Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fajnie, że jesteście! :):):)


ashley

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialam Wam napisać, że bardzo się cieszę, że mamy to forum. Że możemy się wspierać, gadać, dzielić doświadczeniami. Że mamy takie miejsce, w którym się rozumiemy i jesteśmy do siebie przyjaźnie nastawieni. Że mogą się tu nawiązywać zanjomości. Że jesteście:) pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się cieszę, że trafiłem na to forum choć czasu mam teraz o wiele mniej często tu zaglądam. Dolegliwości o których czytam na forum mają ludzie wrażliwi, często mający prze.... dzieciństwo, doświadczeni przez los więc nie możemy mieć żadnych komplexów z tego powodu :!:

to jak rodzinnie ma być to ja flache stawiam

to i ja dołożę :smile:

 

rgds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, nie wiem co by się zemną stało gdyby Was nie było. Obyście nigdy nie znikli z mojego życia. Przeczytałam regulamin, nieraz się boję, że mogę przypadkowo zrobić błąd i to ja zniknę. Nie jestem dobra w obsłudze komp. Mam tylko Was i tylko z wami mogę rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

to jak rodzinnie ma być to ja flache stawiam

 

to i ja dołożę Smile

 

no to dokładam 3cią, żeby nie było za mało... tylko mi się tu nie rozpijcie ;)

 

Przeczytałam regulamin, nieraz się boję, że mogę przypadkowo zrobić błąd i to ja zniknę

Wiaterku ;););) To nie klasztor, tu nie ma żelaznych zasad, jeżeli ktoś coś zrobi niechcący, to nawet jak automat (komputer) zablokuje, to od tego są znajomi z forum, żeby przekazać to do Admina i odblokować... Prawda Shad?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Piotrze,bardzo Ci dziękuję.Wiem zabrzmi to głupio lecz ja postanowiłam nigdy, nikogo w real. pytać o co kolwiek. Z czasem kupie sobie jakąś mądrą książkę i podszkole się, by na przyszłość nie bać się rzeczy nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dokładam 3cią, żeby nie było za mało... tylko mi się tu nie rozpijcie

nie przesadzaj, 3 flachy na pare tysięcy użytkowników to.... po kropelce będzie :]

 

trza by jakś kolektę ogłosić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym, by tak było, ale niestety nie.

 

A co do powyższych wypowiedzi, przyłączam się do tej wspanialej rodzinki. Również stawiam buteleczkę, sor. lecz za wasze i swoje zdrowie zapiję kawusią jeśli mi tylko pozwolicie. ( jestem całkowitym abstynentem :cry: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym, by tak było, ale niestety nie.

Więc co to jest Wiaterku???

 

nie przesadzaj, 3 flachy na pare tysięcy użytkowników to.... po kropelce będzie :]

 

trza by jakś kolektę ogłosić ;-)

albo jakiś monopolowy rozbić :P

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:17 pm ]

...duży monopolowy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiaterku... kto pyta - nie błądzi... zastanów się nad tym swoim postanowieniem - a może to nieśmiałość?

Piotr nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała , by to była nieśmiałość, lecz niestety to nie to. Wiem że nie mogę rozmawiać z nikim.

 

Wiem, kto pyta nie błądzi a dąży do wiedzy. W moim przypadku wiedzę muszę nabyć przy pomocy Was Wszystkich. :cry:

 

I dlatego to jedno co mi się udało w życiu, co jest dla mnie wielkim szczęściem, że ja mogę być z Wami. I za to wznoszę toast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×