Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że złożyłam wizytę Trumpowi w Białym Domu. Zmywaliśmy naczynia po obiedzie i miałam problem z wyczyszczeniem białej filiżanki z sosu pomidorowego. Trump uwinął się w sekundę z naczyniami, a ja modliłam się nad jedną filiżanką.
przeurocze :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Sny są bardzo ważne, to bardzo często jakaś podpowiedź podświadomości. Niestety obecnie nie korzystam ze snów ale w przyszłości zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Holik, kiedyś się w to 'bawiłem' i odradzam. Można jeszcze bardziej zwariować :mrgreen: no i zwariowałem :(:D

Nie narzucam, tylko z własnego doświadczenia przestrzegam do tego typu zabaw. Czasami mnie znowu ciągnie do tego, nawet nieświadomie to czynię :lol:

Psychika jeszcze bardziej ucierpiała z powodu badania snów itd itp...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

BratKat,

Tak, wiem, że to nie są igraszki, trzeba tu dużej wiedzy i ostrożności, dlatego na razie się za to nie biorę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się od jakiegoś miesiąca śni przytulanie. Różne miejsca, różny czas ale zawsze jest wątek, że w końcu przytulam kogoś kogo znam i wtedy czuję takie miłe ukojenie i bezpieczeństwo. Są to ludzie których spotykałam w życiu, rodzina, znajomi, nawet ludzie z którymi miałam okazję się spotkać tylko raz czy dwa albo jakaś sąsiadka czy znajomy z dawnej pracy. Dziękowałam im jakbym się żegnała. Nawet raz przytulałam samą siebie, tylko jakąś inną, w sensie siedział obok mnie mój klon i z nim rozmawiałam i mnie pocieszała i się uśmiechała, to był chyba najdziwniejszy sen jaki miałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Arvena, to masz ładne sny ;)

Dzisiaj śniło mi się odszczurzanie. We wszystkich domach przeprowadzano odszczurzanie, a ja chodziłam z drabiną i obserwowałam srebrno-szare szczury, które gromadziły się w ogródkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo nie pamiętam. Śniło mi się że w bloku mieszkalnym na klatce pełzał jakiś zdeformowany człowiek, zapuszczone paznokcie od nóg, bosa stopa, łachmany, jeden wielki palec jak kopyto na jednej nodze, inne deformacje, chory, około 65 roku życia. Zaproponował mi chodzenie po ludziach i dawane jakiś ulotek, na początku ignorowałem, potem okazał się ważną osobą i mówił prawdę, miałem informować o jakimś doniosłym wydarzeniu, na którym mieli być samorządowcy, prezydencji miast. Z gościem było coraz gorzej, w końcu pomagałem mu w ogóle wstać ze schodów.

Szedłem przez rzadki las koło jakiejś szkoły. Byłem fachowcem, specjalistą. W tym rejonie było dużo wilków, dzików i innych stworzeń, miałem chronić przechodzące tamtędy dzieci. Byłem z kolegą ze starych lat, on mi nie dowierzał że mam tak odpowiedzialną i niebezpieczną pracę i był pełen podziwu. Przez maleńki wąwóz skontruowałem dwumetrową kładkę z blachy by dzieci miały jak przechodzić. Wszystko było prowizoryczne i trzymało się na włosku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie ostatnio śnią się różne koszmary. Najczęściej takie z życia wzięte, głównie to czego się obawiam w relacjach z ludźmi. Niektóre sny są bardzo realistyczne. Oczywiście w życiu jest zupełnie inaczej ale w tym przypadku chyba odzywa się podświadomość. Już bym chyba wolał, żeby przyśniły mi się jakieś sceny wyciągnięte z horroru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śniło mi się, że moja babcia była najwyższym urzędnikiem w ONZ i zarządziła kryzysowe spotkanie. Pełno ludzi krzątało się po korytarzach. Bardziej to przypominało naradę nauczycielską jak spotkania na wysokim szczeblu dyplomatycznym, dużo spontaniczności. Ja to wszystko obserwowałem i jadłem kolacje z dziewczyną D., zacząłem przybliżać się do D. pragnąc pocałunku. Nasze ręce skrzyżowały się, siedzieliśmy obok siebie. Pragnąłem eskalacji dotyku, jednak ona subtelnie odsuwała się. Ruch a korytarzu gęstniał, przechodziły ważne osoby. Poznałem prawdę. Okazało się, że ziemia się zapada, zmniejszyła swoją objętość o kilka metrów co wywołało popłoch u warstw decyzyjnych. Ja z D. siedziałem koło okna, z ciekawości odsłoniłem zasłony. Ciemna noc. Za oknem kataklizm. Wszystkie budowle upadły, ziemia przypominała powierzchnie marsa, wielkie dziury, szalejąca burza, pustynia. Poczułem ogromny strach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sen erotyczny - byłam lesbijką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

śniło mi się, że zmarł ktoś ważny w mojej miejscowości i w kościele na mszy ogłoszono, że z tej okazji odbędą się "ponowienia pogrzebów wszystkich dostojników kościoła". ulicą pod moimi domem oraz równoległą drogą, którą widzę z okna jechały wielkie ciężarówki i platformy na których tańczyli jacyś biskupi i księża, szli ludzie, jakieś dzieci w przebraniach tańczyły, a wszystko to przypominało...paradę gejów. I rzeczywiście szli tam geje, prowadzili na smyczy swoje psy (które przypominały te wielkie wilki z "władcy pierścieni"). stałam w oknie z kolegą (którego zawsze podejrzewałam o homo skłonności), jeden z tych gejów wlazł przez okno i porwał kolegę. a ja stałam sama i oglądałam ten makabryczny cyrk. jakiś murzyn-gej śpiewał "jump off. jump off. you'll never see it again!".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jakimiś punkami się tłukłem w tramwaju :twisted::D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sen 1:

Jestem u jakichś jakby znajomych. W pewnym momencie idą oni do kuchni, z wyjątkiem jednej dziewczyny. Po chwili ta dziewczyna stanęła za mną i najpierw chwyciła mnie za ręce, a po pewnym czasie objęła mnie. Po pewnym czasie puściła, a ja zacząłem marzyć, żeby jeszcze mnie objęła.

sen 2:

Miałem siostrę, która miała dwójkę dzieci. Przyszedłem do niej, w całym mieszkaniu była na podłodze gruba warstwa błota. Nie było żadnych stołków itp. Usiedliśmy na tym błocie. W pewnym momencie wszyscy domownicy równocześnie położyli dłonie na błocie i siostrzeniec powiedział do mnie, żebym położył dłonie, tak jak oni. Położyłem i potem siostra powiedziała, że teraz czekamy.

sen 3:

Terroryzuję z kałachem ludzi w jakimś budynku. Po jakimś czasie wychodzę z tego budynku i zaczynam terroryzować przechodniów na ulicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

że przypadkowo znalazłem się w samym środku wojny mafii pomiędzy moimi znajomymi i konkurecją.broniłem swoich znajomych przed mafią która wkrótce miała ich zamordować i zakopać w lesie.dostałem do tego karabinek szturmowy kalibru 5,56x45mm M4 z tłumikiem i podświetlanym celownikiem optycznym.w międzyczasie na targowisku kupiłem sobie świeżutką wędzoną ikre łososia prosto z ukrainy.nagle wkraczają mafiozi i przystawiają lufy pistoletów do głów moich znajomych.w ostatniej chwili załatwiłem ich serią jednego po drugim.z nerwów też zaczołem strzelać po szybach znajdujących się wszędzie wokoło.jeden ze znajomych powiedział "co ty?masz pogrzeb?"no to ja przestrzeliłem dwie szyby jedną naprzeciwko mnie i drugą komuś w bloku jednym strzałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Z dzisiejszej nocy pamiętam urywek jak stałem w łazience przed lustrem i nagle spostrzegłem, że z boku głowy nie mam całych grup włosów, tylko sama skóra. Przeraziłem się, pomyślałem, że to od leku, który biorę, bo ktoś na forum mnie wcześniej straszył, że od tego się łysieje. Jednak dzisiaj rano po przebudzeniu zobaczyłem, że nie mam tam żadnych ubytków, więc to był sen. Dobrze, że teraz pamiętam co nieco ze snów. Przez całe miesiące depresji nic nie pamiętałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Dzisiaj śniłem, że jestem na terapii indywidualnej. Stałem w kolejce, znajomi wchodzili i wychodzili, koleżanki i koledzy, w końcu nastała moja kolej. Wszedłem, usiadłem i rozmawiałem z terapeutą o swoim życiu, o swoich problemach. Już pominę o czym konkretnie rozmawialiśmy, ale skubany był niezły. Rozgryzł mnie już po około 10 minutach, nie spodziewałem się, że pójdzie mu tak szybko. Pochwaliłem go, doprowadziło to do śmiechawki w gabinecie. Terapia odbywała się w budynku szkoły podstawowej, do której uczęszczałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zjadłam surowe jajko w bielutkiej skorupce, nieco mniejsze od kurzego

skorupkę w całości wyplułam, a do wnętrza jajka dostałam się przez dwa pęknięcia

to nie jest sen proroczy, nie mam zamiaru jeść surowych jaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
najdoskonalsza istota we wszechświecie pewnie nie wie o moim istnieniu, a odwiedza mnie we śnie

Chodzi o tego magika iluzjonistę? :D

Może po prostu jest białym magiem, wybrał sobie anemonkę najdoskonalszą istotę we wszechświecie i odwiedzaj ją we śnie :mrgreen:

Albo za dużo o nim myślisz w ciągu dnia i dlatego Ci się śni :D

Tylko, że z tym wszechświatem bym nie przesadzał, ograniczmy się do planety ziemi i będzie ok :mrgreen:

anemonko, może potrenuj LD i sama go zapytaj czemu Cię odwiedza?

(1:57)
Jestem bardzo niedoskonała i mam krzywe zęby :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śniło mi się, że odkryłem, że pewien facet molestuje seksualnie swoją kilkuletnią córkę. Wiedziałem, że organy prawne nie przyjęłyby mojego zgłoszenia i nie zgłosiłem tego. Akcja snu przenosi się jakiś czas później. Dowiaduje się, że moja znajoma też się dowiedziała i zgłosiła i wykorzystując swoje bardzo duże wpływy załatwiła szybką interwencję policji z natychmiastowym przewiezieniem faceta do zakładu karnego bez formalnych dowodów molestowania i bez rozprawy sądowej z automatycznym wyrokiem dożywotniego pozbawienia wolności bez możliwości warunkowego zwolnienia. Załatwiła mi też uczestnictwo w interwencji policji. Noc, jedziemy do mieszkania tego faceta, policja, ja i moja znajoma. Po wejściu do mieszkania znajdujemy na podłodze zwłoki drugiego dziecka, syna tego faceta, prawdopodobnie go zamordował, córka spała. Podczas skuwania w kajdany facet zaczął zachowywać się, jakby w ogóle nie był w stanie zrozumieć, za co jest aresztowany i miał problem z rozumieniem, co się wokół niego dzieje. Facet oraz zwłoki dziecka zostały zabrane, a ja i znajoma zostaliśmy z tamtym dzieckiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śniła mi się moderatorka *Monika*. Rozmawiałyśmy w kuchni, podczas gdy mieszałam coś w rondelku. Przyznała, że jej prawdziwe imię brzmi Dominika :lol: , następnie tematem naszej rozmowy było paru użytkowników forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Jestem bardzo niedoskonała i mam krzywe zęby

Nieprawda.

Posiadasz niedoskonałe oczy, które nie dostrzegają tego, że jesteś bardzo ładna :mrgreen:

Ja przykładowo posiadam sokoli wzrok i widziałem na wakacyjnych zdjęciach, kobietę o ponadprzeciętnej urodzie. Wiem, że Panie nie lubią, ani nie życzą sobie by oceniać je liczbami, ale spokojnie mogę przyznać 9/10.

Zębów niestety nie widziałem, ale mogę się założyć, że też jesteś w błędzie i wcale nie są krzywe.

Jak chcesz poślij mi na pw zdjęcie zębów, dokonam analizy i ocenie zęby w skali 1-10, wtedy będziesz mieć jasność sytuacji :D

następnie tematem naszej rozmowy było paru użytkowników forum.

Uchyl rąbka tajemnicy i opowiedz o których userach rozmawiałyście :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
następnie tematem naszej rozmowy było paru użytkowników forum.

Uchyl rąbka tajemnicy i opowiedz o których userach rozmawiałyście :mrgreen:

O Nihilu i abrakadabrze. Czujesz się pominięty? ;)

Dzięki za komplement, nie spodziewałam się oceny 9/10 :shock: Mój charakter też otrzymałby wysokie noty? Co do zębów, serio mam krzywe na dole, zbyt wąska szczęka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Czujesz się pominięty?

Nie, wolę gdy się o mnie nie rozmawia i nie plotkuje, także luzik :mrgreen::mrgreen:

Dzięki za komplement, nie spodziewałam się oceny 9/10

Można udowodnić to matematycznie. Czyli wziąć zdjęcie, wyjść na ulicę i zagadywać przypadkowo spotkanych mężczyzn, zadając im szybkie pytanie - na ile byś ocenił tę kobietę w skali od 1 do 10? :D

Trochę hardcorowa metoda, ale jestem pewien, że posypałyby się ósemki i dziewiątki :D

Następnie obliczyć średnią i wyszłoby coś koło 8,73/10, po zaokrągleniu 9/10 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czujesz się pominięty?

Nie, wolę gdy się o mnie nie rozmawia i nie plotkuje, także luzik :mrgreen::mrgreen:

Jak są powody do rozmowy, to co poradzić. To tylko sen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc,

Moja kolezanka od dluzszego czasu ma problemy z zasypianiem. Zamartwia sie, miewa stany depresyjne itp. Od jakiegos czasu w trakcie przechodzenia w stan nieswiadomosci ma wrazenie, ze ktos cos do niej mowi w glowie i zwykle nie ma to wiekszego sensu, zlepek jakis pojedynczych slow. Nastepnie sie wybudza. Co o tym myslicie? Mieliscie takie doswiadczenia? Zasugerowalam by zapisywala te slowa zaraz po przebudzeniu to moze gdzies nas to doprowadzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi