Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze sny


eee

Rekomendowane odpowiedzi

że przypadkowo znalazłem się w samym środku wojny mafii pomiędzy moimi znajomymi i konkurecją.broniłem swoich znajomych przed mafią która wkrótce miała ich zamordować i zakopać w lesie.dostałem do tego karabinek szturmowy kalibru 5,56x45mm M4 z tłumikiem i podświetlanym celownikiem optycznym.w międzyczasie na targowisku kupiłem sobie świeżutką wędzoną ikre łososia prosto z ukrainy.nagle wkraczają mafiozi i przystawiają lufy pistoletów do głów moich znajomych.w ostatniej chwili załatwiłem ich serią jednego po drugim.z nerwów też zaczołem strzelać po szybach znajdujących się wszędzie wokoło.jeden ze znajomych powiedział "co ty?masz pogrzeb?"no to ja przestrzeliłem dwie szyby jedną naprzeciwko mnie i drugą komuś w bloku jednym strzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszej nocy pamiętam urywek jak stałem w łazience przed lustrem i nagle spostrzegłem, że z boku głowy nie mam całych grup włosów, tylko sama skóra. Przeraziłem się, pomyślałem, że to od leku, który biorę, bo ktoś na forum mnie wcześniej straszył, że od tego się łysieje. Jednak dzisiaj rano po przebudzeniu zobaczyłem, że nie mam tam żadnych ubytków, więc to był sen. Dobrze, że teraz pamiętam co nieco ze snów. Przez całe miesiące depresji nic nie pamiętałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj śniłem, że jestem na terapii indywidualnej. Stałem w kolejce, znajomi wchodzili i wychodzili, koleżanki i koledzy, w końcu nastała moja kolej. Wszedłem, usiadłem i rozmawiałem z terapeutą o swoim życiu, o swoich problemach. Już pominę o czym konkretnie rozmawialiśmy, ale skubany był niezły. Rozgryzł mnie już po około 10 minutach, nie spodziewałem się, że pójdzie mu tak szybko. Pochwaliłem go, doprowadziło to do śmiechawki w gabinecie. Terapia odbywała się w budynku szkoły podstawowej, do której uczęszczałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najdoskonalsza istota we wszechświecie pewnie nie wie o moim istnieniu, a odwiedza mnie we śnie

Chodzi o tego magika iluzjonistę? :D

Może po prostu jest białym magiem, wybrał sobie anemonkę najdoskonalszą istotę we wszechświecie i odwiedzaj ją we śnie :mrgreen:

Albo za dużo o nim myślisz w ciągu dnia i dlatego Ci się śni :D

 

Tylko, że z tym wszechświatem bym nie przesadzał, ograniczmy się do planety ziemi i będzie ok :mrgreen:

 

anemonko, może potrenuj LD i sama go zapytaj czemu Cię odwiedza?

(1:57)
Jestem bardzo niedoskonała i mam krzywe zęby :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że odkryłem, że pewien facet molestuje seksualnie swoją kilkuletnią córkę. Wiedziałem, że organy prawne nie przyjęłyby mojego zgłoszenia i nie zgłosiłem tego. Akcja snu przenosi się jakiś czas później. Dowiaduje się, że moja znajoma też się dowiedziała i zgłosiła i wykorzystując swoje bardzo duże wpływy załatwiła szybką interwencję policji z natychmiastowym przewiezieniem faceta do zakładu karnego bez formalnych dowodów molestowania i bez rozprawy sądowej z automatycznym wyrokiem dożywotniego pozbawienia wolności bez możliwości warunkowego zwolnienia. Załatwiła mi też uczestnictwo w interwencji policji. Noc, jedziemy do mieszkania tego faceta, policja, ja i moja znajoma. Po wejściu do mieszkania znajdujemy na podłodze zwłoki drugiego dziecka, syna tego faceta, prawdopodobnie go zamordował, córka spała. Podczas skuwania w kajdany facet zaczął zachowywać się, jakby w ogóle nie był w stanie zrozumieć, za co jest aresztowany i miał problem z rozumieniem, co się wokół niego dzieje. Facet oraz zwłoki dziecka zostały zabrane, a ja i znajoma zostaliśmy z tamtym dzieckiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo niedoskonała i mam krzywe zęby

Nieprawda.

Posiadasz niedoskonałe oczy, które nie dostrzegają tego, że jesteś bardzo ładna :mrgreen:

Ja przykładowo posiadam sokoli wzrok i widziałem na wakacyjnych zdjęciach, kobietę o ponadprzeciętnej urodzie. Wiem, że Panie nie lubią, ani nie życzą sobie by oceniać je liczbami, ale spokojnie mogę przyznać 9/10.

Zębów niestety nie widziałem, ale mogę się założyć, że też jesteś w błędzie i wcale nie są krzywe.

Jak chcesz poślij mi na pw zdjęcie zębów, dokonam analizy i ocenie zęby w skali 1-10, wtedy będziesz mieć jasność sytuacji :D

 

następnie tematem naszej rozmowy było paru użytkowników forum.

Uchyl rąbka tajemnicy i opowiedz o których userach rozmawiałyście :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

następnie tematem naszej rozmowy było paru użytkowników forum.

Uchyl rąbka tajemnicy i opowiedz o których userach rozmawiałyście :mrgreen:

O Nihilu i abrakadabrze. Czujesz się pominięty? ;)

 

Dzięki za komplement, nie spodziewałam się oceny 9/10 :shock: Mój charakter też otrzymałby wysokie noty? Co do zębów, serio mam krzywe na dole, zbyt wąska szczęka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujesz się pominięty?

Nie, wolę gdy się o mnie nie rozmawia i nie plotkuje, także luzik :mrgreen::mrgreen:

 

Dzięki za komplement, nie spodziewałam się oceny 9/10

Można udowodnić to matematycznie. Czyli wziąć zdjęcie, wyjść na ulicę i zagadywać przypadkowo spotkanych mężczyzn, zadając im szybkie pytanie - na ile byś ocenił tę kobietę w skali od 1 do 10? :D

Trochę hardcorowa metoda, ale jestem pewien, że posypałyby się ósemki i dziewiątki :D

Następnie obliczyć średnią i wyszłoby coś koło 8,73/10, po zaokrągleniu 9/10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Moja kolezanka od dluzszego czasu ma problemy z zasypianiem. Zamartwia sie, miewa stany depresyjne itp. Od jakiegos czasu w trakcie przechodzenia w stan nieswiadomosci ma wrazenie, ze ktos cos do niej mowi w glowie i zwykle nie ma to wiekszego sensu, zlepek jakis pojedynczych slow. Nastepnie sie wybudza. Co o tym myslicie? Mieliscie takie doswiadczenia? Zasugerowalam by zapisywala te slowa zaraz po przebudzeniu to moze gdzies nas to doprowadzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam urywki z dzisiejszego snu. Akcja toczyła się w moim dzieciństwie w jakimś nieznanym mi bloku. Byliśmy wszyscy w windzie, coś się zaczęło psuć i winda zaczęła spadać. Wszyscy zginęliśmy, a ja się obudziłem spocony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedze po turecku i gadam z krewnymi.nagle coś zablokowało mi prawą stopę.nie mogę ruszyć nogą.ból taki że idzie umrzeć.patrzę a tu rozgnieciony kaktus.setki grubych drewnianych igieł sie powbijały na całą długość w kości śródstopia,palce u nogi,poprzebijały mi torebki stawowe.z wielkim bólem i bardzo ostrożnie wyjmuję jedną po drugiej aby się nie ułamały.niektóre mocno wbite i nie idzie wyjąć bez ułamania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , jaki miałem dzisiaj dziwny sen...

Byłem gdzieś z Rodzinką. Był mój Śp. Wujek H bardzo słaby gdzieś chciał ze mną iść, miałem mu pomóc.

Był mój Kuzyn też chciał gdzieś iść ze mną i był słaby. Kuzyna już wiele lat nie widziałem, kiedyś to my fest trzymali.

Był jeszcze jeden Wujek S, tez słaby i naprawdę jest chory.

Kuzyn robił zapasy chyba na serio z Wujkiem S.

Była jeszcze jakaś fajna dziewczyna, która tez mnie gdzieś ciągła. Jednak chciałem po kolei, ten kto mnie pierwszy o pomoc poprosił, więc strzeliła focha.

Potem próbowałem jej to wytłumaczyć, ale chyba nie zrozumiała :P

Również byłem słaby i jestem słaby na co dzień w rzeczywistości taki zmęczony, ale trenuję dalej i idą powoli postępy.

Myślę, ze chyba byliśmy pijani, ale ten sen chyba ma tez drugie ja.

Pomodlę się za Wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj sen, że robiłem minetkę i uprawiałem sex ze znaną youtuberką do której w końcu coś poczułem. Ona to nagrała ukrytą kamerą i później opublikowała w internecie. Poczułem się wykorzystany. Ze względu, iż ma ona bardzo dużo fanów, to ja stałem się też sławny, ale w negatywnym sensie. Były tworzone ze mnie memy, byłem prześladowany i wytykany palcami. Zaczął się na mnie wielki hejt. Chciałem popełnić samobójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudziłem się przed 5:00, miałem dwa sny

1. Zwolnienie z pracy, której nie lubiłem i czułem się tam niekomfortowo

2. Orgia seksualna :-| Ale nie uczestnictwo w niej, tylko patrzyłem jak inne osoby uprawiają seks :mrgreen:

 

Po przebudzeniu skierowałem swoje kroki na google i sennik, nie będę ukrywał, że byłem ciekaw co może oznaczać ta orgia :D

https://www.senneo.net/sennik-maly-seks.html

- Widok ludzi uprawiających seks we śnie zapowiada w najbliższych dnia wiele niespodziewanych wydarzeń.

- Seks o orgii sugeruje, że marnujemy swoją energię życiową na zbyt wiele spraw.

Pasują mi takie interpretacje, za dużo energii marnuję na niektóre sprawy.

 

 

https://www.senneo.net/sennik-duzy-zwolnienie-z-pracy.html

Nie do końca jasne :-|

 

 

anemon,

- Piękny, przyjazny czworonóg symbolizuje partnera, przyjaciela lub inną bliską osobę.

https://www.senneo.net/sennik-maly-pies.html

 

flossy,

https://www.senneo.net/sennik-maly-waz.html

Ma wiele znaczeń, zależy co robiła, chciała złapać, uciekała, pożerała, została nadepnięta itd.

 

Czy po wybudzeniu wyszukujecie jakieś info o danym śnie, czy puszczacie sny w niepamięć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×