Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak jakiegokolwiek działania leków.


TheMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z lekami mi przypisywanymi ponieważ wcale na mnie nie działają w żadnym stopniu. lekarze wypisywali mi już kilkanaście różnych leków i żadne w nawet najmniejszy sposób na moje dolegliwości nie działają. Z tych co pamiętam to były to risperidon kiedyś miałem citronil brałem tez neurotrop, Elicea, promazin, fluanxol. W ogóle te leki nie poprawiły mojego stanu do normalnego w którym mógłbym funkcjonować normalnie biorę już różne leki od ponad roku i nic. Wydaje mi się że Ci lekarze po prostu robią mnie w balona i przepisują jakieś beznadziejne leki. A ja po prostu chciałbym leki które by poprawiły mi mój stan. I które by na mnie działały w taki sposób że zaczął bym czuć się dobrze. Kiedyś 10 lat temu lekarz przypisał mi dobry lek nie pamiętam nazwy ale gdy go brałem od razu czułem działanie. Teraz dostaje jakieś leki bez żadnego działania. Też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde leki które przypisywał mi lekarz brałem przeważnie tak jak zalecił czyli około 5 tygodni. Gdy skończyłem je brać przychodziłem i mówiłem mu że po prostu na mnie nie działają. Po czym przypisywał mi nowe i tak non stop. Za każdym razem brałem je jak zalecił lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzę do takiej poradni psychologicznej tam przyjmują lekarze psychiatrzy i co raz rozmawiam z innym ale coś zapisują w komputerze i żadnej diagnozy nie dostałem. Moje dolegliwości zaczeły się w 2003 miałem lęki i straszne paranoje i w ogóle tragedie życiową napadło mnie to w czasie szkoły średniej ledwo ukończyłem szkołę. Po jakimś czasie gdy mnie to napadło postanowiłem pójść do lekarza i dostałem leki brałem je około miesiąca i moje dolegliwości trochę osłabły na tyle że mogłem wyjść nie schizować i wyglądać w miarę jak człowiek ale tylko od zewnątrz i trochę w psychice. Nie wiem może po prostu nauczyłem się z tym żyć w jakimś stopniu przywykłem też ale mi się trochę poprawiło. Ale nie na tyle żebym normalnie funkcjonował dalej widzę schody w życiu i ciężko mi się strasznie żyje na każdym kroku mam problemy ze sobą ze swoją psychiką z zaklimatyzowaniem się gdziekolwiek nie mogę się dostosować nigdzie. Czuje emocjonalne wachania strasznie się motam nie umiem często skupić się na pracy, myślę że coś jest nie tak że nie jestem normalny że wszyscy mnie obserwują, że nie tak się zachowuje i próbuje to przezwyciężać ciągle walczę ze samym sobą i całym światem. Jestem w tej chwili bezrobotny nie mogę znaleźć pracy jak znajdę to wszędzie czuje się inny niż wszyscy po jakimś czasie nie wytrzymuje i rzucam pracę. Ciężko jest jak cholera. Żyję z tym aż do dzisiaj. Nikomu o tym nie mówię. Dlatego kiedyś jak wziąłem jedną tabletkę to już czułem się w miarę dobrze i działała na mnie kilka godzin a teraz w ogóle te leki nie działają nic nie czuje po nich.

 

-- 31 sty 2013, 19:20 --

 

Dziś dostałem Moklar zobaczymy jak ten lek będzie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×