Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kosz


Gość Monar

Rekomendowane odpowiedzi

Monar, Przeniesie albo i nie, pozwól ,że my będziemy o tym decydować :evil:

 

Liczyłam na przeniesienie, bo w końcu to kwalifikuje się do szerszej dyskusji, a nie tylko dla DDA/DDD

 

ps. i co się tak spinasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, Spinam , bo mi się nie podoba Twoje podejście i tryb rozkazujący,. Można to trochę inaczej zakomunikować. Nie jestem tu na czyjeś rozkazy i oczekuję odrobiny szacunku. Wydaje mi się ,że często się zapominasz i próbujesz rządzić , nie wypada moja droga :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Wyraz "proszę" to forma grzecznościowa.

 

-- 30 gru 2012, 00:22 --

 

Na pewno zachowałabym się nie na miejscu, jeśli napisałabym: "Przenieś " to jest t. rozkazujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuuus tyle wrzasku o nic. A ja chciałam tylko pomóc. Dobrze, że już niedługo tu mnie nie będzie. Nie będziecie miec problemów. :roll:

 

-- 30 gru 2012, 00:31 --

 

ps. Już dawno byś to przeniosła, ale wolisz ze mną dyskutowac. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, Nie będę się dłużej z Tobą przepychać bo i tak nie odpuścisz, po prostu nie życzę sobie takich odzywek, nie jestem tu na Twoje usługi i nic nie muszę ani ja ani inny mod, a czy tu będziesz czy nie, to Twój wybór i Twoja decyzja, jeśli myślisz ,że kogoś tym zaszantażujesz to się grubo mylisz.

 

-- 30 gru 2012, 00:48 --

 

Pewnie sporo osób tak ma i DDA/DDD nie ma nic do tego.

Zgadza się, ale nie wiem czy autor nie napisał tego właśnie w kontekście DDA/DDD i poczekamy co na to powie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, zaszantażuję? haha. ciekawe czym. ;)

po prostu nie życzę sobie takich odzywek

nie jesteś królową. też sobie nie życzę wsiadania na mnie bez powodu.

pozdrawiam

:evil:

 

-- 30 gru 2012, 00:56 --

 

PS. I nie rób ze mnie "winnej", bo użyłam formy grzecznościowej i nie masz o co się do mnie przyczepić.

 

-- 30 gru 2012, 00:57 --

 

Chcesz to daj mi osta za "bezczelnosc' i skończ to, co zaczęłaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sztuką jest bezmyślne przerzucanie z działu do działu,ale dowiedzenie się,w jakim kontekście autor widzi poruszony przez siebie temat

 

Nie zaprzeczam. ;)

 

Ale tu nie rozchodzi się o to, czy temat przenieść czy też nie, a o: 'moje niepoprawne zwracanie się o pomoc' Użyłam formy grzecznościowej... ("proszę") lecz widocznie za mało... ("Wasza wysokość, Drogi Moderatorze Kochany, Piękna Królowo, całuję po stopach, ponieważ Pani mamy problem Pani. Uprzejmie prosiłabym Szanowną Pani Moderator, Królową o... bla bla bla")

:roll: Denerwują mnie tacy moderatorzy.

Ty jesteś inna. (byłaś modem [teraz adminem]i umiesz rozmawiać z ludźmi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, Znam Twoje zachowanie na forum i o nie mi chodzi, . Nie nie jestem ideałem i nie pretenduję, ale to nie zmienia Twojego a o nim mowa.

 

A czemuż to mowa o mnie? Jestem taka ważna?

 

-- 31 gru 2012, 00:08 --

 

Lilith, ja nie atakowałam (i oczekuję tego samego od Wioli), tylko o coś PROSIŁAM, a ona się doczepiła do mnie. Ale ja sobie nie pozwolę wejsc na głowę, zadarła nie z tą osobą, co trzeba. Ja nie jestem ofiarą i nie skulę ogona, gdy inni mi rąbią tyłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, myśl jak chcesz. Ale miej świadomość, że tak NIE BYŁO i NIE JEST. Napisałam "proszę", więc możesz sobie darować. Nie mam zamiaru się denerwować, bo ktoś na forum się do mnie doczepił, więc ja już kończę tą "aferę" o nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×