Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

tomalad1 Spoko dobrze, że napisałeś tego posta :)

To jest też dobry sposób na poradzenie sobie z problemami. Dzięki, że mi przypomniałeś o tym sposobie:)

Taki zastrzyk pozytywnej energii przywraca uśmiech na twarz, a to chyba lepiej działa niż nie jedna pigułka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie 3 dni przełamuje lęki i depresję, właśnie wróciłam z 30 min spaceru, nawet poszliśmy do parku, nie zauważyłam kiedy tak daleko odeszliśmy od domu, trochę mnie to przeraziło jak zobaczyłam odległość ale dałam radę :great:

gdzieś odzywa się we mnie dawna uparta ja, walcząca o swoje..jeszcze jest daleko, ale czuję że teraz się zaprę, bo dawno mi tak dobrze nie szło, zajmuje sobie całe dnie żeby nie myśleć, nie analizować i to rzeczywiście pomaga :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siasia, dzięki :) tak stosuję tę metodę, dziś później wstałam i jeszcze nic nie zrobiłam, poza tym ciężko mi z myślą o tym wyjeździe za tydzień i trochę mi to odebrało powera..ale zmuszam się dalej ..mam nadzieję że wieczorem też będe mogła w tym wątku napisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:great: posprzątałam :great: po raz pierwszy od dłuższego czasu samiutka i na błysk , jestem sama z siebie dumna, ale największym sukcesem było to , że miałam zły dzień, pokłóciłam się z chłopakiem, a mimo to podniosłam się i zrobiłam to, zazwyczaj bym rzuciła w cholerę i powiedziała że nie mam siły blabla :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście młodzi, silni, zycie przed Wami. Nie bojcie sie wychodzić z domu. Tylko raz ma sie te naście czy dwadzieścia lat. Korzystajcie z zycia , niech norwica Wam tego nie odbiera. Naprawdę da sie z tego świnstwa wyjsc. Serdecznie Was pozdrawiam i trzymam kciuki :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aria, no widzisz, zdałaś wzorowo. A kiedy masz egzamin praktyczny?

Tak patrząc w kalendarz, to mam już prawko 2 lata, hmm - kiedy to zleciało... :P

 

 

Aga1, gdyby to było takie proste, to nie było by nas na tym forum. Staramy się, ale nerwica wiele nam utrudnia. Czasami brak chęci do walki, a jak pomyślę, ile życia przede mną.. Brr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 dzień walki :great: siedzę sama w domu prawie 40 min i jest ok :great: to mój duuuuuuuuuuuuży sukces, nie walczyłam tak ze sobą od roku...mam nadzieję że teraz to już pójdzie..aż mi się ryczeć chce ze szczęścia bo czuję że to jakiś przełom, proszę trzymajcie za mnie kciuki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×