Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość LucP84

Szukam dziewczyny - śląskie lub południowa Polska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Daję nowe ogłoszenie, bo jak w starym dopiszę zmianę stanu aktualności to nikt nie zauważy.

Mam 28 lat, mieszkam w Zabrzu na Górnym Śląsku i szukam dziewczyny albo z mojego regionu albo na odległość ale w rozsądnej odległości tak żeby była możliwość się jakoś spotykać z rozsądną częstotliwością. Wiek partnerki może być o kilka lat niższy lub wyższy od mojego. Nie mam jakichś szczególnych wymogów co do urody, natomiast z cech charakteru to dobrze jakby dziewczyna była taka bardziej wyrozumiała. Może być z bardzo różnymi problemami albo dziwna ;) Do takich mam chyba najbardziej słabość, ale w miarę normalna też może być :)

Szukam partnerki do związku, niekoniecznie musi być to relacja z jakimiś bardzo poważnymi deklaracjami, ale ważne by chodziło ogólnie o relację partnerską, a nie zwykłe koleżeństwo, bo potrzebuję relacji w której obydwie strony są dla siebie kimś wyjątkowym i ważnym.

Jestem osobą spokojną, nie lubię dyskotek, imprez, dużych grup towarzyskich. Od dzieciństwa byłem taki mało uspołeczniony raczej.

Nie palę, alkoholu też niemal nie piję, jedynie przed komputerem za dużo czasu spędzam ale to bardziej z braku alternatywy. Natomiast ma to tą zaletę że sprawnie odpisuję na wiadomości :)

Trochę jestem niezaradny i tego chyba najbardziej nie lubię w sobie, ale mam nadzieję że w końcu uda mi się znaleźć jakąś pracę. Mam nadzieję że znajdzie się taka którą to nie odstraszy ;) Mam skończone studia. Obecnie czuję się bardzo samotnie i to też ma negatywny wpływ na moją energię do działania.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LucP84, jezeli przez miesiac nikt nie zglosil sie na stare ogloszenie to nowe chyba nic nie da. Widocznie nie ma chetnych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
LucP84, jezeli przez miesiac nikt nie zglosil sie na stare ogloszenie to nowe chyba nic nie da. Widocznie nie ma chetnych
Ale był na starym dopisek o nieaktualności, bo z kimś rozmawiałem przez ostatni miesiąc ale nie wyszło, tzn. kandydatka nagle zmieniła zdanie.

A poza tym i tak wszyscy patrzą na to co jest dosyć wysoko na stronie, jak temat spada zbyt nisko i nie był dawno odświeżany to nikt nie zajrzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

silence_sadness, wystarczy podbic stary watek. To juz trzeci taki sam temat. Po co balagan na forum?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Drugi istniejący, bo wcześniejsze były usunięte.

No właśnie tutaj nie da się podbić tak prosto tematu, bo jak ostatni post był mój to wtedy nowa treść jest dopisywana do starego posta i pozycja tematu się nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre.

Bo tutaj przecież nikomu nie doskwiera samotność , wszyscy( oprócz Lupc 84) mają superpartnerów i w ogóle jest bardzo zdrowo...jednak kto szuka ten znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LucP84, rozumiem..zawsze mozesz wyslac pw to Ci podbije stary temat :)

Kalebx3, jakby doskwierala i dziewczyny chcialy wejsc w relacje z Lukiem to juz dawno mialby zapchane pw nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja gratuluję odwagi i życzę powodzenia ;) Z tego co pamiętam kilka dziewczyn na forum również zamieszczało anonse. Ostatni, który utkwił mi w pamięci (z oczywistego powodu)... :P

post844067.html#p844067

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

No ale właśnie jak jakaś nowa dziewczyna wejdzie na forum to nie będzie wygrzebywać starych tematów. Tak czy inaczej ogłoszenie nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja gratuluję odwagi i życzę powodzenia ;) Z tego co pamiętam kilka dziewczyn na forum również zamieszczało anonse. Ostatni, który utkwił mi w pamięci (z oczywistego powodu)... :P

post844067.html#p844067

omg jak taka laska nie moze nikogo w zyciu znalesc? :D chyba ze jakies jaja?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hasacz, jestem pewny, że nie tyle nie może co z własnych pobudek do tej/tamtej pory się nie związała. Być może jest to dla niej o tyle ważna kwestia, że przekłada ją nad jakieś doczesne motywy. Bardzo rzadka cecha, tym bardziej zasługuje na podziw, że z taką urodą częściej spotyka się zainteresowaniem płci odmiennej. Ja to doskonale rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może jest to dla niej o tyle ważna kwestia, że przekłada ją nad jakieś doczesne motywy. Bardzo rzadka cecha, tym bardziej zasługuje na podziw, że z taką urodą częściej spotyka się zainteresowaniem płci odmiennej.

wychodzi motyw o ktorym mowilismy w innym temacie ... polecieliscie stereotypem ze jak ladna to musi byc fajna a jej motywy szlachetne i zaslugujace na podziw..a laska moze byc po prostu zdrowo porabana. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez stawiam ze dla jaj.

Kazda bardzo ładna jest podziwiana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nie znam jej, ale odezwała się kiedyś do mnie na innym forum, ale nie podjąłem znajomości bo za daleko. Więc może na serio to było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kazda bardzo ładna jest podziwiana.

ja tam nie podziwiam wszystkich przystojnych facetow. Na to trzeba sobie u mnie zasluzyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hasacz, myslisz? A dlaczego? Pytam bo nie jestem facetem wiec pewnie inaczej reaguje na cos ladnego. W kazdym razie nie podziwiam zadnej laski i zadnego faceta za urode bo dostali ja w genach..wiec za co podziwiac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprostu faceci sa wzrokowcami i pierwsze co widza w kobiecie to wygląd. Kobiety podobno patrza nacharakter bo jak ktos mądry tutaj napisał inaczej 90 proc kobiet byloby lesbijkami :mrgreen:

A na poważnie, to na 100 facetow z 70 poleci na wygląd,założę się. I dlatego taka pani jak ze zdjecia musi miec "branie".

A ciezko mi wyobrazic sobie sytuacje gdy idzie przystojny facet i tłum kobiet "rzuca sie" aby z nim pogadac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hasacz, no ja to wszystko rozumiem chociaz pewnie Cie rozczaruje ale my tez slepe nie jestesmy i patrzymy na wyglad...nie rozumiem tylko dlaczego taka laska zyskuje podziw? za co?

bo jak napisałam moj podziw jest za cos i nie potrafilabym podziwiac kogos za to, ze urodzil sie ladny bo niby jaka w tym jego zasluga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Candy14, podziw,bo jak juz pisalem fajnie jest popatrzyc na ladna kobiete, a bycie z nia to inna sprawa. Wiecej facetow sie znajdzie do bycia z ladna dziewczyną mimo ze głupia/pierdzielniętą/coś innego niz w druga strone.

Dolicha Candy, zapomnialas o tych kobiecych sloganach:facet mysli tylko o seksie,facet ma mozg w penisie,facet mysli kroczem, facetom jedno w glowie,facet to swinia, facet to kupa mięcha myslaca o ruchaniu itp

Matko nie wierze ze to pisze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dolicha Candy, zapomnialas o tych kobiecych sloganach:facet mysli tylko o seksie,facet ma mozg w penisie,facet mysli kroczem, facetom jedno w glowie,facet to swinia, facet to kupa mięcha myslaca o ruchaniu itp

Nie zapomnialam..po prostu tak nie uwazam :) i sama lubie popatrzec na ladne dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Candy14, no to jeszcze inaczej :D

Kobieta to stworzenie takie hmmm piekniejsze pod wzgledem estetyki,subtelnosci. Poprostu cos jak to czego nie maja faceci. Sprawia to ze patrzenie na kobiete jest czyms bardzo przyjemnym, nawet dla kobiet.

Taki przyklad: Kobieta ogladajaca 2 lesbijki calujace sie przewaznie ok

Kobieta ogladajaca 2 facetow calujacych sie zazwyczaj ble

Albo kobieta liżąca lizaka jest czyms podniecającym, facet robiący to juz nie bardzo. A przeciez to ta sama czynnosc. Dlatego te argumenty wd mnie pokazuja ze kobieta ma wieksze szanse zdobyc zainteresowanie ludzi samym wyglądem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.