Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wiara czyni cuda


ashley

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Lilith napisał:

No to skoro nie czytasz tylko drugi raz cytujesz

 

 Lilith , to Ty jeszcze nie poznałaś reguły 4XC ?

 Cytuję: " Cytaty cynią człowieka ocytanym "

 Najbardziej tego nie lubię , Ty mu cytatem ( linkiem ) ,to ten Ci znowu cytatem , linkiem,,, i tak w koło , w piz-dę Macieja .

 Zamiast powiedzieć coś o Bogu , co dla Ciebie prywatnie uczynił dobrego,,, to nie- Ideologia musi wygrać! - musi zmiażdzyć twoje wątpliwości , Twoj ateizm , twoje niedowiarstwo ,,, bo jak nie to nie doczekasz Zbawienia w Jezusie Chrystusie .

 Boże Mój , Boże Miłosierdzia strzeż mnie  przed nazistami Ewangelii , którzy każą Ci myśleć według swoich własnych jedynie słusznych przekonań . Zapomnieli już ,że tylko DUCH Święty może pociągnąć człowieka do Serca Boga .

 Powiedziałbym jeszcze wiele w wyżej wymienionym temacie , ale na dzisiaj mam to w dupie .

 Niech Będzie uwielbiony Jezus Chrystus !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2019 o 14:51, Zbawiona dzięki Jezusowi napisał:

Wyobraź sobie móc porozmawiac z Jezusem, Mojżeszem, Marcinem Lutrem itd. a na ziemi nie mamy usychać z nudów

 

a może Lilith nie ma ochoty rozmawiać z tymi właśnie osobami .

 Może woli sobie w Niebie potańczyć ,,, albo co innego 

--- i co by Ci Marcin Luter powiedział ,,,jak to Kościól , klechy i całe papiestwo  spierdoliło Ewangelię Jezusa Chrystusa ?

 Może tak , a może nie . Pewnie by Ci zapewne powiedział ,że nie chciał zakładać nowego Kościoła , ale zreformować na lepsze Kościół katolicki , z którego wyrósł . Rozrywamy Ciało Chrystusa ,każdy w swoja stronę ,,, 

 A najbardziej w Kościele katolickim nie podoba mi się ,,,,,,, ja sam , małoduszny , parszywy , ograniczony umysłowo i duchowo Grzesznik paweł .

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Zbawiona dzięki Jezusowi napisał:

Mój kościół jest ewangelikalny

 Każdy w miarę ogarnięty w Piśmie Świętym chrześcijanin może założyć taki Kościól .

 Mój bliski Przyjaciel zaczynał od Zielonoświątkowców w 1989 roku  , przeszedł chyba z 20 Kościołów ,aż w końcu sam założył swój Kosciól ze znajomymi i ich Rodzinami . Spoko Koleś ,,, szczerze wierzący i Kochający Pana Człowiek ,,,z alergią do katoli (-;.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że gdyby nie zaburzenia lękowe które obecnie mnie dotykają nie otworzył bym się aż tak na wiarę, modlitwę i generalnie myślenie na temat własnej egzystencji, że skoro nasze życie i tak jest bardzo krótkie (w skali już długiego istnienia świata) to jedyną słuszną drogą jaką możemy obrać to po prostu wiara w boga i propagowanie jego nauk, jest to naprawdę kojące uczucie jeżeli z dnia na dzień Twoje lęki nie dają Ci normalnie funkcjonować, a jednak człowiek potrafi się czasem uśmiechnąć do własnego syna, zrobić coś dobrego. Cierpienie uszlachetnia, poprzez cierpienie człowiek pokazuje tak naprawdę ile jest warty i na co go stać . Pozdrawiam tych którzy się z tym zmagają i życzę wytrwałości, pamiętajcie, nie jesteście sami ze swoimi demonami. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś brałem udział w Jasełkach w teatrze cieni.Było bardzo pięknie.I super muzyka.Choćby Heart Of Courage.

Ja grałem Józefa.Magda 42 Maryję i zajączka.Kasia 38 anioła Gabriella.A także Ewę.

I było też wiele innych osób.

Był u nas biskup Dydycz.Mówił,mądrze o niepełnosprawności.Nic nie było o polityce.

Pytałem się mamy,mama.Mi mówi,że biskup.To jeszcze nie jest mój kolega.Zaznaczam że nie czuję się katolikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zbawiona dzięki Jezusowi do pozazdroszczenia mieć taką perspektywę co Ty. Niektórzy próbują wielokrotnie i nic z tego nie wychodzi. Przy silnych wahaniach nastroju i lękach to heroiczne przychodzić co tydzień na mszę, iść do spowiedzi, modlić się codziennie. A każda następna porażka po kolejnej podjętej próbie jest bardziej gorzka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyni cuda, ale nie robi nic za darmo. Za każdy cud każe słono sobie płacić, nie walutą, a dobrem którym trzeba się światu za taką łaskę odwdzięczyć.

 

I nie przychodzi do wszystkich, ludzie pyszni nie mają na co to liczyć.

 

Gra w poszukiwanie Boga jest niebezpieczna, można sporo zyskać, można wiele stracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, buraczek58 napisał:

Dla mnie cena nie gra roli. Bóg Ci zapłać, dobry człowieku, chociaż tyle się już do niego modlę, a on ciągle nic.....

 

 wiesz co Buraczku , byłem dziś z rana na rekolekcjach wielkopostnych i na naukach Zakonnik powiedział ,że żadna MODLITWA NIE JEST ZMARNOWANA , nie idzie obok Bożych uszu niezauważona obok , ale ZAWSZE trrafia do Bożego Serca .

 Bóg wysłuchuje po swojemu i kiedy chce , ZAUFAJ!!! 

 Zamknij Oczy i powiedz TATO RATUJ > TATUSIU RATUJ , tu i teraz,,, i nie ma ,że POMOC nie przyjdzie , POMOC z wysoka od KRÓLA Chwały JEZUSA CHRYSTUSA

 Przyjdzie ,jeśli wytrwasz ,,,a przyjdzie tak chojna ,że sama się zadziwisz . Zaskoczy Cię PAN swoim Miłosierdziem ,i jego niezgłębiona wielkością .

 Wiem co mówię , mówię to co przeżyłem i czego doświadczyłem . Byłem w tamtym roku w takich depresjach i lękach ,że nie byłem w stanie wyjść z domu i tylko jęk i Różaniec w dłoni . Wszystko się pierdoliło aż trzaskało we łbie  ,,, dziś jest milion razy lepiej , MILION !!!

 I choć czasami doświadczam jeszcze męki ( i będę doświadczał do końca dni natym wygnaniu ) to MOC BOŻA objawia się nieustannie w moich słabościach .

 Idż do ŚWiątyni ( jak potrafisz ) , przyjmuj z czystym sercem Pana Jezusa , jaczęściej jak możesz , wołaj do Niego , a takie Cuda Bożego Miłosierdzia Cię będą " prześladować " ,że zawyjesz któregoś dnia z Radości Bożej ,,, JAK JA !

 ZAPEWNIAM CIĘ O SWOJEJ MODLITWIE- CODZIENNIE PRZEZ 12 DNI BĘDE ZA CIEBIE I TWOJE UZDROWIENIE , ŻYCIE  OdMAWIAŁ 10 RÓŻANCA świętego I O  GODZINIE  15 PRZEZ 12 DNI 1 DZIESIĄTKE KORONKI DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA ! 

 Pokój Boży niech zostanie z Tobą.

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buraczku to dla Ciebie ,,,

 jak masz możliwość zaraz po wstaniu ,z samego rana  puść sobie to na całą parę ,,,

 Ta muzyka to Czysta Boża Miłość i Jego uzdrawiająca OBECNOŚĆ :

 

 https://www.youtube.com/watch?v=gc1oBx_1fTI

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Kalebx, zwłaszcza za modlitwy. Módl się, mój sąsiad -ustabilizowany schizofrenik (bez żadnej aluzji !) też się za mnie modli, bo go o to prosiłam. Czasem myślę, ze wolałabym być na jego miejscu. Zawsze uśmiechnięty, pogodny , słucha Radia Maryja,  nie cierpi jak ja, cieszy się życiem, odwiedzamy się, pogadamy, bardzo go lubię. Pieśń jest cudna, ale strasznie przygnębiająca. Gdybym to sobie rano puściła, tobym się chyba obwiesiła, bo rano mam najpodlejszy nastrój. Z całego serducha dziękuję Ci, ze mnie wspierasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, buraczek58 napisał:

Z całego serducha dziękuję Ci, ze mnie wspierasz.

 

      Ja znowu i  również się cieszę ,że PAN JEZUS , KRÓL WIEKUISTEJ CHWAŁY i PIĘKNOŚĆ NIESTWORZONA  posłał mnie bym sie za Ciebie modlił . Dziś o 18 pójdę na Mszę świętą za Ciebie  i będę wołał do KRÓLA o  Miłosierdzie i szybkie uzdrowienie dla Ciebie . Przyjmę również w Twojej Intencji szybkiego uzdrowienia KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ . Uwierz mi ,że w całym Wszechświecie nie ma większej MOCY niż EUCHARYSTIA . Większego Cudu i większej MIŁOŚCI BOGA niż Święta Eucharystia . KREW JEZUSA I JEGO PRZENAJŚWIĘTSZE CIAŁO LECZY NASZE SŁABOŚCI , LĘKI I NIEMOCE , BA DAJE NADTO ŻYCIE WIECZNE . Tego Świętego POKARMU Z NIEBA nawet najbardziej doskonali ARCHANIOŁOWIE zazdroszczą ludziom , i jeszcze jednej rzeczy ludziom zazdroszczą , która tylko  my mamy ,,,

 Buraczku >>> módl się i ufaj >>> , i nic nadto .  Miłosierny Bóg szybko przyjdzie Ci z POMOCĄ , daj Ci najlepszy lek , w najodpowiedniejszym czasie i dawce , poukłada leczenie i życie na lepsze . Ba, da nawet więcej niż go o to prosisz , bo CHOJNY JEST !

Zamknij oczy , chwyć Różaniec , wołaj ,wołaj wołaj aż zamęczysz PANA , módl się i ufaj TYLKO ,,, nie wchodż w żadne dialogi wewnętrzne , bo co nadto od Złego pochodzi .TYLKO MÓDL SIĘ I UFAJ!!! , choćby się wszystko pieerdololiło jeszcze gorzej . 

Jeśli wytrwasz zobaczysz wielkie Cuda  i doświadczysz Uzdrowienia .

Podaj mi swoje Imię .Może być na PW .

 

 Bądź spokojna . 

 Z Bogiem .

 Amen(-;

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 

      Ja znowu i  również się cieszę ,że PAN JEZUS , KRÓL WIEKUISTEJ CHWAŁY i PIĘKNOŚĆ NIESTWORZONA  posłał mnie bym sie za Ciebie modlił . Dziś o 18 pójdę na Mszę świętą za Ciebie  i będę wołał do KRÓLA o  Miłosierdzie i szybkie uzdrowienie dla Ciebie . Przyjmę również w Twojej Intencji szybkiego uzdrowienia KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ . Uwierz mi ,że w całym Wszechświecie nie ma większej MOCY niż EUCHARYSTIA . Większego Cudu i większej MIŁOŚCI BOGA niż Święta Eucharystia . KREW JEZUSA I JEGO PRZENAJŚWIĘTSZE CIAŁO LECZY NASZE SŁABOŚCI , LĘKI I NIEMOCE , BA DAJE NADTO ŻYCIE WIECZNE . Tego Świętego POKARMU Z NIEBA nawet najbardziej doskonali ARCHANIOŁOWIE zazdroszczą ludziom , i jeszcze jednej rzeczy ludziom zazdroszczą , która tylko  my mamy ,,,

 Buraczku >>> módl się i ufaj >>> , i nic nadto .  Miłosierny Bóg szybko przyjdzie Ci z POMOCĄ , daj Ci najlepszy lek , w najodpowiedniejszym czasie i dawce , poukłada leczenie i życie na lepsze . Ba, da nawet więcej niż go o to prosisz , bo CHOJNY JEST !

Zamknij oczy , chwyć Różaniec , wołaj ,wołaj wołaj aż zamęczysz PANA , módl się i ufaj TYLKO ,,, nie wchodż w żadne dialogi wewnętrzne , bo co nadto od Złego pochodzi .TYLKO MÓDL SIĘ I UFAJ!!! , choćby się wszystko pieerdololiło jeszcze gorzej . 

Jeśli wytrwasz zobaczysz wielkie Cuda  i doświadczysz Uzdrowienia .

Podaj mi swoje Imię .Może być na PW .

 

 Bądź spokojna . 

 Z Bogiem .

 Amen(-;

 

 

 

Czego się naćpałeś :D😂 chyba sigma platau masz 

Edytowane przez picziklaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, picziklaki napisał:

Czego się naćpałeś :D😂 chyba sigma platau masz 

  Szczęść Boże Picziklaki .

 

        (-:  ,,, Jestem ZUPEŁNIE czysty i mam w sobie taki spokój wewnętrzny i taką Bożą Miłość ,że normalnie sam się sobie dziwię ,że Jezus obdarza mnie tak dobrym samopoczuciem . Wstaję o 5 nad ranem z taką chęcią do życia ,pogodą  ducha , odwagą ,,,  w robocie mam w dupie to co o mnie powiedzą pomyślą  , jebał w to (-;.Nie rusza mnie !

 I tak do wieczora  , chodzę z taką wdzięcznośćią i dziękczynieniem do BOGA ,że nic więcej się nie liczy  , miejscami pękam z wewnętrznej radości . Wiesz Picziklaki ile takie stany znaczą dla nerwowo chorego . Sa bezcenne ! To jakby żebrak wygrał melona w totka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 

      Ja znowu i  również się cieszę ,że PAN JEZUS , KRÓL WIEKUISTEJ CHWAŁY i PIĘKNOŚĆ NIESTWORZONA  posłał mnie bym sie za Ciebie modlił . Dziś o 18 pójdę na Mszę świętą za Ciebie  i będę wołał do KRÓLA o  Miłosierdzie i szybkie uzdrowienie dla Ciebie . Przyjmę również w Twojej Intencji szybkiego uzdrowienia KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ . Uwierz mi ,że w całym Wszechświecie nie ma większej MOCY niż EUCHARYSTIA . Większego Cudu i większej MIŁOŚCI BOGA niż Święta Eucharystia . KREW JEZUSA I JEGO PRZENAJŚWIĘTSZE CIAŁO LECZY NASZE SŁABOŚCI , LĘKI I NIEMOCE , BA DAJE NADTO ŻYCIE WIECZNE . Tego Świętego POKARMU Z NIEBA nawet najbardziej doskonali ARCHANIOŁOWIE zazdroszczą ludziom , i jeszcze jednej rzeczy ludziom zazdroszczą , która tylko  my mamy ,,,

 Buraczku >>> módl się i ufaj >>> , i nic nadto .  Miłosierny Bóg szybko przyjdzie Ci z POMOCĄ , daj Ci najlepszy lek , w najodpowiedniejszym czasie i dawce , poukłada leczenie i życie na lepsze . Ba, da nawet więcej niż go o to prosisz , bo CHOJNY JEST !

Zamknij oczy , chwyć Różaniec , wołaj ,wołaj wołaj aż zamęczysz PANA , módl się i ufaj TYLKO ,,, nie wchodż w żadne dialogi wewnętrzne , bo co nadto od Złego pochodzi .TYLKO MÓDL SIĘ I UFAJ!!! , choćby się wszystko pieerdololiło jeszcze gorzej . 

Jeśli wytrwasz zobaczysz wielkie Cuda  i doświadczysz Uzdrowienia .

Podaj mi swoje Imię .Może być na PW .

 

 Bądź spokojna . 

 Z Bogiem .

 Amen(-;

 

 

Witaj!

Bracie pomódl się również za mnie,bardzo tego potrzebuję.Ja przy moich lękach jestem zmuszony wchodzić do kościoła tylko gdy nie ma mszy Św. lub są tylko znikome ilości ludzi.Za to modlę się cały czas i proszę o zdrowie psychiczne.

Bracie mam na imię Roman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2007 o 12:56, Ania1987 napisał:

Mnie tylko wiara trzyma przy życiu, trzeba doświadczać i wiem, że moja choroba jest wpisana w moje życie, bo wiele zmieniła nie tylko w mojej egzystencji, ale i egzystencji bliskich. Pomogła mi wiele rzeczy zrozumieć i otworzyć się na cierpienie innych. Dzięki wierze i Bogu (do którego się zbliżyłam i któremu zaufałam w trakcie mojej choroby) mam plan, który wymyśliłam wczoraj(a może w końcu zrozumiałam, że mi też się coś od życia należy, że mi też się jeszcze w życiu uda). Do tej pory wydawało mi się, że wszystko w moim życiu się skończyło, że dla mnie życie się skończyło, że jestem skazana na siedzenie w domu i marną wegetacje (teraz wiem, że to był i jest czas na zatrzymanie się, podsumowanie przeszłości i zrozumienie faktu, że wszystko, co zacznę robić będę robić dla siebie).Wiem że to nieprawda że dla mnie życie się skończyło, mam 19 lat i dopiero się zaczyna. Od września zacznę studiować- pewnie psychologię, będę kontynuowała naukę tańca, może zostanę trenerką, będę chodziła na basen i BĘDĘ SZCZĘŚLIWA

Co za bzdury ludzie piszecie.... Skoro sama wiara może uzdrowić to po co są lekarze, terapie, szpitale ? Wystarczy wszędzie pobudować kościoły 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2007 o 08:44, Róża napisał:

Ashley,masz całkowita rację.Gdyby nasza wiara była chociaż jak ziarnko gorczycy...Ale mnie jeszcze tak daleko do tego ziarnka :(

Moim idolem jest Ojciec Pio,może słyszeliście o tym niesamowitym człowieku?Gdybyśmy mieli chociaż odrobinkę jego wiary,bylibyśmy zdrowi.Człowiek ten był niewątpliwie święty,ale przestrzegał przed fanatyzmem religijnym i to mi się też bardzo podoba w nim.A miał przy tym niesamowite poczucie humoru.W dwudziestym wieku dokonywał autentycznych cudów,uzdrowień ,nawróceń itd.Jeśli ktoś ma chęć o nim poczytać,to dam wam namiary.Naprawdę warto.

Nie masz co robić? Zaburzenia leczy się poprzez terapię i leki. Wasza super wiara w uzdrowienie poprzez religie jest niczym innym jak wiara w cuda. I to nie sam fakt wiary daje wam takie siły ale bardzo mocnej ufności że coś dobrego się stanie. To tak jakby ktoś dzisiaj zaczął wierzyć że dzięki jedzeniu bananów wyjdzie z depresji - jeśli sobie to 'wkreci' i zacznie w to wierzyć to faktycznie tak może się stać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2019 o 19:46, UleczonaprzezBoga napisał:

Wiesz, rozumiem Cię. Mam za sobą samobójcza śmierć taty kiedy miałam 4 lata, ucieczkę siostry z domu gdy miałam 7, nerwicę, która trwała 12 lat i jedno poronienie. Wiele lat żyłam w buncie. Myślałam, że Bog mnie prześladuje, ba, wręcz że jest zły! A to nieprawda. Bóg nie jest twórcą zla, choroba weszła na świat przez szatana. I Bóg dopuszcza nasze choroby. Dlaczego? Czasem sama sobie zadaje to pytanie i ciągle go pytam dlaczego tak jest. Wiem też, że często ludzie sami wybierają śmierć (samobójstwo) to na pewno nie jest wola Boga! Ale mamy wolną wolę i możemy wybrać . Kiedyś już miałam naprawdę dość to przestałam się buntować i powiedziałam Boże zrób coś bo ja sama sobie nie poradzę. Poddałam się mu po prostu, schowałam się w Jego ramionach. I on mnie uratował. Moje życie to nie suche fakty. Nie chcę Cię mówić że źle myślisz, nie. Chce Ci powiedzieć jak było ze mną. A Ty zrobisz już z tym co zechcesz ❤️ wiedz, że Bóg nie ma względu na osoby i skoro zmienił moje życie, zmieni i Twoje. Tylko czy chcesz? Niech Cię Błogosławi ❤️ 

Czyli co dobrego to Bóg a co złego to nie wiadomo kto ? Człowieku stań na nogi i zacznij żyć normlanie bo to co mówisz to pierdo*enie jakiego dawno nie słyszałem ..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×