Skocz do zawartości
Nerwica.com

bezsensowne polecenia


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

jakie najbardziej bezsensowne polecenia dali wam kiedyś rodzice?

mi np.kazali się ładnie uczesać na chwilę przed ogoleniem na zero

kazali iść na dyskoteki na których tylko siedzę na krześle i patrze jak inni tańczą

zawierać znajomości tylko z pełnosprawnymi żebym dostał kolejnego kopa.

a wy jakie dostaliście bezsensowne polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie takich nie przypominam.

Owszem było sporo, które mi się nie podobały, ale zawsze jakiś sens w nich był.

 

Co do poleceń nieboszczyka to one mi się wcale nie wydają aż takie bezsensowne. Rodzice często chcą wybierać dzieciom towarzystwo. Nie jest to dobre, ale oni wierzą, że robią to w dobrej wierze.

A co w tym złego, że chcieli, żebyś poszedł na imprezę i może kogoś poznał. Myślę, że częściej jest problem w drugą stronę...

 

silence_sadness, OMG... To rzeczywiście przesadzili z nieporuszaniem tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, :mrgreen: jak miałam 9 lat napisałam w wypracowaniu na historię, że w Polsce obowiązywała zasada wolnej EREKCJI .. reszta klasy nie kumała o co chodzi włącznie ze mną ...ale nauczycielka od przedmiotu miała ubaw po pachy.

 

Bezsensownym poleceniem było zawsze:

-posprzątaj pokój

-zgaś komputer już 2 a Ty jutro idziesz do szkoły

- masz być w domu przed 11

 

Ale z perspektywy czasu nabrały one znaczenia i miały sens :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do poleceń nieboszczyka to one mi się wcale nie wydają aż takie bezsensowne.

 

tyle było w tym sensu co w tym dowcipie:

jaka jest róznica między dinozaurami a ufoludkami?

żadna.dinozaury już dawno wygineły a ufoludki nie istnieją

reasumując zabraniali mi się zadawać z niepełnosprawnymi bo sobie uroili że jestem za wielkie ciacho żeby się zadawać z kalekami.

z kolei od każdego zdrowego dostane tylko w pysk przy każdej próbie wyciągnięcia do nich ręki i można tak w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kolei od każdego zdrowego dostane tylko w pysk przy każdej próbie wyciągnięcia do nich ręki i można tak w nieskończoność.

Z kim Ty miałeś do czynienia? Bo ja zupełnie nie rozumiem tego tekstu ......

np uczniowie w szkole,ludzie na dyskotekach,dzieci na podwórku.wszędzie było tak samo.zdrowy w sekundę zauważy kalectwo u chorego.a ci kretyni sugerowali że za słabo się staram hahahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś ojciec kazał dmuchać w alkomat mimo, że chwilę wcześniej zarzygałem mu spodnie, wywróciłem się w przedpokoju, i naszczałem na dywan :roll:

zdrowy w sekundę zauważy kalectwo u chorego.a ci kretyni sugerowali że za słabo się staram hahahahahaha

A jakie Ty masz kalectwo można wiedzieć? Zgaduję, że nie intelektualne skoro innych wyzywasz od kretynów, bo po Twoich postach to różnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie Ty masz kalectwo można wiedzieć? Zgaduję, że nie intelektualne skoro innych wyzywasz od kretynów, bo po Twoich postach to różnie...

właśnie intelektualne.ale kiedy się powtarza przez lata takie polecenia nie mające żadnego sensu to i żółw dostrzegł by w tym kretyństwo.uczesz się ładnie a za 30 sekund już nie będzie czego czesać.

 

-- 02 sty 2013, 19:22 --

 

A co w tym złego, że chcieli, żebyś poszedł na imprezę i może kogoś poznał. Myślę, że częściej jest problem w drugą stronę...

 

bo osoba zdrowa zawsze ma wybór,na tą impreze zawsze ma zaproszenie i tam czekają na nią.dlatego jest problem w drugą stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieboszczyku, jak dla mnie to Ty jesteś po prostu osobą, za którą całe życie ciągnie się błędna diagnoza:(

 

nieboszczyku, napiszę Ci coś jeszcze. Bardzo Cię lubię i bardzo Ci współczuję tego, co Cię spotkało i właśnie dlatego, muszę Ci to powiedzieć: Ogarnij się!

Wiem, że odebrano Ci radość z dzieciństwa, ale obecnie radość z życia odbierasz sobie tylko i wyłącznie Ty sam.

Nie doszukuj się wszędzie zła, oszustwa, głupoty czy złej woli.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo osoba zdrowa zawsze ma wybór,na tą impreze zawsze ma zaproszenie i tam czekają na nią.dlatego jest problem w drugą stronę

Yhm, taa wszystkie zdrowe (zależy co kto uważa z "zdrowie" ) osoby są super lubiane, rozchwytywane i kochane przez tłumy, nie oszukuj się i nie usprawiedliwiaj.... to że trafiłeś na alternatywnie inteligentne towarzystwo nie znaczy, że wszyscy tacy są ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhm, taa wszystkie zdrowe (zależy co kto uważa z "zdrowie" ) osoby są super lubiane, rozchwytywane i kochane przez tłumy, nie oszukuj się i nie usprawiedliwiaj.... to że trafiłeś na alternatywnie inteligentne towarzystwo nie znaczy, że wszyscy tacy są ......

niech by ktos spróbował jakiegoś osobnika alfa,np dorote rabczewską nazwać niedorozwiniętą czy schizofreniczką to zaraz by siedział za zniesławienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhm, taa wszystkie zdrowe (zależy co kto uważa z "zdrowie" ) osoby są super lubiane, rozchwytywane i kochane przez tłumy, nie oszukuj się i nie usprawiedliwiaj.... to że trafiłeś na alternatywnie inteligentne towarzystwo nie znaczy, że wszyscy tacy są ......

niech by ktos spróbował jakiegoś osobnika alfa,np dorote rabczewską nazwać niedorozwiniętą czy schizofreniczką to zaraz by siedział za zniesławienie.

 

A co to ma do rzeczy, złotko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhm, taa wszystkie zdrowe (zależy co kto uważa z "zdrowie" ) osoby są super lubiane, rozchwytywane i kochane przez tłumy, nie oszukuj się i nie usprawiedliwiaj.... to że trafiłeś na alternatywnie inteligentne towarzystwo nie znaczy, że wszyscy tacy są ......

niech by ktos spróbował jakiegoś osobnika alfa,np dorote rabczewską nazwać niedorozwiniętą czy schizofreniczką to zaraz by siedział za zniesławienie.

 

A co to ma do rzeczy, złotko?

to oczywiste że osoby zdrowe zą super lubiane,rozchwytywane i kochane przez tłumy.żaden zdrowy nie podzedł bo na imprezę na którą nikt nie zapraszał.po drugie każdego zdrowego zawsze obronią przed jakimkolwiek poniżeniem/zniesławieniem czy pomówieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×