Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

A mi się ostatnio śniło że mój psychiatra jest płatnym zabójcą na usługach CIA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ja to mam tak ubogie wyobrażenia senne, że zastanawiam się czy mój mózg w ogóle pracuje ;)

Hmmmmmmmmm..... %21laugh.gif17-mrgreen.gif%21laugh.gif

To "Hmmm" to sugestia, że jednak mój mózg nie pracuje? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się ostatnio śniło, że moja ,przyjaciółka' która mnie olała w wakacje zadzwoniła do mnie i się pytała co u mnie słychać i czy wszystko w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A mi się śniło, że się zakochałem... straszny koszmar (obudziłem się z krzykiem)

Faktycznie przewalone :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Dzisiaj we śnie Brad Pitt wyszedł z mojego domu, na schodach powiedział mi, że w szkole nie lubił geometrii i poszedł w swoją stronę. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś mi się śniło, że byłem uczniem szkoły średniej; była lekcja i trwała jakaś klasówka, a ja nic nie umiałem. Dodatkowo siedział koło mnie jakiś koleś, który był bardzo gadatliwy, co mnie dodatkowo rozpraszało podczas klasówki, a on tej klasówki jakby nie pisał. Miał ręce w mydle i cały czas to mydło rozcierał; zacząłem się zastanawiać, czy przypadkiem nie ma nerwicy natręctw. Potem była przerwa i postanowiłem pójść do toalety, ale na moim piętrzę do toalety już weszła grupa osób palić papierosa, więc postanowiłem sprawdzić toaletę na innym piętrze, ale tam była nieczynna. Postanowiłem więc pójść do innej części budynku i tam poszedłem do toalety. W toalecie był ten koleś i mył ręce; ja wszedłem do kabiny i zamknąłem drzwi; chciałem przekręcić na zamek, ale był zepsuty i on co chwilę otwierał mi drzwi i czyścił ścierką gałkę od wewnętrznej strony drzwi do kabiny; ja zamykałem drzwi a on je otwierał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wrzuce absurdalne teksty z moich omamów przysennych:

'nie ma czasu na rozmowę z wakacyjnym głosem' - głos był urażony jakbym mu mentalem kopniaka zasadziła,

'a prawda jest taka, że miłość...' - głos nie dokończył, co wrzuciło frustracje,

'niektórzy próbują sobie uświadomić, pomaganie samemu sobie jest ładniejsze' - głos nie wyjaśnił o co chodzi, ja też pomine interpretacje,

tyle słownych bełtów na dziś. interesujące, zaskakujące, odkrywcze? nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wrzuce absurdalne teksty z moich omamów przysennych:

'nie ma czasu na rozmowę z wakacyjnym głosem' - głos był urażony jakbym mu mentalem kopniaka zasadziła,

'a prawda jest taka, że miłość...' - głos nie dokończył, co wrzuciło frustracje,

'niektórzy próbują sobie uświadomić, pomaganie samemu sobie jest ładniejsze' - głos nie wyjaśnił o co chodzi, ja też pomine interpretacje,

tyle słownych bełtów na dziś. interesujące, zaskakujące, odkrywcze? nie sądzę.

Ja zazwyczaj szybko zapominam, co konkretnie mówią głosy przy przysypianiu, albo budzeniu się. Ogólnie dotyczą przeważnie albo snu, albo tego, o czym myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ładnie sie przebudziłam i zapisałam brednie. co do treści - z reguły loteria z psychodelą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łapanie za cycki niskiej kobiety :mrgreen: mój sen wczorajszy.

czemu akurat niskiej? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powtarza mi się sen o tym, że gdzieś mam jechać, jest to coś ważnego, w ostatniej chwili sobie o tym przypominam, pakuję się, kiedy już jestem właściwie spóźniona. Chcę wziąć wszystko co potrzebne, ale nie może być tego zbyt dużo. Do tego albo zegarek źle chodzi, albo ja źle odczytuję godzinę :P i mieszkam gdzie indziej niż mi się wydawało, że mieszkam.

Często miejscem akcji jest moja podstawówka albo różne dziwne połączenia kilku szkół, ośrodków, mieszkań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś mi się śniło, że byłem w budynku swojego gimnazjum, najpierw szukałem swojej klasy, a potem szukaliśmy sali, gdzie mają być zajęcia. Potem w sali nauczycielka coś kazała robić, chyba przepisywać jakieś dziwne rzeczy z tablicy, które mało miały wspólnego z lekcją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś mi się przyśniła moja wychowawczyni, która kazała mi myć schody w szkole a ja dość nieładnie ją nazwałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sen z dzisiaj: Była jakaś strzelanina w jakimś budynku. Strzelaninę spowodował jakiś facet z kałasznikowem. Facet ten miał także swój hologram, który czasem się pojawiał, czasem znikał. Jakiś inny facet, chyba pracownik tego budynku (ale też skądś miał kałasznikow) chciał tamtego zabić, ale wycelował w hologram i wtedy ten prawdziwy go zabił. Potem w jakiś sposób kałasznikow od tego zabitego faceta znalazł się w moich rękach i wycelowałem w tego faceta, co wywołał strzelaninę (prawdziwego, nie hologram), wtedy on chciał mnie zastrzelić, ale ja szybciej nacisnąłem spust i potem wpakowałem mu cały magazynek w klatkę piersiową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

śniło mi się całe forum :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od paru dni mam jakieś dziwne jazdy senne. Wczoraj np śniło mi się nad ranem, że jacyś ludzie siedzieli przy stole, żeby było śmieszniej w ryjach mieli wielkie książki i jeszcze się uśmiechali z lekka. Za oknem jakieś babsko latało na GIGANTYCZNYM kruku i śmiało się złowieszczo. Ktoś tylko wyszeptał, że "nadchodzi".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rzecz z przysennych: kitajski reporter ze stylówą na bondage biegał po placu andrzeja w katowicach i próbował coś chrzanić na temat prześladowań na tle religijnym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Czarno biały sen, stylizowany na Bergmana. Chodzę po dużym trochę sypiącym się domu ( pozdro dla mojego Sennego Architekta :)) ) ... troche przypominającego wielką surową pracownie artystyczną. Stale ktoś jest ze mną.. czyjaś obecność unosi się w powietrzu... W końcu trafiam do pomieszczenia, po którym porozrzucane są różne zniszczone ksiażki i gazety, papiery.. Siadam w kącie na ich stosie. Następnie stoję na wzgórzu razem z kimś...ale neie wiem z kim i razem obserwujemy z oddali ten właśnie dom. Ktoś mnie podpalił, dom stoi w płomieniach.

Lol. Ale to pierwszy czarno biały sen który pamiętam :) Polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzis w nocy miałam piękny sen..leżałam na trawie i patrzyłam na gwiaździste niebo... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mi się sniła terapeutka i nielubiany kierowca autobusu. Spóźniłem się na sesję, a okazało się, iż miałem na godzinę później. Jacyś ludzie tam siedzieli, drzwi poobklejane kolorowymi karkami z ofertami innych psychologów. :mrgreen: Jeszcze do WC poszedłem przez te kręte schody. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Jeszcze do WC poszedłem

z dziecinstwa cos kojarze ze takie sny sie nie konczą dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi