Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wiara czyni cuda


ashley

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Chorowałam na nerwicę od 17 roku życia. Obecnie mam 29 lat czyli 12 lat. Dzisiaj jestem zupełnie zdrowa. Całkowicie. Nic mi nie jest. Zostały tylko jakieś wspomnienia i głupie mysli, których się kompletnie nie boje. W Ewangelii jest opisana kobieta, która chorowała na krwotok przed 12 lat. Przypadek. Ależ skad, utożsamiam się z nią :-) uleczył mnie Bóg, Jezus Chrystus. Uzdrowił. Dzisiaj jestem tak szczęśliwa, że nie mieszczę tego w sobie. Ty też możesz! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2019 o 21:15, UleczonaprzezBoga napisał:

uleczył mnie Bóg, Jezus Chrystus. Uzdrowił. Dzisiaj jestem tak szczęśliwa, że nie mieszczę tego w sobie. Ty też możesz! 

UleczonaprzezBoga

 Niech Będzie uwielbiony JEZUS CHRYSTUS!!!

Mam pytanie , jak przyszło do Ciebie uzdrowienie , jak długo już trwa ?

 Z Panem Bogiem !

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

UleczonaprzezBoga

 Niech Będzie uwielbiony JEZUS CHRYSTUS!!!

Mam pytanie , jak przyszło do Ciebie uzdrowienie , jak długo już trwa ?

 Z Panem Bogiem !

 

Witaj! Zostałam uzdrowiona w sierpniu 2019. Od trzech miesięcy nie mam żadnych lęków, jestem spokojna, szczęśliwa ♥️ oglądałam spotkanie charyzmatyczne wspólnoty Miłość I Miłosierdzie Jezusa na Youtubie. Oglądałam z mężem co miesiąc i na bodajże po 3 spotkaniu po tygodniu zorientowałam się, że jestem zdrowa ♥️  niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus!! ♥️ Nasz Pan i Król ♥️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2019 o 10:48, Cherry11 napisał:

Wiara czyni cuda, tylko trzeba być człowiekiem na prawdę ufającym Bogu i silnie wierzącym, żeby ten cud wyprosić. Mi tego niestety brak...

Hej nie mów tak 🙂 nie poddawaj się i proś Boga aby uzdrowił Cię z Twojej niewiary a potem błagaj o cud ♥️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2019 o 13:35, naftan_limes napisał:

Wiara, nadzieja, miłość. Trzy cnoty boskie. Zdecydowanie pożyteczne rzeczy.

 

Jak się ma wiarę, to można żywić nadzieję, że miłość uratuje z cierpienia.

 

A bogowie to chyba niezbyt pomocni. Cała religia się opiera na cichej nadziei, że trzeba poprosić i się dostanie. Nie polecam takiej postawy. 

Jest tylko jeden Bóg w Trójcy jedyny 🙂 nie ma żadnych bogow.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzę w Boga, ale nie wierzę, że interweniuje jakoś w nasze życie. Stworzył świat, ale teraz sobie tylko patrzy i czeka, aby osądzić nas po śmierci. W takim wypadku modlenie się do niego z prośbą o coś nie ma żadnego sensu i od wielu lat już tego nie robię. Byłam kiedyś na mszy o uzdrowienie, ludzie dawali świadectwo swoich uzdrowień. Nie jestem pewna, czy większość z tych uzdrowień to nie były fejki. Ta msza tylko narobiła mi nadziei i jeszcze bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie warto się modlić. Tylko żal pozostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bezniczego napisał:

Wierzę w Boga, ale nie wierzę, że interweniuje jakoś w nasze życie. Stworzył świat, ale teraz sobie tylko patrzy i czeka, aby osądzić nas po śmierci. W takim wypadku modlenie się do niego z prośbą o coś nie ma żadnego sensu i od wielu lat już tego nie robię. Byłam kiedyś na mszy o uzdrowienie, ludzie dawali świadectwo swoich uzdrowień. Nie jestem pewna, czy większość z tych uzdrowień to nie były fejki. Ta msza tylko narobiła mi nadziei i jeszcze bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie warto się modlić. Tylko żal pozostał.

To nie wierzysz naprawdę w Boga i nie poznałaś Go jeszcze 🙂 Bog istnieje, a to co piszesz to szatańska zmyłka 🙂 życzę Ci poznania Boga i czerpania z obfitości Jego serca ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiara mnie dwa razy w życiu uratowała od ostatecznego kroku.. nie było to nic spektakularnego. Dni były podporządkowane nowennie, która pomagała, dawała mi czas na przemyślenia, stawiała pomocnych ludzi na drodze. Jednak miałam chwilową nadzieję, a potem zmienił się nastrój, zmienili się ludzi mnie otaczający i było mi lżej. Nic nie dzieje się bez przyczyny, jakaś wyższa siła mi pomogła przetrwać największe zawirowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2019 o 06:48, UleczonaprzezBoga napisał:

To nie wierzysz naprawdę w Boga i nie poznałaś Go jeszcze 🙂 Bog istnieje, a to co piszesz to szatańska zmyłka 🙂 życzę Ci poznania Boga i czerpania z obfitości Jego serca ❤️

To ta szatańska zmyłka trwa już u mnie wiele lat i nie zmieniła się pod wpływem sakramentów. Jak to wytłumaczysz? I jak wytłumaczysz to, że przez chorobę nie jestem w stanie iść do pracy i nie mamy z mężem pieniędzy na życie? Jak mam chcieć żyć i czerpać z niego radość skoro wkrótce nie będę miała co jeść i za co zapłacić rachunki?

Edytowane przez bezniczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modlę się codziennie o przemianę mojego życia, myślenia. Bóg w moim przypadku odpowiada przez trudnych ludzi.

- posprzątaj ten burdel. i co mam się obrażać na taką osobę która ma rację. Tak mam bałagan w swoim życiu i osiadłam na laurach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bezniczego napisał:

To ta szatańska zmyłka trwa już u mnie wiele lat i nie zmieniła się pod wpływem sakramentów. Jak to wytłumaczysz? I jak wytłumaczysz to, że przez chorobę nie jestem w stanie iść do pracy i nie mamy z mężem pieniędzy na życie? Jak mam chcieć żyć i czerpać z niego radość skoro wkrótce nie będę miała co jeść i za co zapłacić rachunki?

A wierzysz, że on może zmienić Twoje życie? Jezus powiedział "Niech Ci się stanie według wiary Twojej". Czy dziękujesz mu za to, czego doświadczasz? Czy wierzysz że z Twojego nieszczęścia Bóg wyciągnie dobro? Czy wierzysz? Wiara jest kluczem. Ja nie wiem jak On chce pokierować Twoim zyciem, ale wiem, że jeżeli oddasz mi swoje życie on Cię wyprowadzi z Tego. Fakt, w życiu jest cierpienie, doświadczamy zła, ale jeżeli wiemy, że On jest, że on troszczy się o nas to jestem spokojna. "chleba naszego powszedniego daj nam DZISIAJ'. Polecam Ci konferencje Ojca Witko. Jest dobrym pasterzem ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, UleczonaprzezBoga napisał:

A wierzysz, że on może zmienić Twoje życie? Jezus powiedział "Niech Ci się stanie według wiary Twojej". Czy dziękujesz mu za to, czego doświadczasz? Czy wierzysz że z Twojego nieszczęścia Bóg wyciągnie dobro? Czy wierzysz? Wiara jest kluczem. Ja nie wiem jak On chce pokierować Twoim zyciem, ale wiem, że jeżeli oddasz mi swoje życie on Cię wyprowadzi z Tego. Fakt, w życiu jest cierpienie, doświadczamy zła, ale jeżeli wiemy, że On jest, że on troszczy się o nas to jestem spokojna. "chleba naszego powszedniego daj nam DZISIAJ'. Polecam Ci konferencje Ojca Witko. Jest dobrym pasterzem ❤️

Idąc tym tropem ludzie, ktorzy w niego wierzą są spokojni i szczęśliwi. Znam ludzi wierzących tak jak Ty i też im Bóg co chwilę serwuje jakieś cierpienie np samobójstwo w rodzinie, nieuleczalna choroba. Gdzie tu troska nad tymi, którzy w niego wierzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bezniczego napisał:

Idąc tym tropem ludzie, ktorzy w niego wierzą są spokojni i szczęśliwi. Znam ludzi wierzących tak jak Ty i też im Bóg co chwilę serwuje jakieś cierpienie np samobójstwo w rodzinie, nieuleczalna choroba. Gdzie tu troska nad tymi, którzy w niego wierzą?

Wiesz, rozumiem Cię. Mam za sobą samobójcza śmierć taty kiedy miałam 4 lata, ucieczkę siostry z domu gdy miałam 7, nerwicę, która trwała 12 lat i jedno poronienie. Wiele lat żyłam w buncie. Myślałam, że Bog mnie prześladuje, ba, wręcz że jest zły! A to nieprawda. Bóg nie jest twórcą zla, choroba weszła na świat przez szatana. I Bóg dopuszcza nasze choroby. Dlaczego? Czasem sama sobie zadaje to pytanie i ciągle go pytam dlaczego tak jest. Wiem też, że często ludzie sami wybierają śmierć (samobójstwo) to na pewno nie jest wola Boga! Ale mamy wolną wolę i możemy wybrać . Kiedyś już miałam naprawdę dość to przestałam się buntować i powiedziałam Boże zrób coś bo ja sama sobie nie poradzę. Poddałam się mu po prostu, schowałam się w Jego ramionach. I on mnie uratował. Moje życie to nie suche fakty. Nie chcę Cię mówić że źle myślisz, nie. Chce Ci powiedzieć jak było ze mną. A Ty zrobisz już z tym co zechcesz ❤️ wiedz, że Bóg nie ma względu na osoby i skoro zmienił moje życie, zmieni i Twoje. Tylko czy chcesz? Niech Cię Błogosławi ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Zbawiona dzięki Jezusowi napisał:

A w kosciele katolickim

kult „maryjny”... kult „świętych”.... magiczna woda święcona... całowanie relikwi.... „objawienia”, typu Faustyna Kowalska, Fatima, Lourdes... te „ objawienia” mogą byc choroba psychiczna lub objawieniem demona, bo są tam rzeczy sprzeczne z Biblią.

 

 

  Łapy swoje brudne i mordy parszywe Precz od Matki Boga ;

   

     Ty co chciałbyś z nas zrobić diabłów
Nie zdołasz zatruć mnie
Świat został zbałamucony,że wierzy w twoje herezje

Pluję w twarz Szatanowi
I w twoją napluję też
Diabły co cię otaczają
Żyją wyłącznie w głowie twej

Zła religia,zła religia
Nie potrzebuję bogów ni diabłów,nie potrzebuję żadnych pogańskich praw
Zła religia,zła religia
Nie potrzebuję płonących krzyży co mi rozświetlą noc
Hej,hej,słyszysz teraz mnie
Słyszysz teraz mnie
Hej,hej,ty pokroju Judasza
Znamię Kaina na twoim czole będzie tkwić

Naziści Ewangelii,nie przerazicie mnie
Imię jakiego próżno nadużywacie na wieki potępi was

Pluję w twarz Szatanowi
Pluję i na was też
Jesteście straszydłem które ścigacie
Nie wiecie co czynicie

Zła religia,zła religia
Wiem że kłamiecie,wiem że kłamiecie
Zła religia,zła religia
Złodzieje i kłamcy
Klnę się na swoje serce,

Jeżeli jest gdzieś istota
Zbliżona coś jak Antychryst
Kierująca mężczyzn przeciwko swoim dzieciom
Obracająca piękno w szpetotę
Powiadam ci,bóg to zmiecie
On spostrzeże żądze twe
Jego gniew cię dopadnie
Ciebie,który zdradził jego zaufanie

Zła religia,zła religia
Mówię to tobie pokroju łgarza,twoja dusza nie będzie zbawiona
Zła religia,zła religia
Oto i dni gromu,dni coś sam zgotował sobie

Hej,hej,
Podły kusicielu,widzę twoją chciwość
hej,hej
Bardziej mi pasuje chwała,jak dziesięciorgu takich jak ty,,, 

 

 JEbał Was , którzy wieciej wieciej o Bogu niz oN sam o Sobie wie 

 Wy wszyscy Luteriane , zasrańcy i popaprańcy ,

 wy , którzy podpieracie się  postrzępionymi urywkami z Jego UST

  <żeby potem udawać wielkich w Wierze .

 Jebał was najwięksi czciciele antykatolików 

 Wcalę sie was nie boję , zasrancy- popaprańcy 

 Szymonki od niechcenia 

 

 

 


 

 

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

Łapy swoje brudne i mordy parszywe Precz od Matki Boga ;

Typowy język polskiego katolika.😊 

 

23 godziny temu, Zbawiona dzięki Jezusowi napisał:

kult „maryjny”... kult „świętych”.... magiczna woda święcona... całowanie relikwi.... „objawienia”, typu Faustyna Kowalska, Fatima, Lourdes... te „ objawienia” mogą byc choroba psychiczna lub objawieniem demona, bo są tam rzeczy sprzeczne z Biblią.

To są naleciałości z tzw pogaństwa, katolicyzm ze swoimi świętymi, Maryja itd, jest de facto politeistyczny bo w czasach gdy go wprowadzano trzeba było jakoś zastąpić te wszystkie pogańskie bóstwa i obrzędy.  A tak w ogóle to sądzę że większość religii wywodzi się, nawiązuje do spotkań z wyższą cywilizacją, której przez swą ignorancje nadała cechy boskie, teoria starożytnych astronautów  wydaje się najlepiej tłumaczyć pochodzenie większości głównych religii świata, co nie znaczy że to 100% pewnik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×