Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Zrywy miokloniczne

Są to naturalne i niegroźne nagłe skurcze mięśni i drgania całego ciała, spowodowane nagłymi wyładowaniami w mózgu. Mogą czasami wybudzić zasypiającego. Znalazła o zrywach na pewnej stronie o snach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie nie wiem co to jest z tymi zrywami,kiedyś tak nie miałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, czy takie do końca naturalne, bo nie jestem jedyny, który przysypia na wykładach, ale inni co przysypiają, nie widzę, żeby mieli zrywy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może dlatego,że w lekach znajdują się jakieś substancje, która pobudzają w jakimś stopniu mózg i coś się w nim dzieje i powstają takie zrywy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mark123 A może zależy to od tego co mamy w głowie. W sensie, jeżeli mamy dużo jakiś sytuacji np. stresujących. Bądź wszystko emocjonalnie przezywamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mark123 A może zależy to od tego co mamy w głowie. W sensie, jeżeli mamy dużo jakiś sytuacji np. stresujących. Bądź wszystko emocjonalnie przezywamy.

Nie wiem, być może.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

film z ostatniej nocki leciał z delikatnym absurdem. pływałam w basenie, obok mnie kurewsko przyjazne hybrydy delfinów, niedźwiedzi polarnych i manatów z rozszczepem warg i bogatym umaszczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam jeden taki sen,który się powtarza,chodzi o to samo,lecz w różnych miejscach. Śni mi się,że jadę windą w górę albo w dół na dane piętro a ona się nie zatrzymuje. Jak jest np 20 pięter to widzę 25 albo -4 :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A mi to się śni, że ganiam po lesie Evę. Tak ganiam, ganiam i w końcu ja Ją łapię to dostaję od Niej takiego "szczała", że od razu się budzę

Tą Ewę w sensie biblijnym ma się rozumieć?;)

Często też śni mi się trąba powietrzna,ale to pewnie z racji tego,że lubię tego typu zjawiska pogodowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

flaki to nic w porowaniu z lekami przed tym, co moze nas skrzywdzic i co nas krzywdzi. nie krzyczalam w nocy po snach z sekcji "gore", za to budzilam sie z trzesacymi dlonmi i bolem brzucha,kiedy nawet noca pochlanial mnie swiat moich lęków.. i rzeczywistosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

np. powietrzny kowal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ty mi chyba jednak źle życzysz.. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

weszłam w temat tylko w celu obczajenia, czy sir Powietrzny Kowal nadal tak zaciesza w postach. najs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mi się dziś śniło że kogoś pogryzłam wyrywając kawał mięsa bo ten nie chciał mnie słuchać. Mieszkałam gdzieś na dworcu w przyczepie kempingowej. Potem karty przywołujące diabły i moja bardzo żarliwa modlitwa aby je odgonić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

so, Szanowny Panie. kontynuuj ceremonie, napawaj mnie pozytywami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ofelko! Jak tak w ogóle nawet mogłaś pomyśleć! :D - mówię (w zasadzie to piszę :D) oficjalnie i na forum!: CHCIAŁBYM, ŻEBY OFELII BYŁO INO DOBRZE - A NIGDY ŹLE! :D

Wykończony - chyba założę fun club amblypylugów i uropygógów! %21laugh.gif Normalnie jakbym umiał się zauroczyć, to do dziś bym stał i paczał zauroczony (jak ten kot Paczynek!) %21laugh.gif

jest dział "entomologia" ale są też przedstawiciele pajęczaków

więc też arachnologia

to wklejaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj miałem zabawny, pokręcony sen podczas "poobiedniej drzemki".

Śniło mi się, że razem z dwoma kumplami z dawnej kapeli kupiliśmy dragi, naspidowaliśmy się, i postanowiliśmy pojechać nad morze... rowerami (!). Ruszyliśmy w szaloną podróż, jeżdżąc jakimiś polnymi drogami, gdzieniegdzie przeskakując na chwilę na autostradę (!!), oraz zatrzymując się w dziwnych miejscowościach - pamiętam że we śnie mało nie pękliśmy ze śmiechu kiedy zatrzymaliśmy się w jakiejś miejscowości, zaczepiając jakieś dziewczyny na mostku nad małą rzeczką i powiedziały że miejscowość w której się znajdujemy zwie się Obszczyjryje (!!!). Po krótkim postoju w Obszczyjryjach ruszyliśmy w dalszą drogę i niedługo dojechaliśmy już dość blisko morza (podróż z okolic Warszawy nad morze rowerami zabrała nam około 5 godzin, ale jak wiadomo, we snach wszystko jest możliwe), zatrzymując się w kolejnej małej miejscowości, tym razem na jakichś poniemieckich bunkrach, gdzie trafiliśmy na grupkę hiphopowców ćwiczących breakdance - a była w moim śnie już gdzieś około 3 w nocy (!!!!). Mimo że to zupełnie inny styl muzyczny od naszego to jakoś się z nimi dogadaliśmy, zapaliliśmy skręta, po czym hiphopowców strasznie złapało żeby nas uczyć break'a. W tym momencie uświadomiłem sobie (tzn - ja we śnie) że jest 4 nad ranem, jestem prawie nad morzem, a rano muszę przecież pójść do pracy (!!!!!). Ostatnią sceną jaką pamiętam był szaleńczy pęd z powrotem do Warszawy i narzekanie moich kumpli którzy mieli urlopy i zrzędzili że przez to że ja muszę jechać do pracy muszą wracać z tak zajefajnej wycieczki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

chłopaki nie płaczą tour de pologne :D

fajnie się czytało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzisiejszy sen aktual: ogłoszenie lotto: im dłuższa wyrosła ci brew, tym więcej hajsu będzie ci przelane. wyrwaną brew należy pokazać w punkcie. stoje przed lustrem i kombinuje. wyrywam jedną, na oko długości centymetra, zanoszę do pktu, babka przy kasie odmierza - jest centymetr, dostaję piątaka. wracam do kibla, staję przed lustrem i spinam się, żeby cokolwiek wyrosło. po chwili obok staje kumpel i z bananem na ryju pokazuje mi swoje z pięciocentymetrowe brwi. poziom wkurwa lekko wzrósł, słyszymy komunikat w radiu (radio w klozecie yep), że za 5 cm otrzymujesz z kilkaset patoli. obracam się, kumpla już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka lat temu miałem taki sen, w którym byłem w pewnym sensie "czarnym charakterem". Zabiłem w tym śnie matkę z dzieckiem wywracając na nich drzewo (drzewem kierowałem używając nadprzyrodzonej mocy umysłu); następnie używając swojej mocy sprowadziłem na miasto wielką powódź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

śnił mi się tymon tymański napędzający kampanie w sprawie pomocy socjalnej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ja to mam tak ubogie wyobrażenia senne, że zastanawiam się czy mój mózg w ogóle pracuje ;)

Nic realnego mi się nie śni, żadne sytuacje, jedyną postacią w moich snach jestem ja sama (latam albo plączę się bezsensownie), ale i tak niezmiernie rzadko w nich występuję. Albo widzę tylko ciemność i mam poczucie, że mam coś za palcami i tak to se trwa w zwieszeniu do czasu aż się nie obudzę. A tak to jakieś maziaje mi się śnią, jak obrazki przedstawiające jakieś ciapki, plamki, linie (może mi się śnią wizualizacje z winampa :D).

Wolałabym jakieś koszmary zamiast takich bezmyślnych cośów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z intensywnością moich "marzeń sennych" prośba o koszmary byłaby kierwa jakimś świadomym mentalnym okaleczeniem. na szczęście jestem wolna od tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi