Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od...szukania "skarbów"...


Kaszpirowski

Rekomendowane odpowiedzi

Echhm, nie wiem w ogóle od czego zacząć.

 

Po prostu uzależniłem się od szukania... Szukania mi trzeba.

 

Mogę 20 godzin spędzić w lesie, na polu...z wykrywaczem metali i szukać. To mój sposób na życie. To zamierzam robić w życiu, i tylko to.

 

Niestety...od jakiegoś czasu przestałem szukać, bo ten sprzęt mi już nie wystarcza, chcę więcej osiągów, większą głębokość, lepszą dyskryminację... Niestety, takowy sprzęcik kosztuje jakieś 13 000 pln, heh. A najgorsze jest to, że czasami nic z tej poje*anej ziemi nie wyjdzie... Zawsze liczy się na jakiś depozyt, słoik z monetami, etc...a tu ch*jnia. To dopiero jest dołek...dołek, który nadaje się tylko na zamknięty, do izolatki. Moja lekarka powiedziała mi, że nie długo wyśle mnie na elektrowstrząsy, heh.

 

Bez szukania to totalny horror...jak by mnie szatan opętał.

 

Myśli samobójcze na porządku dziennym, w sumie nie przestaję o tym myśleć... Myśli samobójcze/szukanie, tylko to mi siedzi w tym głupim łbie.

 

Już nie wiem co robić... Teraz zbieram każdy miligram leków, haloperidolu, chloroprotixenu, aby w końcu zapić. Także to kwestia tygodni i bye bye.

 

Taaa, macie jakieś rady na to abym się w końcu ogarnął.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Naszym kraju jest to troszeczkę sprzeczne z ustawą, dlatego też zazwyczaj w przypałowych miejscach kopie się w nocy.

Nie wiedziałam.

 

Dobrze, że niszczysz wnyki. :great:

 

Ja zawsze miałam lekkiego świra na punkcie meteorytów i zawsze chciałam kupić sobie wykrywacz metali i ich szukać (swoją drogą dużo chodzę po lasach, łąkach z psem), lecz potem jakoś zapomniałam o tym wykrywaczu. Teraz, jak już mi się przypomniało, może w końcu go kupię. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko 13 tys za nowy sprzęt??

przecież zarabiasz kokosy :lol:

 

 

Tak, ale policz sobie dojazdy (kopię po całej PL, RCZ, UA), noclegi w pensjonatach, etc. i inne pierdoły. 2 tyg takiej imprezy to kosz ok. 2500 pln. Z resztą, jak chcesz to możemy gdzieś wybyć i zobaczysz jak kasa leci...

 

-- 10 lut 2013, 14:33 --

 

W Naszym kraju jest to troszeczkę sprzeczne z ustawą, dlatego też zazwyczaj w przypałowych miejscach kopie się w nocy.

Nie wiedziałam.

 

Dobrze, że niszczysz wnyki. :great:

 

Ja zawsze miałam lekkiego świra na punkcie meteorytów i zawsze chciałam kupić sobie wykrywacz metali i ich szukać (swoją drogą dużo chodzę po lasach, łąkach z psem), lecz potem jakoś zapomniałam o tym wykrywaczu. Teraz, jak już mi się przypomniało, może w końcu go kupię. :mrgreen:

 

 

Jak meteoryty to polecam Pułtusk. A wykrywacz metali to fajna sprawa, tylko okropnie wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×