Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo, że przez kilka miesięcy prawie w nie wychodziłem z domu udało mi się iść do nowej pracy. Pracowałem przez 2,5 miesiąca nabrałem pewności siebie, też po części w kontaktach społecznych. Zaprosiłem koleżankę z pracy do kina i się zgodziła. Było fajnie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamparampam aż mnie zachęciłaś do policzenia :D Ja ostatnio jakoś 28/28.12.2016 :D Wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow! <3 Przy wyjściu ze szpitala trochę mi zmienili myślenie... Potem miałam ochotę raz się pociąć, jakieś 1,5 tygdonia temu, juz miałam żyletkę w ręce, ale przyajciel mi powiedział "pokaż sobie, że jesteś silna" :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy zdradzisz wiecej szczegółów? c:

Nauczyciel od gitary dał mi dużą kwotę pieniędzy (nie napiszę jaką, ale naprawdę dużą) i poprosił żebym załatwił mu gitarę z zagranicy i wywiązałem się z zadania - pieniądze nie "zniknęły", nie odwlekałem sprawy, wszystko załatwiłem najlepiej jak się dało, w najkrótszym możliwym czasie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiałem serwer dla znajomych z chanów od 18 do 2 w nocy.

Ostatnio tak samo od 1 w nocy do 4 instalowałem Arch Linuxa.

Następnego dnia ogarniałem w pełni wirtualizację z przekierowaniem PCI (karta graficzna).

Co jeszcze?

A no tak, wróć, jak interesowałem się hakowaniem Mac OS X to półtora tygodnia po kilka godzin dziennie (boję się że to nie tylko te kilka godzin) rozgryzałem z typem z forów obsługę procesora AMD i karty także.

Już nie mówiąc że wracam do programowania by znaleźć pracę i będę kodził po te kilka godzin COdziennie.

Może maturę poprawię żeby się dostać gdzie indziej. Oczywiście wypadła ona całkowicie przeciętnie żeby nie było.

Magiczne objawy negatywne schizofrenii to obsesyjne zainteresowania... A na de mną jest 45 kostek rubika.

No ok, nie mam aspergera, ale ja tego specjalnie nie robię, mi pasują takie obsesyjne zainteresowania c nie.

Tylko niech ludzie się mnie non stop o niego nie pytają bo mnie to już denerwuje plz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem jakiś czas temu o pracy, która mnie przerasta i tym, że nie potrafię normalnie funkcjonować. Praca pojawiała się poza miejscem pracy w głowie, w domu, w snach, w myślach, w książkach. Dosłownie wszędzie. Na szczęście nauczyłem się podstawowych działań i poczułem (poza faktem, że nadal to kontakt bezpośredni z klientem, czego nie znoszę i co sprawia mi ogromny problem) przyjemność związana z podejmowaniem trudów, zarabianiem pieniędzy i zdobywania zawodowego doświadczenia.

 

Jednak ostatnio (z czego jestem ogromnie zadowolony, choć kuleję) udało mi się wdrapać na kolejny szczyt asertywności. Moja już była szefowa, z którą rozstawałem się w dniu wypłaty (ze względu na reorganizację) chciała wypłacić mi pieniądze ze stawką niezgodną z obowiązującymi regulacjami (wiadomo, obowiązkowe 13 zł brutto od umowy zlecenie). Wymyśliła jakąś rewelację, że mnie wyższa stawka nie przysługuje. Odszedłem nie będąc przekonany co do jej racji. Podzwoniłem, poczytałem, ale poza informacjami szczątkowymi z gazet, nie miałem pewności, czy aby na pewno tak jest. Uznałem, że muszę pójść na żywioł. Okazało się, że miałem rację. Kochana szefowa kłamała i w mgnieniu oka po moich słowach "Pani XYZ, nie zgadzam się..." na co szybko odpowiedziała "Dobra, masz 13 brutto". Na odchodne usłyszałem "Cieszę się, że się z Tobą rozstaję". Trochę mnie to boli, bo kilka dni wcześniej uśmiechaliśmy się wzajemnie do siebie, ale przekonuję się co rusz, że miałem rację i jeśli ktokolwiek powinien się z tym źle czuć, to tylko ona.

 

Sukces? No sukces, oby tak dalej :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×