Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dobre forum poszukiwane


monk.2000

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy tutaj zna co najmniej jedno forum: forum nerwica.com

Wszystko ładnie, pięknie. Rzecz w tym że nie samą psychologią człowiek żyje.

Proponuję zrobić małą listę ciekawych for w internecie.

 

Mnie najbardziej ciekawi jakaś propozycja dobrej strony n.t. muzyki. Zna ktoś? Potrafi polecić. No dalej podzielcie się, na jakie fora wchodzicie. Google Googlami, ale dobra rekomendacja od znajomego pozostaje niezastąpiona.

 

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, to raczej nie dla mnie, ale i tak należy ci się łapka w górę za pierwszy ruch. Od siebie mogę polecić forum:

 

http://www.szachowe.pl/

 

Forum trzyma dość wysoki poziom wypowiedzi, wiele postów znacznej długości. Znaleźć tam można graczy na różnym stopniu zaawansowania. Po kulturze tam panującej wnoszę że szachy jak najbardziej sprzyjają intelektowi. Albo na odwrót :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam jedno nt. Wladcy Pierscieni i sam tam sie udzielam. Niestety musze powiedziec, ze od jakiegos czasu jest tam bardzo mala aktywnosc i panuje balagan, ale przynajmniej mozna sie rozerwac. Adres to bfmeworld.pl/forums .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., czyżbyś wykryła jakieś zagrożenie? :pirate:

Mam dużo czasu, ale zwykłą grę się szybko przechodzi. A ja bym chciał wsiąknąć na trochę dłużej, żeby zdążyć głębiej poznać świat gry. Takiego Obliviona, mimo jego złożoności przeszedłem dość szybko i cała zdobyta wiedza, umiejętności moje oraz postaci stracone, bo do gry już raczej nie wrócę. Chodzi mi też o taką ogólną otoczkę, grę która tworzy jakąś społeczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi głównie o to, że to uzależnia, plus fakt, że poziom kultury osobistej i intelektualny innych graczy może trochę leżeć.

Nie jestem w żadnym razie przeciwnikiem gier jako takich, wręcz przeciwnie, ale uważam, że osoba tak kreatywna, jak Ty może lepiej wykorzystywać swój czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., ale ja tam idę badać uwarunkowania socjologiczno-ekonomiczne społeczeństwa postmodernistycznego w świecie kultury internetu. :mrgreen:

 

-- 07 lut 2013, 23:45 --

 

anonus, zobaczę może pogram. Początek trochę mnie wcisnął w fotel, a ja nie przepadam za nadmiarem wrażeń ostatnio. Jak będę potrzebował dawki adrenaliny to wtedy pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monk200 masz dużo czasu i chcesz go wykorzystać? Możesz go oczywiście głupio zmarnować grając w mmo, ale możesz też mądrze, np. ściągając sobie jakiś kurs i ucząc się. Ja się tak uczyłem z kompa hiszpańskiego, photoshopa, corela trochę, a nawet zacząłem dzięki takiemu kursowi na dvd ćwiczyć.

 

-- 08 lut 2013, 18:25 --

 

To kto zna jeszcze jakieś fora, niekoniecznie o MMO? Dodam jeszcze jedno dość specyficzne, może kiedyś trochę się poudzielam, zobaczę.

bywam na http://www.enworld.org, forum poświęcone między innymi D&D

i http://forums.superherohype.com, forum o filmach

 

-- 08 lut 2013, 18:31 --

 

a, jak chcesz to możesz ze mną pograć w swtor, czasem pykam bardzo fajna gra i za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×