Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA + BUPROPION (Well-Loft)


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

ja wlasnie duzo czytalam na temat dysfunkcji sexulanych po SSRI i duzo info w jezyku angielskim jest takich, ze wellbutrin dodany do SSRI poprawia znacznie takie dysfukncje. Jednak nie wiem jak to by zadzialalo u mnie bo z tego co ostatnio lekarz mowil to ja mam nerwice do potegi a depresja to tylko jej skutek. Jednak ta dysfunkcja sexualna mnie wkorza i mam zamiar pogadac z lekarzem. Jednk chcialabym zobaczyc czy ktos tu z forum juz taki mix bral i jak szlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie stosuję takie połączenie. 125 mg sertraliny +150mg bupropionu i jest b.dobrze. Po samej sertralinie miałem poprawę w kwestii nastroju, apetytu  ale wciąż dokuczała mi anhedonia, derealizacja i brak energii. Wellbutrin zlikwidował te objawy i trochę nasilił lęk początkowo, potem lęk też przeszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bupropion 150mg biorę od 10 miesięcy, sertralinę w dawce 50mg biorę od 16 dni, przy takich dawkach jeszcze nie mogę nic powiedzieć bo jest za wcześnie, ale na pewno mogę stwierdzić, że libido nie spadło, a nawet pokusiłbym się o stwierdzenie, że trochę wzrosło (dużo też trenuję więc może to też mieć wpływ)

 

Dam znać za 2-3 tygodnie jak się rozkręci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×