Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dość że pojawiły się lekkie ciągnoty do socjalizacji, to mam wrażenie że jeszcze pojawiło się libido - wolałbym zostać aseksualny, bo mam trochę inne cele w życiu, ale zobaczy się, bo zmiany w samopoczuciu miałem już kilkudziesięcio-krotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem swoje stare posty i zrozumiałem co przeżyłem... Dla osoby która czyta to co piszę wydaje się być to tępe bezemocjonalne pieprzenie, a ja w tym momencie przeżywałem skoki ciśnienia, manię, pseudohalucynacje (zab. myślenia). Czyli brak emocji na zewnątrz, autyzm wewnątrz. To jest właśnie ten paradoks choroby - wiele osób zaskakiwało to co pisałem na internecie, mając mutyzm w rzeczywistości. Rozszczepienie osobowości jako objaw osiowy choroby. Dużo ludzi nie rozumie takich przeżyć - bo jak to, niezgodność tego co się dzieje?

 

Z dnia na dzień coraz lepiej i zaczynam rozumieć swoje zaburzenie w połączeniu z nabytą wiedzą wcześniej. Ciekawe doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, dosyć popularna ostatnio forma konkursu programistycznego, gdzie masz 30, 48 albo coś podobnego godzin na zrobienie działającej gry komputerowej (na pc lub na mobilki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem iMessage na obu hackintoshach.

Zostało:

Ogarnięcie Hackintosha na thinkpadzie i dorzucenie do niego karty WiFi, dysku mSata, oraz szybszych memek.

Wymiana obudowy w ajfą, konfiguracja całego ekosystemu i co najwyżej jailbreak.

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem iMessage na obu hackintoshach.

Zostało:

Ogarnięcie Hackintosha na thinkpadzie i dorzucenie do niego karty WiFi, dysku mSata, oraz szybszych memek.

Wymiana obudowy w ajfą, konfiguracja całego ekosystemu i co najwyżej jailbreak.

 

:P

 

 

Fajnie to brzmi. Po tym wszystkim lecisz w kosmos czy zagrasz w grę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie poczułem prawdziwy lęk. Brzmi to może dziwnie, ale brakowało mi tego. Do tej pory dominował stępiony lęk, który dawał od cholery objawów somatycznych. Dzisiaj pierwszy raz od dawna miałem lęk, który poczułem jak każdy inny człowiek. Nawet serce zaczęło szybciej bić, a wcześniej wszystko się we mnie dusiło. Rzucenie Sertraliny chyba pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arahja7, nie wiem czy esci, chyba jeszcze za mało czasu minęło, więc chyba raczej nie on, ale to, że nie biorę już Sertraliny. W każdym razie widzę już jakieś bardzo malutkie pozytywne zmiany i to jest świetne. Chyba mi emocje mały kroczkami zaczynają wracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×