Skocz do zawartości
Nerwica.com

chodzi o mojego chlopaka nawet juz bylego..?


Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek powiem ze ja mam 25 lat on prawie 19

Jestesmy(bylismy) razem od polowy listopada... niby bylo wszystko ok .. Ale zaczal miec mniej czasu przed swietami nawet w jeden weekend sie nie widzielismy.. mowil ze to bardziej przez lenistwo bo jest na wypadkowym mial palca zlamanego.. Ja moglam jezdzic di niego bo on na wiosce 30 km ponad za miastem..

Zmienil sie w swieta bylo super.. W sylwestra do mnie jechal szlismy ze znajomymi do klubu ja moja kumpala z chlopakiem i jej dwie wolne kolezani

Moj bardziej z nimi sie bawil ale o to nie bylam zazdrosna bo muzyka dla mnie byla zbyt nie do tanczenia, ale mnie olewal troszke. A w nowy rok moja kumpela przyszla z jedna swoja bo u nas nocowala ze niby szukala siatki z butami i ta jej kupela zostala a moj z nia tak se gadal jakby mial ja zaraz zjesc .. :( potem oboje poszli do sklepu i znikneli na godzine.potem siedzieli tak jak by mial ja zaraz przytulic :( a mi sie zrobilo smutno i poszlam do kuchni ale moja kolezanka dobra, powiedziala e tamta taka nie jest i marlena nie ma nic do mojego.. ale nie kazdeg zna sie dobrze.

moj nawet mnie w nowy rok nie przytulil:( a jak mial zostac do 2 do wieczora to wymowil sie ze nie bedzie mial co jesc i na bilet a tak to kuzyn go odwiezie.

No i sie zaczelo.. ja mu napisalam o c chodzi ze mnie olewa ma w dupie itp on na to ze to nie prawda.. a ja ze przeciez widze ze inaczej sie zachowuje ... po moich dwuch dosadnicha smsach napisal nastepnego dnia czyli wczoraj.. ze przeprasza za wszystko ze to nie moja wina ale on chyba nie jest gotowy na zwiazek ze mna.. a na fb dalej ma status ze jestesmy razem . ja juz tego nie rozumiem :( a W sylwestra w dom jeszcze mowil ze bedzie dobrze ze mu zalezy i mam nie sluchac glupot innnych ze nie pasujemy do siebie i nie wsadzac go do tego samego worka .. nie wiem ja chyba za szybko sie przywiazuje i mi zalez :( a przy tym mam zbyt wrazliwy charakter.. a on juz dwa razy widzial ze mam lzy w oczach:( a sam do tego oporowadza,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×