Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to jest nerwica natrectw ? moje objawy, np.kwestia ksiaz


adhab

Rekomendowane odpowiedzi

np. ksiazka ma potargana obwolute, nie moge tego zniesc i musze ja skleic, inna z kolei ma plame na okadce i chce kupic inna ksiazke bez plamy i nie daje mi to spokoju, jakiekolwiek ubytki/plamki itp i mysle o Tym intensywnie. czy to moga byc poczatki nerwicy natrectw ? normalnemu czlowiekowi nie przeszkadzala by plama czy wytarcie na okladce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adhab, tydzień to stanowczo za mało,by leki zaczęły działać w pełni musisz poczekać do około dwóch miesiecy,także odrobine cierpliwości jeszcze a chodzisz na terapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodze, jakos jestem do tego negatywnie nastawiony - jakies kolka wzajemnie sie dolujacych i dobijajacych, poprostu jestem zamkniety w sobie i nigdy nie mowie o uczuciach nikomu oprocz mojej siostry, ktora jest pielegniarka. tak samo nikt nie pozna po mnie, ze mam problemy z fobia spoleczna itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adhab, widze że masz zaburzony obraz terapii nie wiesz na czym ona polega ,terapia w leczeniu zaburzeń nerwicowych daje dobre efekty.Leki są po to by tylko tymczasowo wyciszysz dolegliwości,ale nie rozwiązuja samego problemu.Terapia indywidualna też istnieje.

http://www.cpp-moge.pl/index.php?p=page&show=12&sub=21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem z krakowa, kiedys mialem terapie ale sam ja zerwalem, wydawalo mi sie, ze juz jest ok, ale sie pomylilem.

w gre wchodzi TYLKO indywidualna terapia, zadnych kolek itp. nie wie Pani gdzie w Krakowie znajde bezplatna psychoterapie indywidualna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem z krakowa, kiedys mialem terapie ale sam ja zerwalem, wydawalo mi sie, ze juz jest ok, ale sie pomylilem.

w gre wchodzi TYLKO indywidualna terapia, zadnych kolek itp. nie wie Pani gdzie w Krakowie znajde bezplatna psychoterapie indywidualna ?

Nie mam pojecia poszukaj w necie popytaj ,Twój psychiatra powinien Cię skierować na taką terapie zapytaj go o to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie skierowal mnie kiedys - 150zl za 50 min. nie wyrabie finansowo jeszcze jak k...a jestem bezrobotny

znalazlem co na ul. lenartowicza zadzwonie tam w pn. ale kolka wzajemnej dolowanki i opowiadania co sie robilo przez dzien to nie moja faza kompletnie, w gre wchodzi tylko indywidualne.

 

a inna sporawa ze moj lekarz jest w Germanii i widzimy sie za 2 miesiace, mam zasw. do lekarza rodzinnego o przepisywanie lekow, ale debilka powiedziala mi, ze ona nie bedzie robic za sekretarke lekarza i laske mi robi. wiec jak na razie musze sobie radzic sam:( gdyby nie ta skurwysynska fobia spoleczna i zerowa samoocena tyle bym osiagnal, ze szok:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adhab, jak kieruje psychiatra na terapie do przewaznie na Nfz ,a nie prywatnie.

Zmień lekarza rodzinnego żadnej łaski Ci nie robi przepisujac leki skoro masz zaswiadczenie od swojego psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×