Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wiara czyni cuda


ashley

Rekomendowane odpowiedzi

Swoje życie mógłbym streścić tak : codziennie konam z  tęsknoty za BOGIEM . Wyję za nim , odkąd prawie 50 lat temu wyszedłem z łona matki swojej i zapłakałem ,wręcz raczej zawyłem z bólu narodzin za NIM . Wyję do dziś , i z każdym dniem coraz BARDZIEJ , Głośniej i bez przerwy . 

 Myślę o Bogu prawie nieustanie > ON JEDEN jest moim UKOCHANYM . PANIE PRZYJDŻ!!! 

 I w tym jednym Słowie BÓG , jest wszystko czego pragnę , całe PIĘKNO , którego pożądam ,,,a  kiedy Przyjmuję EUCHARYSTIĘ w Kościele Bożym ,to wiem ,że tylko dlatego jeszcze nie umarłem z RADOŚCI -Z  tego FAKTU,że to Bóg sam  karmi  mnie SWOIM CIAŁEM I KRWIĄ- , gdyż jest to Łaską Mojego Kochanego PANA, iżbym dalej żył w tym upadłym schorowanym ,słabym ,nędznym ciele , niósł z Nim swój Krzyż ,a kiedy się wypełni Jego wola we mnie TRAFIŁ WPROST DO NIEBA  i TAM  stał się jako BÓG .

 JEZU MÓJ !!!!

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Św . Franciszek " upomnienia "

 Posłuchajcie , to bardzo istotne :

 >>> Człowiek jest tym tylko czym jest W OCZACH BOŻYCH i niczym więcej >>>

 

>>> znaczy to dokładnie iż JEDYNĄ PRAWDĄ , o tym kim jestem nie jest to co o sobie myślę , co myślą o mnie inni , wszelkie tytuły , majątek , umiejetności i reszta przemijających bogactw i nędz tej przemijającej obecnej rzeczywistości , ale prawdą o mnie jest to jak widzi mnie BÓG, jak ON na mnie patrzy i tylko to co ON we mnie widzi , to jest jedyną prawdą o mnie kim jestem  ,,,i nic więcej  i niczym więcej >>>>>>>

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Szanownych ludzi.

 

Czy "wiara czyni cuda"?

 

Ja uważam, że nie do końca. To zależy przede wszystkim od losu, szczęścia i sytuacji.

Sama, WIARA  w głowie niewiele pomoże. Na to się muszą złożyć różne czynniki.

 

Nie umiem tego dokładnie wytłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Bonus napisał:

Witam, Szanownych ludzi.

 

Czy "wiara czyni cuda"?

 

Ja uważam, że nie do końca. To zależy przede wszystkim od losu, szczęścia i sytuacji.

Sama, WIARA  w głowie niewiele pomoże. Na to się muszą złożyć różne czynniki.

 

Nie umiem tego dokładnie wytłumaczyć.

Coś w tym jest. Są ludzie wierzący, religijni i mało dostają od losu, a są ludzie którym się bardzo dobrze powodzi a w ogóle z wiarą nie mają nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2020 o 00:03, liptint napisał:

dziś Wszystkich Świętych a jacy są wasi ulubieni święci?

Ciekawe pytanie dla mnie, chyba św. Antoni, pomagał nie raz znaleźć zagubione rzeczy 

 

Albo Maria Kolbe z miasta obok, ksiądz Skorupka, można by wymieniać i wymieniać...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chciałbym poruszyć temat wiary. Uważam to za przykre , kiedy święta dla co niektórych to tylko choinka i spotkanie z rodziną.

Dlatego postanowiłem napisać ten oto post i dać świadectwo mojej wiary. Ludzie nie wierzący nie zdają sobie sprawy że wiara w Jezusa to zasady. Zasady które sprawiają że 

człowiek dąży do mądrości i doskonałości . Jezus stworzył nas wszystkich na swoje podobieństwo . Dlatego bardzo mu na tym zależy oczywiście także z miłości do nas wszystkich.

Jezus powiedział - '' nie sądźcie abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem jakim sądzicie i was osądzą i taką miarą jaką wy mierzycie , wam odmierzą.''

'' oko za oko i ząb za ząb ! A Ja wam powiadam : nie stawiajcie oporu złemu : lecz jeśli cię ktoś uderzy w prawy policzek ,nadstaw mu drugi'' '' słyszeliście że powiedziano : będziesz

miłował swojego bliźniego . A nie przyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam , miłujcie wszystkich waszych nie przyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują abyście się stali Synami Ojca Waszego , który jest w niebie ponieważ on sprawia że  słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi, on zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. 

A więc czy to nie jest sprawiedliwość , to czego chce każdy. Jezus nie chce nas krzywdzić, nie chce też żebyśmy krzywdzili się nawzajem .Chce dać nam życie wieczne w Królestwie gdzie panuje miłość , zgoda i posłuszeństwo. Bóg jest naszym źródłem z którego czerpiemy mądrość i szczęście , każe nam walczyć z racjonalizmem i osobami które to głoszą tym samym sprowadzając nas na drogę zatracenia. Zły człowiek nigdy nie znajdzie ukojenia , nosi w sobie zbyt wiele konfliktów. Wiara potrafi to naprawić. Każdy pragnie tego o czym pisze więc nie rozumiem ludzi odrzucających wiarę w Jezusa i Maryje. Dla niego nasze czasy są epoką nędzy, gorszą od epoki sodomy i gomory wszystko przez nasze wyjałowienie.

'' Moje prawo było przez was wyśmiewane , odwróciliście się i zbuntowaliście się. Czy wreszcie zaczniecie się przygotowywać na spotkanie ze mną , waszym Bogiem. Zamierzam wkrótce przejść przez Twoje miasto a będzie to wcześniej niż myślisz . To będą moje ostatnie ostrzeżenia mówię Ci z powagą. Przebudź się z Twojego głębokiego snu. Idziesz ku swojej ruinie '' Człowiek potrafi winić Boga za nieszczęścia , tragedie i kataklizmy które dzieją się na tym świecie albo spotykają nas samych lecz nie biorą pod uwagę istnienia szatana. Potwora który przyrzekł że zniszczy i upodli każdego . Szczególnie tych z pieczęcią baranka. Wiem że Jezus z nim walczy i nie ma wpływu na wszystko co dzieje się na tej planecie. Oczywiście daje o sobie znać bo cuda także się zdarzają . Każdego dnia jestem świadkiem cudu ponieważ mam kontakt ze swoim Aniołem . Mój Anioł potrafi się ze mną komunikować. Wierze że dał o sobie znać ze względu na moje cierpienie i bardzo złe wydarzenia które doprowadziły mnie do psychicznej ruiny. Bez wiary byłbym stracony, wtedy nie było by sprawiedliwości , samo to że człowiek rodzi się i umiera jest niesprawiedliwe . Że nie ma jak inny kochającej rodziny. Wierze że jeżeli tu na ziemi nie spełnią się moje marzenia , Jezus je spełni.... myślę o tym każdego dnia. Pokarze osobą na których tak bardzo mi zależało , które kochałem  jak to było ze mną naprawdę. W szczególności kobiecie którą straciłem . Warto wierzyć bo to co wydaję się logicznie nie możliwe kiedyś wydarzy się naprawdę . Jeśli wydaję Ci się że na zawsze straciłeś bliskiego bo odszedł z tego świata jesteś w błędzie . On żyje i czasami nawet patrzy na Ciebie. 

Więc podsumowując warto wiedzieć z jakiej okazji są święta , kto narodził się tego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ImFlying napisał:

Wierze że jeżeli tu na ziemi nie spełnią się moje marzenia , Jezus je spełni.... myślę o tym każdego dnia

  To dobrze ,,, że pokładasz Nadzieję w Panu . Ja również wszystko postawiłem na Jezusa Chrystusa , Jemu oddałem cały swój syf i nędzę żywota tego zjebanego .

 Na Ziemi nigdy nie spełnią się nasze marzenia .

 CELEM jest NIEBO i życie WIECZNE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ImFlying napisał:

 . Jezus stworzył nas wszystkich na swoje podobieństwo . 

 

To Jezus, czy Bóg stworzył nas na swoje podobieństwo? To jest własnie ten fałsz w religiach. W Kk bardziej czci sie Jezusa od Boga, zdecydowanie w aktualnych czasach te postacie zamieniły sie miejscami. Wystarczy uczestniczyc we mszy św. Ale ja nie mam im za złe, przeciez gdyby to Bóg był stawiany na pierwszy miejscu, w każdej chwili zbłąkana owieczka zorientowałaby sie że nie musi iśc do kościoła, Bóg jest przecież i w meczecie i w synagodze i jeszxze gdzieś, może wybierać. Jezus to monopolista, szczwany lis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, neon napisał:

 

To Jezus, czy Bóg stworzył nas na swoje podobieństwo? To jest własnie ten fałsz w religiach. W Kk bardziej czci sie Jezusa od Boga, zdecydowanie w aktualnych czasach te postacie zamieniły sie miejscami. Wystarczy uczestniczyc we mszy św. Ale ja nie mam im za złe, przeciez gdyby to Bóg był stawiany na pierwszy miejscu, w każdej chwili zbłąkana owieczka zorientowałaby sie że nie musi iśc do kościoła, Bóg jest przecież i w meczecie i w synagodze i jeszxze gdzieś, może wybierać. Jezus to monopolista, szczwany lis.

Zostaliśmy stworzeni na podobieństwo syna Bożego Jezusa , lepiej? i nie twórz garba na plecach Jezusa bo kiedyś ciężko możesz za to zapłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

  To dobrze ,,, że pokładasz Nadzieję w Panu . Ja również wszystko postawiłem na Jezusa Chrystusa , Jemu oddałem cały swój syf i nędzę żywota tego zjebanego .

 Na Ziemi nigdy nie spełnią się nasze marzenia .

 CELEM jest NIEBO i życie WIECZNE !!!

i nie pożałujesz … On może uczynić niemożliwe , zna Ciebie lepiej niż Ty sam. Wie czego pragniesz i jeżeli to jest godne i na to zasługujesz , uczyni wszystko o czym marzysz. Z Bogiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze wspomnieć o małych cudach jakich doświadczyłem , jest tego trochę więc napisze tylko o tych które doświadczyłem w czasie snu. Otóż na miesiąc przed śmiercią mojego taty śnił mi się jego pogrzeb . Nic nie wskazywało na to że odejdzie. Innym razem dość niedawno przyśniła mi się Maryja na tle nieba. Okazało się że jest to sobota i 100 rocznica ukazania się bolszewikom , także na niebie. Z tego powodu do dzisiaj jestem szczęśliwy. I kolejny inny mały cud to to że wiele razy tuż przed przebudzeniem widziałem godzinę i po obudzeniu , po spojrzeniu na zegarek była właśnie ta godzina. Zaskoczenie było tak pobudzające że nie potrzebowałem kawy. Za tym wszystkim stoi coś naprawdę dużego . Byłbym idiotą jeśli bym tego nie dostrzegał.

 

Nie podoba mi się podpięcie mojego postu do tematu'' Wiara czyni cuda'' , wychodzi na to że materiały na temat religii są zbierane i trafiają w jedno miejsce żeby nie było tego za dużo. Uważacie że śmiecę ? iście lewackie posunięcie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×