Skocz do zawartości
Nerwica.com

skuteczne leki nie zaburzające libido


kaskader83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowy na forum, zarejestrowałem się głównie dlatego, żeby dowiedziec sie , czy są jakieś skuteczne leki, które nie zaburzają funkcji seksualnych. Mam 29 lat, jestem mężczyzną, od ponad 2 lat zmagam się z nerwicą, stanami depresyjnymi i lękowymi, jestem również hipochondrykiem, oprócz tego leczę się na nadciśnienie, zespół jelita drażliwego, ostatnio również astmę. Jeśli chodzi o leczenie, to zaczynałem od citabaxu, który brałem przez ok. pół roku, pomógł mi on na początku, ale upośledził moją sprawność seksualną, z którą i tak miałem zawsze problem z racji wrażliwej psychiki, i przejmowania sie " jak to będzie", w rezultacie citabax odstawiłem. Póżniej zaczęło się szukanie leku dla mnie , który miał mi pomóc na moje problemy, jednocześnie nie zamulając za bardzo i nie powodując problemów z seksem, próbowałem Efevelon, Wellbutrin, Parogen, po których czułem się dobrze, nie byłem zamulony, ale niestety był spadek libido. Następnie brałem Trittico, po którym spałem po 12 godzin, i czułem się nieprzytomny cały dzień, Spamilan, i Deprexolet(nie za bardzo na mnie działały), i obecnie przyjmuję Setaloft( znowu problem z libido). Możliwe, ze zapomniałem wymienic jakiegos leku, czy zostały jeszcze jakies lekarstawa, które mogłyby mi pomóc?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze leki przeciwdepresyjne które nie zaburzają libido np: Coaxil(tianeptyna),Moklar(moklobemid),Mirtagen(mirtazapina)-ma z początku sedatywny wpływ ale z czasem ten stan ustępuje lub zmniejsza się jego nasilenie,Valdoxan (agomelatyna);Edronax(reboksetyna).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaskader83, jeśli świetnie czułeś się na Wellbutrinie, nie szkoda go było odstawiać? Wiem że zaburzenia seksualne to poważna sprawa, ale cóż, pewne rzeczy można poświęcić dla wyższych celów. Poza tym mogą być inne przyczyny Twoich zaburzeń, może warto to sprawdzić. Ostatecznie mógłbyś też brać Wellbutrin jeśli Ci służy i próbować coś dołączyć, jak wspomniany już przez innych Coaxil czy Tianesal (jedno i drugie tianeptyna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat bo nie ma sensu robić nowego

Jak myślicie jak ktoś ma pssd po lekach ssri,leki dawno odstawił depresji i lęków nie ma to czy te leki o których pisaliście Coaxil(tianeptyna),Moklar(moklobemid),Mirtagen(mirtazapina) są w stanie naprawić ten problem z pssd na stałe np po roku brania tych leków ?.

Poza tym co polecacie z tych leków na lęki ogólne ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×