Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Gość Uhiyka

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowałam się na forum w grudniu '11, długo się zbierałam, żeby w końcu zacząć tu pisać. No, ale jestem i witam wszystkich.

Jestem ze Szczecina, animuje filmy, tworzę różne rzeczy i czasami nosi mnie gdzieś daleko po świecie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kalebx3, leczyłam F32 rok w Warszawie, zanim wróciłam do Szczecina, ale kompletnie nic z tego nie wyszło. Lekarka mówiła, że ona już nie wie co ze mną zrobić. Głownie presja, a koncentracja (w zasadzie od przedszkola) potraktowana Depakiną, nic to nie dało, i pozostaje uczucie bezradności przekładające się na lęki, bezsenność, a w zasadzie lęk przed położeniem się spać, bo nie potrafie spokojnie spać tylko sie wierce i myśle wielokanałowo (tutaj było wiele różnych prób, mianseryna, trazodon, chlorprotiksen, hydroksyzyna, zopiklon, hydroksyzyna, zolpidem, mirtazapina, alprazolam, lorafen, sertralinum, wenlafaksyna, olanzapina, kwetiapina). No i problemy w kontaktach z ludźmi - to mnie też przeraża. Teraz szukam lekarza tutaj w Szczecinie. Nie mam pojęcia gdzie pójść. Lekarz rodzinny poradził mi, żebym poszła na Żołnierską, ale nie jestem przekonana..

 

Cześć arielka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żołnierska w Szczecinie to jeden wielki komediodramat.

Ale nie sugeruj się, może trafisz lepiej... Może któryś z przyjmujących tam lekarzy będzie miał akurat lepszy dzień. Osobiście polecam Broniewskiego, chociaż trzeba czekać na wizytę około miesiąca.

Z dwojga złego lepsze jednak to :smile: :)

 

Witaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×