Skocz do zawartości
Nerwica.com

praca-jak sobie radzicie w chorobie??


kapitanbombaaaa

jak z praca w chorobie?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jak z praca w chorobie?

    • mam prace i sobie w niej radze
      9
    • mam prace, ale sobie w niej nie radze
      1
    • chce zmienic prace
      2
    • nie mam pracy, ale szukam
      5
    • nie mam pracy i nie szukam
      2
    • nie mam pracy- jestem na zasilku,rencie itp
      3


Rekomendowane odpowiedzi

W pracy radzę sobie różnie, a wszystko zależy od tego jak sie czuję niestety.

im większy lęk tym gorzej, ale praca też pomaga. Zajęcie myśli czymś innym niż chorobą i rozmyślaniem działa pozytywnie, zmniejsza się lęk itp.

Kontakt z ludźmi, poczucie, że coś się robi i jako taka niezależność finansowa wpływają pozytywnie na walkę z chorobą :)

Obecna praca wkurza mnie i dołuje często, dlatego czas chyba ją zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, też chcę wiedzieć. :P

 

Z poprzedniej pracy zrezygnowałam, bo po 1. siedzenie przy biurku po 8h na etacie mnie dobijało, męczyło, wynudzało, itp, itd, po 2. stresowałam się tą pracą jak nienormalna, bolał mnie brzuch z nerwów, czułam się po każdym dniu pracy masakrycznie wymęczona psychicznie, pomimo że siedziałam przy kompie czułam fizyczne niesamowite zmęczenie. Po rezygnacji jakby się odrodziłam, ale potem dostałam jakiejś depresji wynikającej sama nie wiem z czego, chyba z niewiedzy czego chcę i braku poczucia sensu tego co robię. I ogólnie z problemów szlapiących się za mną od dzieciństwa. No ale temat nie o tym. Teraz jestem na etapie szukania pracy. O mały włos miałabym już pracę, ale przez jedną rzecz nie mogłam jej przyjąć. Niestety nie mogę napisać czemu. Teraz jestem trochę zawiedziona i myślę nad tym co by tu dalej począć. Ogólnie zastanawiam się nad metodami alternatywnymi - własny biznes, produkcja czegoś, wymyślenie czegoś, sprzedaż hurtowa czegoś, jakieś usługi, itp... Myślę ostatnio ostro o tym, już kilka pomysłów mam, ale potrzebowałabym poza moimi pomysłami normalnej pracy, aby jednak mieć jakiś przychód dopóki te pomysły nie zaczną go przynosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, płatny.

Co robię? Wycinam ulotki,wcześniej kalendarze wycinam i oprawiam,dopilnowuje biura podczas nieobecności szefa tzn. obsługuje klientów,odbieram telefony,do tego typowe zajęcia dla stażystów czyli wysłać list,posprzątać itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×