Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie tez wlasnie za ten zabieram ale mam tyle plytek ze zajmie mi to chyba z tydzien nawet jak non stop bede ogladac a podobno to nie koniec-wiec nie zaczynam do poki nie bede miala calosci-bo nie cierpie kiedy cos niema zakonczenia.wiec Piotrek nie zdradzaj szczegolow:)zanim ja nie zaczne ogladac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihi..ty napisales ze jestes fanatykiem forum a ja znow fanatyczka filmu bo kocham kino-dobre kino-dlatego czekam na wszystkie odcinki i tez zaczne-ale zanim ja zaczne to mnie zima zastanie na koncowych odcinkach-oczywiscie nastepna-bo teraz z tymi dojazdami to malo ogladam tv bo naprawde czasu brak:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...... A więc tak M jak miłość, Niania, Kryminalni, Magda M-to na porządku dziennym, a bywało (przez chorobę i nadmiar czasu spędzanego w domu) Moda na sukces(ale się pogubiłam, kto, z kim i dlaczego), Cena marzeń, Pierwsza miłość itp. :shock:

 

A filmy ulubione to komedie romantyczne – bez nich nie istnieje :oops::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynymi serialami jakie oglądam są w zasadzie "Niania" i "Gotowe na wszystko" (co prawda pierwszej serii nie oglądałem, ale teraz ta druga jest tak wciągająca, że nie mogę jej sobie odpuścić :D). Sporadycznie oglądam jeszcze "Helę w opałach", ale nie jest to coś, bez czego bym nie wyżył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam różne- jak mi sie nie chce wstać z fotela a pilot leży za daleko albo ktoś z rodzinki ogląda to się wgapiam w tv. Ale żebym lubiła to niee. No chyba że

Prison Break (!!!), detektyw Monk, Gotowe na wszystko

właśnie te. I jeszcze w nocy - moje ulubione "Kryminalne zagadki Las Vegas". I "Boston Public"

Kiedys leciały: "Dowody zbrodni" też lubiłam.

A kiedyś kiedyś jeszcze miałam "fazę" na "Felicity". Pewnie jakby powtarzali to bym oglądała zawzięcie.

 

Ale tak ogólnie to ja nie lubię telewizji. hehe :mrgreen: Ależ skąd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się oglądać w poniedziałkowe wieczory teatr telewizji... wolę przeczytać dobrą książkę albo pójść na spacer... nie stronię od dobrego kina ale niestety brakuje go w naszej telewizji...seriali niestety nie oglądam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat według Kiepskich :D nie ma niczego lepszego na poprawienie humoru i odmóżdżenie :D

Czasem jak mi się zdarzy trafić na Czynnik PSI to tez sobie oglądnę ;)

A tak w ogóle, poza wymienionymi wyjątkami, to jak większość nie oglądam tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×