Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie stosujecie miksy lekow nasennych zeby moc usnac ?


adhab

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 150mg chlorprothixenu + 3 tabletki nasen

Pytasz jakie robimy miksy, a sam piszesz bez szczegółów...

 

-- 09 lut 2013, 17:20 --

 

Ja 150mg chlorprothixenu + 3 tabletki nasen

Pytasz jakie robimy miksy, a sam piszesz bez szczegółów...

 

-- 09 lut 2013, 17:20 --

 

Ja 150mg chlorprothixenu + 3 tabletki nasen

Pytasz jakie robimy miksy, a sam piszesz bez szczegółów...

 

-- 09 lut 2013, 17:20 --

 

Ja 150mg chlorprothixenu + 3 tabletki nasen

Pytasz jakie robimy miksy, a sam piszesz bez szczegółów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy brałem sertralinę nasennie dostałem 75mg Trittico. Czasem hydroxyzyna 25-50mg. Do niedawna 2mg Rispoleptu. Ale staram się nic nie brać, jestem teraz na wenlafaksynie i są problemy ze snem, ale idę do łóżka i prędzej czy później zasypiam bez niczego dodatkowego.

 

-- 09 lut 2013, 17:42 --

 

Jedną z opcji jeśli chodzi o sen jest stary dobry Aviomarin. U nas stosuje się go w wiadomym celu, w wielu krajach jest ta substancja stosowana nasennie. Dostaniesz bez recepty. Ale nie widzę powodu mixować tego z innymi lekami nasennymi, sam Aviomarin 2 tabletki powinien w zupełności wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE JA NIE MOWIE O CPANIU, MAM PRZSEJEJBANE PROBLEMY ZE SNEM, ZADNE LEKI NA MNIE NIE DZIALAJA, TYLKO DAWKI CHLORPROTHIXENU I DO TEGO DODALEM NASEN ZEBY PODBIL MOC NASENNA CHLORO BO BEZ TEGO NIE USNE

no wiesz ten mix co łykasz to już ćpanie. Nasen bierze się 1 tabl góra 2 tyg i koniec a ty łykasz 3 + chlorprothixen. Na bezsenność stosuje się psychoterapię a leki tylko doraźnie i krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sie kiedys od farmaceutki dowiedzialem, ze bezsennosc leczy sie TYLKO farmakologicznie lol

no to życzę powodzenia - ręce opadają. :?

Poczytaj ulotki swoich leków i czy tam jest napisane że leczą bezsenność. Bezsenność masz z jakiegoś powodu przecież. Bezsenność to zaburzenie które się leczy psychoterapią. Leki są tylko doraźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiecie, ze nawet STILNOX dziala na mnie pobudzajaco, to jest przerazajace dla mnie i niesamowicie frustrujace, wiec chwytam sie czego moge.

a rozumiesz że żeby pozbyć się bezsenności trzeba znaleźć przyczynę? Tak to sobie możesz jeść te specyfiki do końca życia i się męczyć na własne życzenie bo jak już Ci ten mix nie pomaga to zmiłuj się co potem będziesz łykał :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś mianseryny? Lek przeciwdepresyjny który początkowo niesamowicie silnie usypia i nadaje się tylko do brania na noc. Podobnie, nieco tylko słabiej, działa mirtazapina. Ja po mianserynie ledwie miałem siły dowlec się do łóżka i spałem kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem, zaczalem 2 lata temu lykac od psychiatry chlorprothixen i od tego czasu wzrusl moj prog na jakiekolwiek leki - musze brac konskie dawki zeby zadzialaly, a na sen dziala na mnie tylko chlor

 

-- 09 lut 2013, 17:08 --

 

ps. nie potrafie tego wytlkumaczyc np. 30 mg olzapiny kompletnie mnie nie rusza a innego by dobilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stilnox mnie pobudza, fazy po nim mam jakies, a na sen jest spokojny, jestem zalamany tym naprawde, moim marzeniem jesr usnac bez problemu, a budze sie czasami o 2 w nocy i w staje do zycia.

 

sertaline z kolei biore na fobie spooleczna i lekka depresje zeby miec sily do dzialania i pewnosc siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adhab, a nasen i stilnox to to samo ten sam skład ;) Idź chłopie na terapię a nie cuduj no chyba że chcesz się czuć coraz gorzej to nie rób nic tylko kombinuj jak koń pod górkę. Uzależniłeś się już od leków i tylko w nich widzisz nadzieję a to guzik prawda będzie coraz gorzej niestety :bezradny: Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja123, włąsnie czytam wątek i to samo miałm napisac,ze nasen i stilnox to jedno i to samo jesli jedno pobudza a drugie usypia to bezsennosc jest juz typową sprawą psychiki.

Na mnie mianseryna wogóle nasennie nie działa za to daje ekopa pozytywnie nakreca, po niej jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×