Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich :)


~CZARNA~

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich, jestem nowo przychodzącą, chociaż juz od jakiegoś czasu czytającą:))posiadaczką tej cholernej nerwicy. Zmagam się z nią już od ponad 5 lat - z przerwą do stycznia tego roku - czyli 3,5 bez żadnych objawów na Seroxacie, urodzeniu dziecka i normalnego życia - pomógł mi jak środek błogosławiony, tylko.....czemu to do mnie wraca, nie z taką siłą jak kiedyś /skierowanie na oddział/, ale wraca....czemu....tak was znalazłam......narazie mam jak jadę samochodem, 2 razy w pracy....cały czas biorę Seroxat - zwiekszyłam o pół tabletki i nic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj czarna :smile: ja na nerwicę leczę się od 7 lat najlepiej się czulam na citalu Bralam go 3 lata i było super ale nerwica zaczęła powracać i tak jak u ciebie trochę lżej Poszlam do swojej lekarz i przepisała mi seroxat Pytałam dlaczego to wróciło, ponoć lek przestał działać Biorę teraz ten nowy lek i jest prawie dobrze ale lekarzzaproponowała mi leczenie w ośrodku No i nie wiem co mam robić trochę boję się takich szpitali J eśli byłaś w ośrodku to napisz Pozdrawiam jak chcesz pogadać to póżniej podam gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj biala2, oczywiście ze chce pogadać:) a co to za lek Cital - nie słyszałam o nim, u mnie własnie tez tak mysle że lek przestaje działać, boję się aby nie wróciło wszysko z taka siłą jak kiedyś.....to by było starszne, ale mam nadzieje że moze zmienie lek, lub zweksze dawkę - ile bierzesz Seroxatu? i bedzie O.K.

Pozdrawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×