Skocz do zawartości
Nerwica.com

HOCD chce porozmawiac z gejem.


chybanerwica

Rekomendowane odpowiedzi

Behemoth, Wiesz nie bardzo rozumiem co widzisz żartobliwego w swojej wypowiedzi? Chciałeś błysnąć inteligencją i elokwencją? To raczej Ci się nie udało, bo błysnąłeś jedynie brakiem wiedzy.

Nie życzę Ci by Tobie kiedykolwiek przytrafiło się to co temu chłopakowi. On na codzień męczy się sam ze sobą i cierpi. Wiem, bo sama walczę z NN i codzienność jest dla mnie walką z lękiem:|

Nie wiesz być może co to znaczy bać się codziennie, bać się we własnym domu. Kiedy nie ma miejsca na Ziemi, w którym czułbyś się bezpiecznie.

Powinieneś go przeprosić za swój głupawy tekst i okazać wyrozzumiałość a nie gimbusowską głupotę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie było mnie tu chwilkę.

 

Myśli nadal mnie dręczą, tym bardziej w związku z tym co się dzieje w rządzie :( Jednak mimo to jestem na lekach i poprawa jest hmmm duża rzekłbym. Boję się, że jestem gejem, ale wiem, że nie jestem. W sumie nic na to nie wskazuje i nie wskazywało, jednak niepewność ciągle gdzieś tam siedzi.

 

Nie podjąłem walki z własnym umysłem, jestem z góry skazany na porażkę. Myśli mi przelatują przez głowę, ale nie mam ochoty zaprzątać sobie nimi głowy. Ten strach i to wszystko jest dość męczące. Mam wsparcie w najbliższych, powiedziałem nawet rodzicom, że gdybym był gejem powiedzialbym im, żaden problem dla mnie.... ale czemu mam to mówić kiedy nie jestem.

 

Kompulsje mi sie zmniejszyły, nie muszę tyle pytać i pisać, strach i lęk nadal jest. Jednak mimo to, sądzę, że będzie tylko lepiej. Próbowalem już tyle razy się podniecić na widok mężczyzny, mówiłem sobie (podnieć się, niech się okaże, że jestem gejem i niech to wszystko ode mnie odejdzie!). Nic to nie daje, mogę być spokojny jednak to nie to samo, kiedy myślę o kobiecie. Nawet jak mi nie stanie to wiem, że zawsze mi stawał i zawsze mnie to pociągało. Teraz nie stoi, ale jutro stanie na tę samą myśl.

 

Powodzenia życzę

 

PS: @behemoth, kiedy mi tak ktoś NAPISAŁ, siedziałem z nożem przy brzuchu :) Zważaj na słowa, domniemania, które tutaj ukazujesz. Wiem, że chciałeś pomóc, ale sądzę, że nie wiesz jaki to jest ból. Dlaczego jeszcze tu jestem mimo, że siedziałem z nożem? Postanowiłem sobie pomóc u lekarza, wiedziałem, że coś jest nie tak. Nim doszedłem do tego co mi jest, byłem pewien że to jakaś schizofrenia albo inne zaburzenie psychiczne. Nigdy nie myślałem, że dziwactwa na temat wiary, dotykania czegoś by się nic nie stało, ciągłe przejmowanie się nowotworami. Myślałem, że tak ma każdy. Jestem bogatszy w doświadczenia teraz. Wiem, że jestem hetero nic tego nie zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jak najbardziej taka rozmowa może poukładać trochę myśli. Nieraz szczególnie jeżeli nie jest się z otoczenia lgbt czy nie ma się znajomych o podobnej orientacji ciężko przetrać niektóre chwile kiedy myśli kołaczą w głowie. Znam to, jednak wiesz dużo jest portali społecznościowych na których poznasz wiele osób o podobnej orientacji, ja ostatnio korzystam z czata, szybko i nie trzeba nie wiadomo czego o sobie pisać - sprawdź może to ci pomoże gay chat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chybanerwica,

A ja wątpię, że jesteś gejem;) Ale jeżeli bardzo chcesz pogadać z kimś takim wejdź sobie na onet czy wp;) na Forum znajdź pokój gdzie będą homoseksualisci i zagadaj z jakimś;) Nie mów o chorobie, ani nic;D Nie tłumacz się;) Pisz z nim;D Jeżeli w pewnym momencie jego teksty, jego poglądy jako geja będą Cię irytować albo brzydzić to udowodnisz sobie to sam;) Widzisz to, że się boisz, że będziesz siedzieć koło faceta i go poliżesz czy coś, jest podobne do tego co ja mam:) Ja bałam się zawsze jak zobaczyłam np ślinę na chodniku, że mogłabym np podejść i jej dotykać albo polizać:| OCD mi to wmawiało, a ja... byłam obrzydzona:| Tylko ja nie mogłam sobie tego wytłumaczyć tak jak ty mozesz że pogadasz i będziesz wiedział;) Ja przecież nie mogłam gadać do śliny czy coś takiego;D A potem?? Zaczęłam się bać rozmawiać z ludźmi, bo się bałam i brzydziłam że mnie oplują;) spróbuj pogadać na forum;D Jak coś podziel się na priv co osiągnąłeś;) Będę mocno trzymać kciuki;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie jestem homo ;) no przynajmniej zazwyczaj a glowa mi tylko mowi ze jestem homo taka zaslona nerwicy a pogadac chcialemz homo z tego powodu zeby przestac sie tego az tak bac bo wiesz jak ja na kazde slowo homo gej pedal i inne tego typu rzeczy chce sie zabic ze sie poce jak wodospad nie wspominam i ze sie staje czerwony jakby mial sie zapalci a pikawa mi chodzi 100 x na sekunde bo co to za leczenie jak sie bedziesz i tak bal tego samego a z drugiej strony najlepsza metoda zeby sie wyleczyc to przestac sie bac no ale to dosyc trudne ;) jeden typ na zagraniczynm forum wlasnie opisywal jak wlasnie taka metoda zeby akceptowac to i przestac sie bac po 7 miesiacach sie wyleczyl i mowi ze stawal mu jak tylko laske zobaczyl i ze czasami wracalo ale w pare sekund mogl juz o tym zapomniec bo wiedzial jak sie tego pozbyc

 

co jak co ale nerwica jest potezna ;) a wedlug mnie najgorsze jest wlasnie ocd z pedofilia i homo bo to dopiero potrafi namieszac w glowie wlasnie ten typ tez spisal liste najczestszych objawow z HOCD

 

 

-endless rumination on sexuality

-groinal responses/partial/even full erections

-intrusive sexual images

-"feeling" gay/bi

-"looking" gay/bi

-compulsive feeling to check out members of the same sex

-doubting past sexual and romantic feelings

-doubts about current feelings

-urge to come out

-anxiety around members of the same sex

-anxiety around members of the opposite sex

-loss of attraction to the opposite sex

-feeling numb

-false attraction feelings

-what I call "phantom feelings," a sort of "it almost felt like I might enjoy that" feeling

-anxiety about a lack of anxiety (backdoor spike)

 

nie bede tlumaczyl kto chce wiedziec ten uzyje tlumacza zreszta wiekszosc osob zna angielski ;) no i te symptomy co jak co ma wiekszosc osob jest tu nawet wymieniona erekcja heh czesciowa albo calkowita no a co najelepsze ten typ nie jest gejem bo on wlasnie jak to pisal dostaje teraz od samego patrzenia na laske drewna w gaciach wiec HOCD naprawde moze byc potezne szczegolnie jak ktos ma strasznie mocne

 

zreszta wiekszosc osob wie jak to dziala mozg ci wmawia najgorsze scenariusze a mnie brzydzi kontakt z facetem i nie wyobrazam sobie milosci z zadnym mam tylko mewga strach ze jak spotkam jakiegos typa to sie w nim zabujam nie moge patrzec w oczy typom bo boje sie ze cos mi odbije i go polize i ogolnie 24 h na 7 dni w tygodinu jazdy o tym samym i o tym samym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chybanerwica,

Rozumiem Cię. Ale to tłumaczy tylko to, że OCD Cię męczy więc zapisuj się do psychiatry i koniec:) Zacznij walkę o siebie! Dla siebie;) Jak mówiłam ja boję się też czasami, że mogłabym być kimś złym- jak kiedyś w radio słyszałam o pedofilu jakimś i mówiłam mamie że co ja bym mu zrobiła że karę smierci dała, wykastrowała itd. To uwierz mi, że OCD mi mówiło, że jestem jak on bo winny się tłumaczy, żeby inni tego nie odkryli! No a ja szanuję dzieci i mówię wprost: LUBIĘ DZIECI! Ale w formie, że lubię się nimi opiekować, bawić się z nimi, pewno dlatego, że jestem jedynaczką:D Ale OCD wmawiało mi różne rzeczy- zoofilię, pedofilię, bycie homo też kiedyś;) Ale mówię sobie NIE PRAWDA I KONIEC:D Ty też tak masz;)

A dasz wiarę, że bardzo brzydzę się zarazków bakterii i ludzkich wydzielin. Szłam z mamą i widziałam zuzytą gumkę i wiesz o co zapytałam mamy w domu? MAMO CZY JA MOŻE SCHYLAŁAM SIĘ NAD NIĄ I UMOCZYŁAM WŁOSY W TYM? mama pyta a po co miałabym się schylać i, że wie że tego nie zrobiłam a ja jej na to MOŻE CHCIAŁAM TEGO PODOTYKAC ALBO POLIZAĆ:| no widzisz wmawiało mi ze to zrobilam mimo ze ja tylko to widzialam z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chybanerwica,

Rozumiem Cię. Ale to tłumaczy tylko to, że OCD Cię męczy więc zapisuj się do psychiatry i koniec:) Zacznij walkę o siebie! Dla siebie;) Jak mówiłam ja boję się też czasami, że mogłabym być kimś złym- jak kiedyś w radio słyszałam o pedofilu jakimś i mówiłam mamie że co ja bym mu zrobiła że karę smierci dała, wykastrowała itd. To uwierz mi, że OCD mi mówiło, że jestem jak on bo winny się tłumaczy, żeby inni tego nie odkryli! No a ja szanuję dzieci i mówię wprost: LUBIĘ DZIECI! Ale w formie, że lubię się nimi opiekować, bawić się z nimi, pewno dlatego, że jestem jedynaczką:D Ale OCD wmawiało mi różne rzeczy- zoofilię, pedofilię, bycie homo też kiedyś;) Ale mówię sobie NIE PRAWDA I KONIEC:D Ty też tak masz;)

A dasz wiarę, że bardzo brzydzę się zarazków bakterii i ludzkich wydzielin. Szłam z mamą i widziałam zuzytą gumkę i wiesz o co zapytałam mamy w domu? MAMO CZY JA MOŻE SCHYLAŁAM SIĘ NAD NIĄ I UMOCZYŁAM WŁOSY W TYM? mama pyta a po co miałabym się schylać i, że wie że tego nie zrobiłam a ja jej na to MOŻE CHCIAŁAM TEGO PODOTYKAC ALBO POLIZAĆ:| no widzisz wmawiało mi ze to zrobilam mimo ze ja tylko to widzialam z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chybanerwica,

Rozumiem Cię. Ale to tłumaczy tylko to, że OCD Cię męczy więc zapisuj się do psychiatry i koniec:) Zacznij walkę o siebie! Dla siebie;) Jak mówiłam ja boję się też czasami, że mogłabym być kimś złym- jak kiedyś w radio słyszałam o pedofilu jakimś i mówiłam mamie że co ja bym mu zrobiła że karę smierci dała, wykastrowała itd. To uwierz mi, że OCD mi mówiło, że jestem jak on bo winny się tłumaczy, żeby inni tego nie odkryli! No a ja szanuję dzieci i mówię wprost: LUBIĘ DZIECI! Ale w formie, że lubię się nimi opiekować, bawić się z nimi, pewno dlatego, że jestem jedynaczką:D Ale OCD wmawiało mi różne rzeczy- zoofilię, pedofilię, bycie homo też kiedyś;) Ale mówię sobie NIE PRAWDA I KONIEC:D Ty też tak masz;)

A dasz wiarę, że bardzo brzydzę się zarazków bakterii i ludzkich wydzielin. Szłam z mamą i widziałam zuzytą gumkę i wiesz o co zapytałam mamy w domu? MAMO CZY JA MOŻE SCHYLAŁAM SIĘ NAD NIĄ I UMOCZYŁAM WŁOSY W TYM? mama pyta a po co miałabym się schylać i, że wie że tego nie zrobiłam a ja jej na to MOŻE CHCIAŁAM TEGO PODOTYKAC ALBO POLIZAĆ:| no widzisz wmawiało mi ze to zrobilam mimo ze ja tylko to widzialam z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×