Skocz do zawartości
Nerwica.com

ceść


Gabrach

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojego punktu widzenia, myślisz iż kobiety które zajmują się zawodowo modelingiem są idealnymi kobietami.. Niestety tak nie jest, są gusta i guściki jednak z punktu widzenia faceta mogę śmiało powiedzieć że właśnie kobiety które nie są tzw "przy kości" są bardziej pożądane przez mężczyzn niż właśnie modelki, które odchudzają się nie wiadomo ile by tylko nie przekroczyć wagi chociażby o 0,5kg.Pamiętaj że jesteś piękna ze swoją wagą! :) nie masz problemów z otyłością, nie musisz się wcale odchudzać!, nie bądź kobietą z katalogu lecz właśnie sobą, niech to nie stanie się twoją obsesją bo naprawdę nie warto szukać problemów tam gdzie ich nie ma, wierzę w ciebie że dasz sobie radę z tym problemem, nie postrzegaj samej siebie jako najgorszej kobiety na świecie, spójrz w lustro, uśmiechnij się troszkę :). Spojrzałem dla ciebie na kalkulator BMI, co wykazał :)?

 

 

Gratulacje, Twoja waga jest w normie!

Nie musisz podejmować żadnych kroków związanych z Twoją wagą. Zachęcamy jednak do zdrowego żywienia.

 

Oczywiście podałem twój wzrost i wagę, jeśli nie wierzysz możesz sprawdzić.

 

 

Dbaj o siebie, jedz zdrowo, ale nie ograniczaj się zaledwie do malutkiego śniadania, czy obiadu, wpłynie to niekorzystnie na twoje ciało i psychikę, rozwiązanie z jedzeniem a potem leki przeczyszczające jest bardzo złe, i zaprzestań tego, jesteś bardzo młodą kobieta, postaraj się by czas młodości nie był dla ciebie symbolem walki z wagą która jest idealna, proporcjonalna do twego wzrostu a obfitował w same sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym :)

 

Życzę powodzenia, i trzymam za ciebie kciuki na pewno sobie poradzisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia, myślisz iż kobiety które zajmują się zawodowo modelingiem są idealnymi kobietami.. Niestety tak nie jest, są gusta i guściki jednak z punktu widzenia faceta mogę śmiało powiedzieć że właśnie kobiety które nie są tzw "przy kości" są bardziej pożądane przez mężczyzn niż właśnie modelki, które odchudzają się nie wiadomo ile by tylko nie przekroczyć wagi chociażby o 0,5kg

obawiam się, że jej problemy opiewają na czyms poważniejszym i bardziej podświadomym niż pogoń za wyglądem modelki...

 

totylkojaania, jeżeli w najbliższym czasie nie przestaniesz odżywiać się w tak niezdrowy sposób (a skoro tu piszesz to najwyrazniej masz z tym problem) powinnaś iść do lekarza, bo jesteś na dobrej drodze do bulimi. (nie trzeba wcale prowokować wymiotów, by miec bulimię, leki przeczyszczające i forsujące ćwiczenia spełniają tą samą rolę) też życzę Ci powodzenia i nie strać kontroli póki nie jest za późno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totylkojaania, dlaczego dziewczyny widzą problem dopiero przy napadzie.Problem jednak zaczyna się w Twoim znacznym ograniczaniu posiłków i potęgują przeczyszczacze. Przepraszam,problem zaczyna się jeszcze wcześniej,w głowie i w emocjach,ale to sprawa dla psychologa którego polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabrach

 

Zawsze marzyłam o sylwetce szczupłej, a przy mojej wadze tego nie czuję... wręcz odwrotnie. Chciałabym tak jak piszesz spojrzeć w lustro i się uśmiechnąć, niestety nie potrafię. Na BMI patrzyłam, nie uszczęśliwia mnie to bo dąrzę do czegoś innego...Staram się dbać o siebie łykam witaminy, uprawiam sport, ale nie potrafie zapanować nad złym odżywianiem się- przerasta mnie to.

 

Dziękuję wiarę we mnie, doceniam to = )

 

 

Swego czasu dużo interesowałem się ćwiczeniem na siłowni, rzeczywiście z jedzeniem jest dość duży problem, jeśli nie potrafimy tego ogarnąć może warto przejść się do dietetyka? do osoby która zna się na zdrowym odżywianiu jak mało kto a na pewno ci pomoże :) co do niezdrowego jedzenia, każdy z nas ma czasem chęć zjedzenia czegoś niezdrowego, inni częściej inni rzadziej, ograniczać do 0 nie musimy, raz za czasu nie zaszkodzi jestem pewien że uda ci sie wyjść z tego cyklu jedzenia i jednocześnie opróżniania się :).

 

Powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totylkojaania, nic dziwnego, ze jak wyglodzisz organizm przez pare dni to potem wciągasz pół lodowki na raz. Staraj sie jesc regularnie, nie pomijaj posilkow. Jedz male porcje, ale tak komponuj posilki zeby byly pelnowartosciowe. Pozwol sobie od czasu do czasu na kontrolowany cheat day. Cwicz regularnie, ale nie forsuj organizmu. Waga powinna troche spasc.

Jesli nie mozesz nad tym zapanowac to rada jest jedna -> kierunek specjalista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×