Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

norma_baker, tak sobie myślę, że skoro innych planów brak...

Warto i taką ewentualność wziąć pod uwagę ;)

Pianę, jabole...

Co tam kto woli ;)

 

-- 14 sie 2013, 22:22 --

 

Mam nadzieję, że nie chcecie się kierować w stronę Wieży Quistorpa, bo tam zapewne będzie tłok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to spoko, to jesteśmy umówieni, najwyżej się znajdzie inne miejsce. a w sobotę ma być ładna pogoda, może to ostatnie chwile lata więc fajnie, że skorzystamy. Czyli na końcowym "trójki" o 15 w sobotę. fajnie, miło będzie iść do lasu i na te obiekty. norma_baker, brawka dla Ciebie za inicjatywę :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedys wpadnę , ale na Boga wolał bym jakieś lepsze miejsce , niż szrotowa zajezdnia trójki.

Jakis wypad dalej pod namioty autem .\ Okolice Wolina ( pracowałem tam w delegacji 2 lata), tereny lepsze niż na Mazurach , "kraina tysiąca jezior" wyspi wysepek .Można wypożyczyć kajak , a wszędzie dzicz . Możma obejrzeć orły.

Jak będę miał prawko , a auto już mam na gaz ( niskie koszty) wtedy można pomyśleć nad czymś krajobrazowym , a nie spotkanie w zadymiomym Mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale my byliśmy na ruinach zamku Quistorpa, a nie na zajezdni trójki, na Boga !! : ))) tylko spotkaliśmy się na zajezdni :)

nie wiem jak inni ale dla mnie było - :great: super! mamy zamiar powtorzyć :)

 

-- 18 sie 2013, 00:00 --

 

Pojezierze pomorskie jest piękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk79, na zajezdni trójki, która omal nie poszła z dymem (trójka) po drodze 8);)

Ale na szczęście dojechaliśmy cało! 8)

 

-- 17 sie 2013, 23:31 --

 

A tak jeszcze gwoli formalności, zapraszam 8);)

Filmik i zdjęcia oczywiście nie moje :mrgreen:

Ktoś specjalnie się nie postarał ;)

 

[videoyoutube=OHMo4rIexUc][/videoyoutube]

 

Co się tyczy wypadu gdzieś dalej pod namioty, też chętnie...

Nawet ostatnio o tym myślałem...

Coś atrakcyjnego z pewnością się w okolicy znajdzie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 30 lat i czuję się przeraźliwie samotna. Mieszkam od czterech lat w Szczecinie i nie sądziłam, że tak ciężko jest tutaj kogoś poznać, ludzie są zamknięci i żyją we własnych światach. Trzy koleżanki jakie tutaj miałam opuściły to miasto z powodów matrymonialno-ekonomicznych, ja póki co zostałam ale pewnie będę następna do wyjazdu.

Czy są jakieś wolne osoby w wieku +/- 30 lat, nie obłożone jeszcze dziećmi i nadmiernymi obowiązkami, które miałyby ochotę wyjść potańczyć w sobotnie wieczory, pójść do kina lub po prostu porozmawiać w kawiarni?

Jeżeli też brakuje Wam towarzystwa, piszcie proszę, może zorganizujemy z czasem jakieś regularne spotkania albo wypady w większym gronie...?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mar83, wejdż w dział Miasta i w nim wyszukaj Dział " Szczecin ". Z tego co miwiadomo czasem odbywaja się spotania szczecinian , chłopaków i dziewczyn w różnym wieku .

Inną atrakcją , aby kogoś poznas często na Forum są organizowane wyjazy w grupach do ciekawych miejsc z ciekawym planem dnia ;) . jak będziesz chciała to Tutaj zawszew coś znajdziesz.

Co Ci jeszcze oprócz samotności dolega , na co chorujez , jeśli to nie tajemnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież napisała w dziale miasta i dziale Szczecin?

mart83, ja się chętnie spotkam, jeśli na razie nie w większym gronie to można we dwójke. będę z powrotem w piątek w Szczecinie, no i ogólnie jestem ze Szczecina.

 

-- 25 sie 2013, 12:18 --

 

widzę, że był to edytowany post ( mart83), niepotrzebnie się z tym wyrwałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jestem tu nowy. Przez przypadek natrafiłem na tę stronę i bardzo spodobał mi się ten pomysł spotkań ludzi uwikłanych w podobne problemy natury psychologicznej. Mam nadzieję, że macie jeszcze jakieś wolne miejsca dla świeżaków;-P Planujecie ogarnąć jakieś spotkanie w najbliższą sobotę?

 

Pozdrawiam,

 

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×