Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica,depresja?


czaroz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam prawie 18 lat.Od rozpoczecia nauki w technikum czyli 2 lata temu zaczel osie to wszystko.Od tego czasu dolega mi takie cos : zaburzenia rownowagi,silny niepokoj np gdy stoje swobodnie lub poprostu funkcjonuje codziennoscia chodza mi po glowie takie mysli ,ze moze mi sie cos stac,przewruce sie itp... boli mnie czesto glowa,w kosciele zdarzylo mi sie ze stalem sobie i nie moglem sie skupic na czyms konkretnym tylko te mysli ze zaraz sie przwroce to mnie dobija,mocne bicie serca.A gdy leze na lozku np to czuje ze nic mi sie nie stanie i jestem bezpieczny.Rok temu bylem u neurologa o ile sie nie myle nie podejrzewala nic groznego.Czasami sie zdarzalo ze poprostu o tym zapominalem i byl okres gdy czulem sie swietnie niczego sie nie balem mialem poprostu wszystko w dupi*.Ale to wraca ... staram sie jakos walczyc z tym ale nic nie pomaga jestem dosc aktywny spolecznie nie boje sie wyjsc do ludzi.Jestem poprostu moze slaby psychicznie ? w dziecinstwie przezylem tragedie smierc ojca mialem 10 lat moze to sie odbija echem jak myslicie co na ten temat powiecie? pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś by się jeszcze wypowiedział na ten temat ? Dodam ,że też meczy mnie do tego tak jak by niestabilonosc karku musze podpierac sie reka o glowe zeby nie czuc takiego napiecia na twarzy karku.. Meczy mnie to strasznie :/ dzisiaj szukalem cwiczen na wzmocnienie karku czy to ma sens ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×