Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz piszę w tym wątku. Wczoraj pierwszy raz od nie wiem kiedy, bo już nie pamiętam, poczułam się odrobinę szczęśliwa. Zauważyłam, że potrafię nad sobą zapanować bez lęku w sytuacjach stresowych. Boże, to tak jakbym zdała najtrudniejszy egzamin świata! Nikt w moim realnym świecie nie wie, co się we mnie dzieje, więc nawet nie mam się jak podzielić z najbliższymi tą radością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszlam z domu i nie bylo tak zle. Mimo, ze jestem strasznie samotna i nie mam w zasadzie z kim sie spotkac, to dzisiaj bylam w stanie bez oznak nerwicy i bez nadmiernego stresu i leku wyjsc na dluzszy spacer sama. Poczulam sie jakos pewniej dzieki temu. Mam nadzieje, ze teraz dam rade czesciej wychodzic dzieki temu , a fizyczne objawy lekowe nie wroca. :shock:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stojąc na przystanku z synem wpadłam w panikę z powodu przeszywającego bólu w kręgosłupie, co zaczęło powodować zawroty głowy i takie tam. I już miałam w myśli szybkim krokiem powrót do domu ale stłumiłam to w sobie i spróbowałam nad tym zapanować. Udało się! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byam na integracji roku i bawiłam się nieźle. Byłoby nawet lepiej niż nieźle, ale była tam osoba która w brutalny sposób zakończyła znajomość ze mną i czułam się niezręcznie. Ale okej, zaczęłam narzekać, a miało być pozytywnie. Było nieźle, o!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zadzwoniłam po mamę, kiedy przyszedł kryzys. Powiedziałam jej w końcu, jak bardzo źle się czuję, że nie chcę już tak żyć, że jestem zmęczona tą walką. Nie zrozumiała lub nie chciała tego do siebie przyjąć. Jednakże próbowałam, to się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wyszłam z domu na wolontariat i zaczęłam prowadzić zajęcia dla seniorów :) jest lekka przepaść pomiędzy tym jak funkcjonuję teraz a jak było kilka miesięcy temu. Swoją walkę opisuję na blogu, widać tam zmianę nawet w tematyce postów ;)

http://pokonaj-depresje.blogspot.com/2016/02/mae-cuda.html

pozdrawiam was ciepło i trzymam kciuki za wszystkich walczących z chorobą

Ana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ciągu kilku lat zmieniło się bardzo wiele od kiedy zaczęłam się leczyć.

http://pokonaj-depresje.blogspot.com/2016/03/nigdy-w-zyciu.html

pozdrawiam Was ciepło

i trzymam kciuki za każdego, kto przez własne lęki w siebie wątpi i nie ma odwagi robić tego, czego by naprawdę pragnął.

Ana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim ,moim sukcesem jest że pomimo wielu przeciwieństw udaje mi się dużo osiągnąć

jest jak jest w sumie akceptuję już jako takie moje życie ,a jak się rozejrzeć to przyjaciele też są,bo co to są przyjaciele to osoby życzliwie dla mnie ,serdeczne

więc to co potrzeba mam prace przyjaciół

i siebie

a w centrum uwagi nie musze być aż tak ,teraz tak uczę się słuchać ,kiedyś więcej mówiłam a teraz staram się słuchać innych

znowu znalazłam u ....smsy od jakiś panienek ,wykasowałam ,ah tam nic sobie z tego nie robie

zbagatelizowałam mówie do niego czy coś się stało ,nic się nie stało ,to też sukces mój ,że radzę sobie wewnętrznie z trudnymi sprawami

Na pewne sytuacje ,zachowania innych nie ma wplywu

nauczyłam się wiele i wiele osiągnęłam,

może to jest szczęście ,uczyć się całe życie,

tu się mogę wygadać

i nie jestem sama

jesteście wy

zawsze mogę tu zajrzeć ,pisać co na sercu leży

i to jest fajne ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×