Skocz do zawartości
Nerwica.com

pocenie sie na


falkins

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

moim problemem jest pocąca twarz.mam 27 lat i z roku na rok wydaje mi się że mój problem się pogłębia.najczęściej chodzi o sytuacje stresujące takie jak rozmowa o prace, rozmowa z osobami które spotkałem przypadkowo.najgorsze jest to że kiedy rozmawiam z kimś wiem ze mam problem z poceniem zaczynam się lekko pocić potem jest już reakcja łańcuchowa wiem ze jestem spocony więc pocę się bardziej.widzę ze odbija się to na mojej psychice unikam niektórych ludzi bo wiem ze będę spocony.ze zdrowiem chyba nie jest najgorzej ale mam w planach zrobić badanie tarczycy.Uważam ze moje problemy mają podloże psychiczne poprostu mysle chyba o tym ze moge byc spocony przed i jak juz dochodzi do rozmowy to ze mnie leci.do jakiego lekarza,psychologa sie udać jest jakis specjalista?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadpotliwość ma wiele przyczyn:

- zaburzenia hormonalne (nadczynność tarczycy)

- cukrzyca

- nadciśnienie tętnicze

- nadwaga, otyłość

- ekspozycja na stres

- zaburzenia nerwicowe

- nadaktywność u. współczulnego

itp.

 

Myślę, że u Ciebie to problem nerwicowy, związany ze stresem. Przejdź do lekarza rodzinnego- moze zastosowac leki cholinolityczne (np. Bellergot)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj u lekarza 1 kontaktu,powiedział ze może tak mam i taki mój urok.w poprzednim poście zapomniałem dodać ze pól profesjonalnie gram w piłkę nożną.podczas gry(bramka czyli za dużo nie biegam) tez się pocę trochę bardziej niż koledzy.leki cholinolityczne (np. Bellergot)-czy po przykładowym przepisaniu przez lekarza nie będzie skutków ubocznych typu senność i ogólne zamulenie.dodam ze mam 183 cm wzrostu i 90 kg wagi.czy zrobić sobie badania na tarczycę a jeżeli to będzie jednak nerwica czy da się to leczyć jakoś inaczej niż farmakologicznie

 

z góry dziękuje za pomoc

 

-- 30 sty 2013, 10:11 --

 

wczoraj jak bylem u lekarza mialem cisnienie 120 na 75 wiec chyba dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×