Skocz do zawartości
Nerwica.com

hmm.. czegos tu nie rozumiem, czy moge liczyc na odpowiedz ?


musli

Rekomendowane odpowiedzi

Znikna temat zalozony przez "ktos?" (nie pamietam dokladnie jak brzmial), w ktorym odpowiedzialam. Dzisiaj okazuje sie, ze moj post znajduje sie w innym temacie, zalozonym przez inna osobe i yhm..zupelnie tam nie pasuje :roll:

 

Czy ja czegos nie rozumiem na tym forum :oops::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znikna temat zalozony przez "ktos?" (nie pamietam dokladnie jak brzmial), w ktorym odpowiedzialam. Dzisiaj okazuje sie, ze moj post znajduje sie w innym temacie, zalozonym przez inna osobe i yhm..zupelnie tam nie pasuje :roll:

 

Czy ja czegos nie rozumiem na tym forum :oops::roll:

Tak jak DarkAngel napisał - czarodziejska kula się zepsuła, niestety nie wiemy o jaki temat chodzi.

Ani autora, ani linku... Nie jesteśmy w stanie pomóc, jeżeli nie ma nic co mogło by nas nakierować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za zainteresowanie sie moim problemem. Az boje sie spytac o pomoc gdy bede miala nastepny problem.

 

Chodzi mi o subforum depresja. Nie pamietam tematu, w ktorym pisalam.

 

A ha i nie wiedzialam, ze macie tu czarodziejskia kule, ktora sie czasami psuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to może ja Ci pomogę musli,tak się jakos nawinęłam ;)

Jesli chcesz szybko znaleśc temat w którym pisałaś kliknij poprostu w okienko "profil" (tu gdzie masz :profil,pw,...) ,więc klikasz i pod ilością postów które napisałaś masz "znajdż wszystkie posty musli", poczym wyswietlają Ci się wszystkie tematy w których pisałaś :D

Proste,prawda?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc moge z cała pewnoscią powiedziec że chodzi o ten temat (i ten dołaczony napisał "lelumpolelum", a nie "ktos?"). Wiem to poniewaz tylko w tym temacie w subforum depresja udzielała sie również "musli":

 

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=755&postdays=0&postorder=asc&start=15

 

Został on dołaczony do tematu "Nerwica, czy depresja?". Ponieważ z prawie identycznym pytaniem odnosi sie załozyciel dołaczonego tematu... A niestety utrzymywanie dwóch podobnych tematów mija sie z celem...ponieważ wcześniej czy później jeden z nich pójdzie w zapomnienie...lub powstanie trzeci....i co wtedy....ważne informacje przepadaja...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziekuje gusia za pomoc :)

 

Do administratora i moderatora :

 

Spiesze goraco podziekowac, czego wczoraj zupelnie zapomnialam, prosze mi wybaczyc, tak wiec podziekowac za przypomnienie o tak niezbednych sprawach technicznych forum. Z calym szacunkiem Drogi Administratorze i Drogi Moderatorze - przypomnienie o w.w sprawach technicznych przez Was-Dostojny zalozycielu forum i Dostojny Moderatorze tego forum, postawilo moje niedbalstwo, w tak waznych sprawach technicznych, na rowne nogi, ze tak sie wyraze. Tu prosze mi wybaczyc moja prostosc w wyrazaniu sie czego przyczyna jest nieproduktywnosc umyslowa w wyniku depresji.

Dostojny panie Administratorze, goraco ubolewam z powodu zepsucia sie panskiej czarodziejskiej kuli. Och, mam nadzieje, ze to nic powaznego i niebawem kula czarodziejska odzyska swoja moc. Prosze mi wybaczyc owo "och". Doprawdy jestem bardzo wrazliwa osoba na psucie sie wszelkich urzadzen.

Dostojny Moderatorze, z calym szacunkiem, prosze sie nie martwic i nie ubolewac nad brakiem zdolnosci czarodziejskich. Wszystko przed panem i jesli tylko pan tego pragnie to z pewnoscia osiagnie pan odpowiednie kwalifikacje.

Ach, bylabym zapomniala, z calym szacunkiem, prosze mi wybaczyc moja zbytnia smialosc.

 

Z wyrazami uszanowania -

 

uczestniczka forum musli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem wszyskiego bo czasu nie mam.

 

Ja pragne dodać tylko iż czasem przy dodawaniu postów post ląduje w innym temacie z nieznanych przyczyn. Trzy razy mi się tak zdarzyło i musialem kasować.

 

Z takim problemem w swojej karierze sie nigdy nie spotkałem, tylko na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy na forum są łączone, gdy są o tej samej tematyce (tak było teraz z tematem o śnie w "krokach do wolności" i połączyłem z tematem z "offtopica").
tylko na tym forum

Każde forum rządzi się swoimi zasadami.

 

Błąd na forum. Żadne forum nie rządzi się swoimi zasadami, bo każde jest na jakiś popularnych skryptach. Ja akurat znam się na phpbb i takich cyrków nie miałem, żeby mój post odrazu po napsianiu trafiał do całkiem innego tematu nie związanego z tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedyńcze posty nie są przenoszone. Wyjatkiem jest nowy temat. Jeśli jest zdublowany to zostaje połaczony z wczesniej już powstałym wątkiem. Jeśli utworzono go w złym subforum - trafia do własciwego itd. Nie widzę problemów. Tak działa to forum i dlatego możemy utrzymać porządek mimo sporej ilości forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LDR, pierwsze słysze... Jak pojawi się taki błąd raz jeszcze, napisz konkretnie jaki temat, i który post. Prześledzę jego drogę.

 

Ok, musze jeszcze posprawdzać. Może to mi się zdarzyło przy połaczeniu przez serwer proxy, bo kilka razy pisałem przez proxy jak zapomniałem wyłaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może właśnie włączyłeś proxy lub wyłączyłeś przed wyślij - i zostałeś odebrany w niewłaściwym, przypadkowym kontekście. Gorzej jeżeli jest błąd silniku forum. Koniecznie udokumentuj jak tylko się zdarzy - a jak znam adminów forum, to noc zarwą, a poprawią. :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Dostojny panie Administratorze, goraco ubolewam z powodu zepsucia sie panskiej czarodziejskiej kuli. Och, mam nadzieje,

 

 

PIĘKNIE się czyta!

 

Musli - to dobra wiadomość od Cienie. Depresja depresją, ale na szczęście poczucia humoru i sposobu wyrażania myśli Ci nie odebrało!

 

Pozdrawiam Musli i wszystkich innych forumowiczów, administratorów, moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×