Skocz do zawartości
Nerwica.com

natretne uczucia prosze o rade


zmeczona123

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie czy w nerwicy natrectw albo jakiej kolwiek rowniesz wystepuja natretne chwilowe uczucia... to znaczy np. pojawia sie mysl ze chcesz kogos zabic i masz wrazenie ze rzeczywiscie tego chcesz jak by to bylo prawdziwe jednak po jakims czasie przychodza wyzuty sumienia ze wcale nie chcesz tego i tego nie zrobisz. Albo macie jakie natretne straszne wobec siebie wyobrazenie i podczas tego wyobrazenia juz poprostu nie czujecie ani strachu ani leku i to was niepokoi.

Niewiem co sie stalo ale pewne mysli juz poprostu przestaly we mnie wywolywac strach czy lek i przez to czuje ze ja rzeczywiscie chce cos zlego zrobic i to mnie boli ;( bo wczasie trwania danej mysli juz tego nie czuje dopiero pozniej dopada mnie ogromny wyrzut sumienie ze wogle pojawila sie ta mysl a potem z kolei to ze nie czulam ani obrzydzenia ani strachu ani nic zlego. Ja jz wogle mam wrazenie ze nie wiem co jest prawda a co klamstwem w mojej glowie niewiem w co wierzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to normalne w NN i to ona pewno też podpowiada Ci, że już się nie boisz i, że to Twoje mysli. A Ty wtedy się boisz, że na prawdę są Twoje i masz wyrzuty sumienia, że jesteś taka okropna.

Ja mam taki problem, że czasem NN wmawia mi, że nie jestem chora tylko udaję. Albo raz miałam atak paniki, a NN podczas ataku wmawiała mi, że udaję:D Pomimo, że nie miałam wpływu na taką ogromną panikę i przyszła nagle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×