Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.09.2018 o 18:37, Pipupapu napisał:

Kto idzie ze mną na spacer?

spacerów mam aż sie czasami rzygać oporowo chce , szczególnie tych w robocie .

 Potańczyłbym na jakiejś techniawce , tupnął mocniej nóżką , pizgnął z kąta w kąt sali i od razu byłoby weselej i lżej na zbolałej duszy schorowanego nerwowo  lekomana ,,, a muza ryła by beret 1000 watów  i aż serducho by dostawało palpitacji . O taki spacer mi chodzi . Wie ktoś coś gdzie teraz w Szczecinie łupią muzyczkę niedancingową (-:  ,,, typu techno - hous ,etc.?

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

spacerów mam aż sie czasami rzygać oporowo chce , szczególnie tych w robocie .

 Potańczyłbym na jakiejś techniawce , tupnął mocniej nóżką , pizgnął z kąta w kąt sali i od razu byłoby weselej i lżej na zbolałej duszy schorowanego nerwowo  lekomana ,,, a muza ryła by beret 1000 watów  i aż serducho by dostawało palpitacji . O taki spacer mi chodzi . Wie ktoś coś gdzie teraz w Szczecinie łupią muzyczkę niedancingową (-:  ,,, typu techno - hous ,etc.?

Można potuptać na Kolumba 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która terapia grupowa (oddział dzienny leczenia nerwic) z tych trzech, wg Was najlepsza?

1. Żołnierska 55.

2. Broniewskiego.

3. MSWiA.

Dostałam skierowanie, więc proszę o opinie.

Mój największy problem, to nieumiejętność zajęcia się sobą, oraz zależność od innym.

Z góry dzięki za wszelkie Wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pipupapu napisał:

Która terapia grupowa (oddział dzienny leczenia nerwic) z tych trzech, wg Was najlepsza?

1. Żołnierska 55.

2. Broniewskiego.

3. MSWiA.

Dostałam skierowanie, więc proszę o opinie.

Mój największy problem, to nieumiejętność zajęcia się sobą, oraz zależność od innym.

Z góry dzięki za wszelkie Wasze opinie.

Byłem 3 lata temu na Broniewskiego i z tego co się dowiedziałem i doświadczyłem jest to trudniejsza i bardziej intensywna terapia niż na Żołnierskiej. Wiele osób było zadowolonych , niektórzy jednak nie dotrwali do końca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa. Nikt sie nie spotyka. Tacy wlasnie jestesmy. Tylko do pisania na necie wszyscy pierwsi a na spotkanie nie idzie sie umowic. To jest bardzo dziwne,.ze tyle osob z problemami i jak jest okazja sie spotkac i pogadac z kims kto ma podobne problemy zdrowotne to juz nie ma tylu chetnych. Nagle nikt  nie potrzebuje sie spotkac, nie czuje sie samotny, nie czuje sie zle, nie musi pogadac. Tylko w klawiature walic. A wlasnie takie spotkania na zywo to jest dobra terapia. No coz. Pare osob jakos chce sie spotkac ale nie moga sie dogadac. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Madziara93 napisał:

Cześć ktoś ze Szczecina bądź okolic chetny żeby się spotkać i pogadać ? 

Nie mam nikogo z kim mogę pogadać :( 

bardzo złe uczucie kiedy nikt cie nie rozumie🥴

 

 Hej ,

Szczęść Boże 

 Szczecin się kłania (-:

 Oto właśnie chodzi , przynajmniej u facetów , że na-okrągłe sranie o depresjach i nędzach choroby nerwowej nie prowadzi do niczego dobrego . Inaczej jest u kobiet , im gadanie pomaga wyzdrowieć , wrócić do względnej równowagi ,,, 

 Faceci szukają konkretnych  rozwiązań , kobiety grają na emocjach .

 Gdybym był młodszy dziewczyno , to pewnie iż możliwe ,że szukałbym w tym swoim mieście jakiś konkretnych osób na których mógłbym wylać swoją żółć ze wzajemnością (-;

 Z drugiej strony nie dokucza mi obecnie samotność .Mam żonę , której sama już obecność , wystarcza mi by zniwelować pustkę bycia w pojedynkę .

Uważam ,że wiele problemów bierze się z samotności , osamotnienia , braku kogoś bliskiego z kim można było by pogadać nawet o pierdołach .

 Niestety nie ciągnie mnie osobiście do spotkań , pogaduszek ,,, zmierzam w kierunku CISZY z różańcem w ręku , przed Najświętszym Sakramentem w Świątyni , ,,

Poszukaj sobie męża ( jeśli nie masz ) i niech będzie jak najmniej pomylony , taka moja osobista rada . Tu na Forum to raczej trudne , ale możliwe ,,,

 Z Bogiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zagląda tu jeszcze ktoś?

 

Od niedawna próbuję zająć się solidniej swoim BPD które po raz kolejny ściągnęło mnie na dno. 

Na razie próby znalezienia jakiegoś terapeuty w Szczecinie idą mi dość słabo. Obiłem się już o kilku "specjalistów" i trochę mi szkoda kasy na dalsze próby w ciemno.

Może jest tu ktoś kto chodzi/chodził na terapie i mógłby napisać jakieś opinie, kogoś polecić, odradzić, podzielić się doświadczeniami.

 

A może jest ktoś kto zmaga się z podobnymi problemami i chciałby zamienić parę słów? Może być na priv albo po prostu spotkać się gdzieś osobiście. Nie gryzę, mogę postawić kawę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×