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=10438 http://wpolityce.pl/wydarzenia/42970-chrzescijanstwo-nadal-najliczniejsza-religia-na-swiecie-tuz-za-nimi-sa-muzulmanie-statystycznie-mlodsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by zacząć od największego zagrożenia czyli dyktatur islamskich zdolnych do zaatakowania bronią jądrową i wspierających terrorystów islamskich, po to aby pozbawić najgroźniejszego wsparcia dla tych muzułmanów w Europie. Niestety atak na Iran się na razie nie szykuje, podobno mają tak ufortyfikowane miejsca wzbogacania uranu itp., że trzeba by zrobić kilka czy kilkanaście nalotów, a więc niezbędna jest inwazja lądem, czyli duże wydatki, ryzyko nie tylko braku poparcia ale i sprzeciwu Europy i innych liczących się państw świata. Pewnie trzeba by ataku ze strony Iranu żeby świat przejrzał na oczy, ale do tego szybko nie dojdzie, nie są aż tak głupi żeby popełnić to samobójstwo, jak widać wystarczy podbić Europę i Afrykę bez działań zbrojnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Akurat irańscy Persowie są nielubiani przez większość innych muslimów bo to szyici a nie sunnici, większoym problem są saudyjscy Wahabbici którzy dzięki petrodolarom wspierają radykalny islam na całym świecie poprzez ekstremistyczne szkoły i finansowanie i szkolenie terrorystów. Ale oni są w dobrej komitywie z amerykanami i wieloma międzynarodowymi firmami i nikt im nic nie zrobi. Najlepszym co świat może zrobić w walce z radykalnym islamem jest odejście od ropy i gazu, bez tego źródełko wyschnie, choć oczywiście nie rozwiąże to całego problemu zwłaszcza w Europie gdzie islamiści korzystają z socjalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno marnujesz się z taką wiedzą, powinieneś w Szwecji zamiast tego polskiego rozbójnika stać na czele partii antyislamskiej, a ten przygłup mógłby co najwyżej dowodzić karkami, którzy by chronili przed atakami radykalnych muslimów ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam aż takiej wiedzy to nie mam ale tematem islamu zwłaszcza jego radykalnej wersji zainteresowałem się pod koniec lat 90-tych gdy przeczytałem dłuższy artykuł o Talibach. Moje zainteresowanie miało apogeum gdzieś w latach 2005-06( kiedy nawet planowałem zostać antyislamskim bojownikiem) teraz sporadycznie się temu przyglądam bo niewiele mnie już zaskakuje, stali się wręcz nudni ci wszyscy islamiści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, Część zwolenników NWO i ogólenie nastawiono antyamerykańsko i antyizraelsko uważa że cały ten problem muzułmański jest wydumany i że to prowokacje mające na celu ograniczenie swobody obywateli, może i trochę prawdy w tym jest ale jednak w większości to kłamstwo i wielu ludzi nieświadomie popiera przez to islam bo każdy zamach to wg nich prowokacje amerykanskie czy rosyjskie.

 

-- 01 sty 2014, 23:28 --

 

Muzułmanin, ktory nawołuje do wojny, oficjalnie nienawidzi niewiernych, grozi atakami terrorystycznymi jest wód swoich szanowany, doceniany i hołubiony. Europejczyk, ktory nawołuje do tego samego przeciw muzułmanom jest przez swoich wyszydzany, szkalowany, ośmieszany, wykpiwany....

Dlatego nie mamy szans......

100% racji i coś z tym trzeba zrobić ale politycznie poprawne, zdegenerowane elity nie chcą tego zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, Część zwolenników NWO i ogólenie nastawiono antyamerykańsko i antyizraelsko uważa że cały ten problem muzułmański jest wydumany i że to prowokacje mające na celu ograniczenie swobody obywateli, może i trochę prawdy w tym jest ale jednak w większości to kłamstwo i wielu ludzi nieświadomie popiera przez to islam bo każdy zamach to wg nich prowokacje amerykanskie czy rosyjskie.

No ale celem NWO też jest chyba przejęcie władzy nad światem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/spor-o-status-hagia-sofia-abp-demetrios-to-polityka-islamizacji/rvle9

Do niedawna świecka Turcja zmierza ku coraz większej islamizacji. Nic dziwnego skoro mottem życiowym premiera jest fragment wiersza Meczety są naszymi koszarami. Minarety są naszymi bagnetami. Kopuły są naszymi hełmami. Wierni są naszymi żołnierzami. (...) Nikt nie zdoła uciszyć wołania na modlitwę. Położymy kres rasizmowi w Turcji. Nigdy nas nie zdławią. Nawet gdy otworzą się niebiosa i ziemia, nawet gdy zaleją nas wody i wulkany, nigdy nie zawrócimy z naszej drogi. Moim oparciem jest islam. Gdybym nie mógł o nim mówić, po cóż miałbym żyć?[1] i zamiast wejść do UE Turcja powtórzy historię Iranu czy Egiptu który przecież w latach 70-tych były równie "liberalne i świeckie" jak dzisiejsza Turcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze byłoby super, przynajmniej Unia by sobie odpuściła Turcję. Gorzej jak wlezą z tą chorobą do Unii i bez ograniczeń stworzą drugą falę zalewową, choć w zasadzie w Niemczech..;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, W Turcji wśród Turków wskaźnik dzietności wynosi 1,5, Kurdów 4, tam nie dają zasiłków to się nie rozmnażają tak jak na zachodzie. No ale jakby UE otworzyła granicę to uciekło by pewniej jeszcze więcej niż z Polski ludzi. No ale jeszcze kilkadzisit lat i w centrum Europy może powstać Turecka islamska republika Niemiec a typowym niemieckim imieniem będzie Mehmet a daniem nie kiełbasa a kebab a napojem jogurt a nie piwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś z tym trzeba zrobić ale politycznie poprawne, zdegenerowane elity nie chcą tego zmienić.

A ja mam wrażenie że elity-srelity, ale najważniejsi to są zwykli ludzie. I tu jest problem, bo mnóstwo młodych teraz sympatyzuje z lewactwem które chce "wszystkiego dla wszystkich", a jako że we "wszystko" wpisuje się chociażby "spokojne życie" a we "wszystkich" wpisują się chociażby muzułmanie, to i też lewactwo pragnie spokojnego życia dla muzułmanów. I weź tu człowieku próbuj takiego przekonać że ten muzułmanin chce go zabić i otwarcie o tym mówi - nie dotrze, no, nie dotrze do takiego głąba taki prosty przekaz.

 

Mam jednak niesłabnącą nadzieję, że tak jak kiedyś ludzkość ogarnęła że koło jest przydatne, że higiena osobista to coś ważnego dla organizmu - tak kiedyś ogarnie się że muzułmanie i islam są niczym przerośnięte kurzaje, których jedynym sposobem pozbycia się jest chirurgiczne wypalanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że ludzie dają sobie tak łatwo narzucać religię?

Wielu ludzi chyba chce w coś wierzyć, bo tak jest prościej, woli żyć w świecie, w którym rządzi religia, a nie nauka. A ciągną bardziej to tej religii, której "przedstawiciele" mówią bardziej przekonująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, lewactwo powinno być największym przeciwnikiem islamu, bo przecież oni homoseksualistów karzą śmiercią a od równouprawnienia kobiet sztandarowego hasła lewicy dzielą ich lata świetlne. No ale jest tak jak jest włażą im w dupę ile wlezie bo to obce kultury i rzekomo prześladowane mniejszości, choć zdarzają się lewicowcy ostro krytykujący islam ale główny nurt lewizny ich nie akceptuje. Co ciekawe muzułmanie głosują jeśli głosują to na lewicę i przykrywają oko na to że ona kocha również homo i feministki, no ale ważne że ich popiera i funduje zasiłki. Ale wiadomo że jak muzułmanie osiągną w danych państwach w granicach 10% to stworą własną silną partię która będzie im bardziej odpowiadała niż lewactwo i pewnie dostaną się do parlamentu gdzie wraz z lewactwem wprowadzą częściowy szariat, a później całkowity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, a mnie nawet Islam interesuje. Bardziej od świata przyrody, czy techniki ciekawi mnie świat człowieka. Dla kogoś takiego zupełnie obca kultura, izolująca się (dzięki temu nie traci swojego charakteru), a jednocześnie stanowiąca jakąś siłę polityczną, z własnymi tradycjami, religią, alfabetem, etc. to jak wisienka na torcie.

 

Gdybym miał wybierać studia pod względem tego co mnie ciekawi to wybrałbym kulturoznawstwo, religioznawstwo i podobne.

 

No a to że są zagrożeniem? Nie ma zagrożeń, nie ma fabuły. Tak jak ktoś wyżej napisał, dla nieszczęśliwej osoby śmierć nie jest najgorszym zagrożeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×