Skocz do zawartości
Nerwica.com

ROPINIROL (Adartrel, Aparxon PR, ApoRopin, Aropilo, Aropilo SR, Ceurolex SR, Nironovo SR, Polpix SR, Repirol SR, Requip, Requip-Modutab, Rolpryna SR, Ropodrin)


Lord Cappuccino

Czy ropinirol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

  1. 1. Czy ropinirol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      0
    • Nie
      0
    • Zaszkodził
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Na temat tego leku powiem to co z niego zapamiętałem najbardziej :

Jak się już wkręcił ( po około 2 tygodniach ) miałem na nim nieziemskie orgazmy . Wręcz prądy w całym ciele , miodzio .

Ogólnie fajny lek , z tym ,że zanim sie wkręci ,,,

Brałem w niskich dawkach do 0,5 mg/d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam Polpix od babci mojego faceta i niedługo wypróbuję, ale boję się tego. Boję się najbardziej senności i nudności. Poza tym pisano, że ten lek bardzo źle miesza się z alkoholem. To niedobrze.

 

W ogóle to moglibyście jakoś bardziej plastycznie opisać działanie tego leku. Może jakieś porównanie np. do sulpirydu, selegiliny? Rozpiszcie się trochę. Boże, ludzie nie potrafią wyrażać odczuć i myśli słowami. To chyba wina tego Czarnobyla, przed wojną to zdolności językowe w narodzie wręcz kwitły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achino2017, zanim sie to rozkręci ( przynajmniej u mnie mija nieciekawe dwa tygodnie wkurwów i napięć - dlatego juz z tym lekiem nie podchodzę ) . Wole zdecydowanie Pirybedyl , działa [ w rozsądnej dawce, rzecz jasna( góra pól tabletki , a nawet ćwierć na początek ) ] od pierwszej tabletki i bez specjalnych uboków .

Ogólne działanie najkrócej : podnosi libido , zwieksza odczuwanie orgazmów etc ,,, dopamina szybuje .

Witam ponownie na Forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×