Skocz do zawartości
Nerwica.com

zawroty głowy, nerwy, stres, uczucie omdlenia


chaluk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kiedy pamięcią sięgam zawsze byłem osobą nerwową, pobudzoną, przewrażliwioną na punkcie swojego zdrowia. Ostatnimi czasy nie potrafię się uspokoić zwłaszcza w pracy, wszystko mnie denerwuje, drażni właściwie bez powodu, gdyż praca moja nie jest stresująca. 10 min. jest ok a później nagłe uderzenie gorąca, zawroty głowy, ucisk z tyłu głowy oraz uczucie omdlenia (boję się, że spadnę z krzesła i nikt mi nie pomoże). Staram się często wstawać ale tu również pojawia się problem. Podczas wstawania czuję otępienie, ucisk z tyłu głowy a czasami mroczki przed oczami. Krótko mówiąc czuję, że stres bierze górę, po pracy w domu jest znacznie lepiej. Ale również pojawiają się problemy tzn. podczas odchylania głowy np. podczas golenia do tyłu czuję zawroty oraz ucisk na kark. Wyniki ok, waga w normie. Regularnie uprawiam sport, co mi pomaga zapanować nad sobą i się uspokoić ale jest krótkotrwałe. Mam nadciśnienie, biorę leki i jestem pod opieką kardiologa. Umówioną mam wizytę do neurologa, co to może być? miałem robione RTG kręgosłupa szyjnego i wyszło kifotyczne wygięcie kręgosłupa oraz drobne zmiany zwyrodnieniowe, ale rodzinny powiedział, że to nie od tego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chaluk, z tego co piszesz, to wynika ze jest to nerwica, ale to trzeba isc do psychiatry i zdiagnozowac. Mozna to leczyc, a nawet zaleczyc, lub wyleczyc, w zaleznosci od stopnia zaawansowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chaluk nie rezygnuj z pracy. Może nie w niej tkwi przyczyna Twojego złego samopoczucia. Sam zauważyłeś, że od zawsze byłeś nerwowy. Jeśli sie zwolnisz i zamkniesz w domu może być znacznie gorzej i (odpukać) Twoja nerwica przekształci się w coś jeszcze gorszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×