Skocz do zawartości
Nerwica.com

WAŻNE zmiany na forum!


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem 100% za. Tylko jeszcze do 2 warunków dodałbym jeszcze, że konto jest starsze niż 2 tygodnie. Niektórzy ludzie jakoś nie mogą się zdecydować żeby tu napisać (to już typowo psychologiczna sprawa że nie piszą :P ) i dajmy takim te 2 tygodnie rezerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pare slow do tomka nowaka, wiem ze to forum to przedewszystkim albo w ogole twoja zasluga... po pierwsze chce ci podziekowac ze wpadles na taki pomysl, a po drugie sorki, bo ze mna bez przerwy jakies problemy sa. mam juz trzecie konto i wiem ze tak byc niepowinno. mam nadzieje ze juz zostane przy tym co mam teraz, zeby nierobic wam wiecej klopotu i sobie przy okazji, ale to wszystko dlatego, ze ja jestem zielona w sprawach kompow , netow itp. pozdrawiam was bardzo serdecznie

lidia

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:00 pm ]

aha, jeszcze jedno, o co chodzi z tym IRC-CZATem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum stworzył Shad.. Gdyby nie On - nie byłoby "nas" ;) Ale pamiętajcie także o tym,że forum normalnie funkcjonuje dzięki ogromnej pracy moderatorów. Na pierwszy rzut oka trudno zauważyć ile nakładów pracy i starań wymaga to forum. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy duży procent postów (i tematów) został ogarnięty tak by każdy mógł doszukać się ważnego dla siebie zagadnienia. Szczególnie aktywni byli Snae, DarkAngel, Didado. Piotrek jest z nami od niedawna,ale też zapowiada się dobrze ;) Dzięki im ogromne za to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, jak juz wspominalam, nieznam sie na kompach a ni na necie, takze tymbardziej wam dziekuje ze poswiecacie tyle pracy i czasu zeby to forum istnialo, i wygladalo. z ilosci uzytkownikow, ktorzy są tu zarejestrowani mysle ze osiagleliscie ogromny sukces. sam fakt ze przez samo istnienie tej strony pomogliscie tylu osobom, powinniscie dostac medal!! znalazlam tu wiele odpowiedzi na pytania na ktore nikt niepotrafil mi odpowiedziec , nawet lekarze, a przede wszystkim to forum mnie w jakis sposob wspiera, podnosi na duchu. dzieki wam za to jeszcze raz, pozdrwaiam was serdecznie

lidia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×