Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Smutny_clown

Szara Łódź niech stanie się kolorowa...

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osoby... Szukam kogoś... Dobra, nie będę tutaj wymyślał :P Szukam oczywiście przedstawicielki płci przeciwnej... Ale napisałem... Przedstawicielki geeez chyba Avonu... Dobra nieważne, szukam dziewczyny, która czuje się samotna w tym nudnym jak... Ekhm bardzo nudnym mieście... Nie chodzi mi od razu o jakieś spotkania na żywo itp. Mam 22 lata i mam dość bycia samotnym i chce to zmienić, a że w końcu do odważnych świat należy to piszę tutaj ehhhh. Zapraszam na PW zawsze i wszędzie, jeżeli może chcecie wiedzieć coś więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem samotny.

...Jestem chłopakiem :roll:

...Mieszkam w Koninie :roll:

Spełniam tylko 1 z 3 wymagań czyli zgodnie ze szkolnym systemem oceniania, niestety jedynka. Przykro mi, nie pasujemy do siebie. Mogę tylko życzyć tobie Smutny_clownie, żeby ktoś napisał do ciebie, żeby to nie był kolejny jajcarz jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mushroom,

A patrzyłeś może na swój? Też przyjemnego koleżki na nim nie masz, chociaż wiem, że nikogo nie szukasz.

Smutny_clown,

To żadna od stycznia się nie zgłosiła?

Ja znam jedną dziewczynę z Łodzi i z tego forum, w podobnym wieku co Ty jesteś. Muszę ją zapytać, może będzie zainteresowana. Kto wie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

NieznanySprawca, Mushroom,

Co ma nick i awatar do zainteresowania płci przeciwnej? Nic. Liczy się osobowość i wygląd własny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ma nick i awatar do zainteresowania płci przeciwnej?

Wszystko ma znaczenie. Nie wierzysz to niech się panie wypowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mushroom,

A nie wierzę. Ja też mam raczej odstraszającego koleżkę w awku a mój nick nie napawa optymizmem i daje do zrozumienia że gniję ;) , a mimo tego kilka dziewczyn się do mnie odezwało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rotten soul, Ty masz akurat i awek i nick bardzo reprezentatywne. i chyba jakoś nie cierpisz na brak zainteresowania u forumowych dziewczyn z Łodzi ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

socorro,

No wiesz to już zależy kto co lubi, bo parę osób narzekało kiedyś na tego pana w awatarze bo budził w nich złe emocje.

Co do nicka to napisałem wyżej co w nim odpychającego. Może jakbym go miał w wersji polskiej to bardziej by odrzucał? zgniła dusza - to już brzmi gorzej.

Nie wiem skąd taki wniosek wyciągnęłaś :shock:

Dziewczynę z Łodzi poznałem jedną i to bardzo niedawno, a kiedyś inna się do mnie odezwała, ale zaraz na drugi dzień olała. To wszystko.

Mushroom,

Tylko tą jedną zapytam, bo innych nie znam. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do nicków i avatarów To aż sam się dziwie,ale prędzej już powodzenie miałby takowy set

27453771.jpg

z nickiem

"wesoły pojeb"

niźli nie wiem

"Przybity_23" czy coś z czymś takim

Macabre_Waltz_640.jpg

(połączenia na poczekaniu wymyślone) gdzie tymczasem avatar i nick mogą niewiele świadczyć i ktoś dla pozory wybrał taki a nie inny "set" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Kestrel,

tymczasem avatar i nick mogą niewiele świadczyć i ktoś dla pozory wybrał taki a nie inny "set" .

Otóż to.

socorro,

A widzisz, jednak błędnie, choć nie do końca ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale numer, człowiek zostawia na trochę ten temat, a tutaj dyskusja jakbym napisał nie wiadomo co :P

A co do avatara, to jak któraś będzie chciała wiedzieć coś więcej to napisze, a jak nie to nie, po co drążyć temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Smutny_clown,

No to teraz ładnie podpisuj komu trzeba, bo na pewno coś przyszło. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi