Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Rebelia, odkąd zaczęłam brać paroksetynę nie mogłam przełknąć ani kawałka mięsa i na sam jego zapach miałam odruchy wymiotne. Potrafiłam nie jeść go tygodniami. Być może dlatego schudłam. W każdym razie nigdy przedtem nie zdarzyło mi się coś takiego, bo zawsze lubiłam mięso. Teraz staram się nie myśleć o tym, że je zjadłam, bo mogłoby się to skończyć nieciekawie. :hide: Zresztą jak tylko skończyłam obiad, musiałam go czymś zagryźć :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 2 dni praktyk w przedszkolu za mną... Jeszcze 8 dni, czyli 4 tygodni (bo pracuję w czwartki i piątki)

A największy sukces będzie, jak wykonam pracę plastyczną, która została mi zadana - idzie wiosna, mam zrobić parę ozdób... A jestem kiepska w robieniu takich rzeczy... I czasu mi brakuje. Ale spróbuję namówić koleżanki z akademika. Może pomogą, a jak pomogą, to będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 2 dni praktyk w przedszkolu za mną... Jeszcze 8 dni, czyli 4 tygodni (bo pracuję w czwartki i piątki)

A największy sukces będzie, jak wykonam pracę plastyczną, która została mi zadana - idzie wiosna, mam zrobić parę ozdób... A jestem kiepska w robieniu takich rzeczy... I czasu mi brakuje. Ale spróbuję namówić koleżanki z akademika. Może pomogą, a jak pomogą, to będzie dobrze ;)

 

kurde dziewczyno! idziesz jak burza. obrotna jesteś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super temat, dobrze wiedzieć że ktoś rozumie, jak pewne małe rzeczy są dla nas trudne..

 

Mój sukces jest taki że odbieram wszystkie telefony (zadanie od terapeuty) :)

 

Drugi taki, że wczoraj zrobiłam coś dla siebie i wyszłam na zakupy:)

 

I do godziny 14 udało mi się być pracowitą w pracy:P Ale wzięłam po to tabletkę na uspokojenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Zjadłam wczoraj trzy kiwi, banana oraz mandarynkę i miałam ochotę na więcej. :D:yeah: Szkoda tylko, że po kiwi z jakiegoś powodu pieką mnie usta. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy kurs tańca:):)

pierwszy raz od dawna tak dobrze mi szło,ładnie tańczyłem i poznałem spoko dziewczynę.

 

I przy tym wszystkim czułem się naprawde pewnie,jak wartościowy człowiek,nie ktoś gorszy od innych.Pojawia się u mnie zalążek poczucia własnej wartości:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×