Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brtiney Spears tez ma problemy z sobą?


Moniq

Rekomendowane odpowiedzi

czy ja wiem, czy to problem, a może tylko chęć zwrócenia na siebie uwagi mediów... daleko nam do tego świata, zbyt obcy jest i daleki...tu w grę wchodzą wielkie pieniądze...a jeśli nawet ma problem,to stać ją z całą pewnością na dobrego specjalistę...nie nam oceniać dlaczego ktoś robi to, to robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że ludzie sławni mają większe problemy, gdy ma się 0 prywatności, wszystko, co się robi czy źle czy dobrze to i tak jest złe, ciągłe gale, imprezy- aż mnie ciarki przechodzą jakbym pomyślała, że cały świat interesuje się moim życiem, a szczególnie czeka na moją porażkę, wystarczy ze garstce osób na tym zależy, a ja już wpadam w panikę. Pamiętajmy, że mimo tego, że są gwiazdami są również ludźmi takimi samymi jak my.... A pieniądze to nie wszystko chyba my wiemy najlepiej, że czy się ma pieniądze czy nie to terapia może trwać nawet 5lat i nic tego nie przyśpieszy..... my możemy się zaszyć w domu nawet na parę lat a ich porażki krążą po Internecie.. nawet za te ich pieniądze i baseny nie chciałabym się zamienić?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde to dziwie sie ze ona wogole miala jescze glowe po tym co ostatnio przeszla.ja jej wspolczuje-nie wazne czy to gwiazda tv czy wloczega-kazdy moze kiedys miec juz poprostu dosc-a wtedy robimy rzeczy jakich wczesniej bysmy nigdy w zyciu nie zrobili-czasem moga byc zaskoczeniem nawet dla nas samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snaefridur-nie bardzo rozumie co to ma oznaczac?czy to Twoje odczucie?nie mowie tego zgryzliwie-ale temat jest tego typu ze ona tez ma problemy ze soba-choc jest troche inna od nas-a co tu ma do rzeczy stwierdzenie ze ludzie lubia to ogladac?i maja z tego radoche?nie pojmuje-to chyba temat :masochizmu,sadyzmu?prosze cie napisz co mialas na mysli bo ja nawet tego nie ogladalam ale slyszalam ze ogolila sobie glowe,mysle ze na znak buntu?niemam pojecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie lubia to ogladac

Tak Aniu, niektórzy ludzie mają z tego radochę, trzeba być tego świadomym. Można ich nawet nazwać sadystami. A jeszcze inni węszą sensacje z życia gwiazd i nie rozumieją tego, co pod takim czymś się kryje. Oczywiście, jeżeli się kryje, a nie jesteśmy oszukani chwytem mającym na celu zwiększenie popularności piosenkarki. Akurat tutaj nie zajmuję stanowiska, czy to było szczere czy było tylko pomysłem managera Britney. Różne sytuacje się zdarzają. W sumie pisałaś, że coś ciężkiego przeszła, więc możliwe, że to, co zrobiła, było jej osobistą decyzją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Piotrku-rozumiem wszystko co napisales i wiem juz teraz co miala na mysli

Snaefridur.Wiem tez ze gwiazdy lubia robic rozne rzeczy by zwrocic na siebie uwage ale w jej przypadku mysle ze to juz dno jej wykonczenia-nie znam jej za dobrze ale z tego co widze to ma ostatnio tragiczny okres i moze zalosnie probuje zwrocic uwage na swoja osobe albo tez daje tym do zrozumienia ze ma dosc..ujales to super-naprawde.Pozdrawiam cie cieplo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u britney to jeszcze doszlo uzaleznienie od narkotykow, ale nie zazdroszcze jej mimo jej milionow. pogubila sie dziewczyna w tym swiecie a sępy paparazzi nigdy nie zostawia jej w spokoju. dziwne tylko ze jakos nie widac zeby ktorys z jej slawnych przyjaciol staral sie jej pomoc. dobra robi z siebie idiotke, cpa i zachowuje sie niefajnie ale przeciez widac ze ma ogromne problemy z psychika i wlasnie w takich sytuacjach okazuje sie ze przyjaciol ... nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×