Skocz do zawartości
Nerwica.com

paplanina kosmetyczno-zakupowa


matija

Rekomendowane odpowiedzi

nie nóg nie gole :D musiłbym mieć jakąś kosiare specjalną chyba ;-)

 

spoko nie obrażam się za nic :-)

ale uważam, że jak kobiety mogą nosić spodnie (stać się bardziej męskie) to czemu ja nie mogę zniewieścieć i nie kupić sobie dobrych perfum, czy peelingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe,ale się usmiałam czytając was...heh :lol:

Pilling to taka "drapaczka" do ciała w tubce Mr. Green Zdzierasz nadmiar skóry

Ewentualnie enzymatyczny.on tak nie drapie,no qrde ja nie mogę tego drapiącego.....chociaż teraz mam fajny do dłoni AA oceanic(ale powiem szczerze że uzywam go do ciała)tylko ciii ;)

Jesli chodzi o zapachy to DOLCE GABBANA-"light blue".mmmm

Własnie mi się skończyłą a że mnie nie stac tera to zadowalam się C-THRU (fioletowy) i PuR BLANCA(Avon) :mrgreen:

Jak sie nie ma co się lubi ,to sie lubi co się ma ;)

 

LuC,pokazuj te nogi :twisted: ,czekamy na fotę

 

A BEA 2000 calorie----super (zresztą mówiłysmy juz kiedyś o tym) ;)

 

Pozdro:*

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używam peelingów do twarzy tylko do ciała...ostatni kupiłam z Avonu z orzechem włoskim i brązowym cukrem czy jakoś tak...ale zapaszek...polecam...

Pachnidła? Marka Guerlain króluje-Samsara to juz pisałam, ale po niej jest Dior Miss Cherie-to na specjalne okazje...

Podkłady hmm, lubię rozświetlające np. AA Oceanic Podkład rozświetlający nr 1 Kość słoniowa, bezzapachowy, dla skóry wrażliwej. Jest super mam już 3cią tubkę...Matujące nie podchodzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa dla peelingu to też maseczka odklejana z twarzy razem ze skórkami i innymi cudami ;) Fajna jest.. Zrzuca się skórę niczym grzechotnik :mrgreen:

Gusiaaaaa...ja to nie wiem czy chce ogladać męskie obce raciczki.. :lol: Poza tym teraz tylko same ramki z numerkami widać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile ja mam kosmetyków.... Aż sama się dziwię skąd się wzięły? :? jak je kiedyś zebrałam w jednym miejscu i powywlekałam ze wszystkich torebek to ..szok. Nie wiedziałam ze tyle ich jest. Mam "tonę" błyszczyków- nie wiem po co i cieni do powiek :? . Mnóstwo różnych rzeczy do włosów. I jeszcze bym, mogła wymieniać... Uwielbiam wszystko o zapachu zielonej herbaty. mam jakiegos hopla na tym punkcie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa dla peelingu to też maseczka odklejana z twarzy razem ze skórkami i innymi cudami

 

Gorzej jak zejdzie razem z twarzą......hmmm peeling to taki papier ścierny do twarzy? To moze taniej wyjdzie myć się piaskiem, takim do tynków na przykład, jest przeciez drobny......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde ja niemogę tych co się " z twarza zdejmuje"....no niemogę,,,zabardzo mi ściąga....ech...ale algi.....oooo mam foto niezbędnika może się uda ;)

 

http://img139.imageshack.us/img139/5131/hehhm2.jpg

 

:mrgreen:

 

DA...heh,ale owszem ...fajnie uzywac fusów z kawy lub soli.....super usówa martwy naskórek :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa dla peelingu to też maseczka odklejana z twarzy razem ze skórkami i innymi cudami Wink Fajna jest.. Zrzuca się skórę niczym grzechotnik Mr. Green

 

Uwielbiam :mrgreen: .Fajnie się to zrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wszystko o zapachu zielonej herbaty. mam jakiegos hopla na tym punkcie. :)

Polecam perfum Elizabeth Arden "Green Tea" :mrgreen:

Oczywiście jak każda baba też mam mase kosmetyków, a dodatkowo od pół roku współpracuję z firmą perfumeryjną, więc zapaszków przeróżnych mam pod dostatkiem :lol: Ostatnimi czasy króluje u mnie DKNY, sliczny świeży zapach, świetny jest też Mexx Women, trochę ostrzejszy, ale suuuperowy. Polecam tez wszystkim perfumy z dodatkiem feromonów :mrgreen: Zainteresowanych zapraszam na moją strone www :mrgreen: taka mała reklama :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...co by tu napisać...uwielbiam kosmetyki...peeling,maseczka, krem na dzień, krem na noc,na powieki, pod oczy, balsam do nóg, do stóp, do rąk, do paznokci, szampony, odżywki, itp duperele...

A u mojego faceta zapach musi być piękny...od Diora... Fahrenhite...mmmm...tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm..... Ja najbardziej lubię kredki i cienie do brwi :mrgreen: ... Mam obsesję na pkt. brwi, bo one naprawdę zmieniają wyraz twarzy (zresztą widać na zdjęciu, że lubię w tej kwestii trochę przesadzać :mrgreen: ).

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:15 am ]

No i błyszczyki też lubię i kocham kremy na cellulit, niestety :mrgreen::mrgreen: ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sama się nimi "zajęłam" 8) kilka lat temu już. To całkiem proste, tylko trzeba uważac, bo jak za dużo się wyrwie, to te nowe odrastają czasami w dziwnym kierunku :? . Dlatego lepiej za mało wyskubać niż za dużo :mrgreen: . Poza tym, nie lubię takich "strużek" z 10 włosków, jakie niektóre dziewczyny sobie robią. I jeszcze co do tego, gdzie powinny zaczynać się brwi - powinny niby zaczynać się tam, gdzie "zaczyna się' oko (tzn. tak czytałam), ale ja wolę, kiedy zaczynają się wcześniej, bo wtedy nos wydaje się węższy (sprawdziłam na swoich zdjęciach "przed"i "po" :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×